Köhnə versiyaya keçid etmək istəyirsiniz? Hələlik onu aktiv saxlayırıq.Köhnə versiyaya keçid edin

Providence Bruins vs Utica Comets: AHL mərc və əmsalları

Buzüstü hokkey. AHL. Müntəzəm mövsümBuzüstü hokkey. AHL. Müntəzəm mövsüm

Providence Bruins

Providence Bruins

Utica Comets

Utica Comets

Providence Bruins
Utica Comets
Nəticə 
Nəticə 
Matç qalibi 
Fora ilə matçda qələbə 
Toplam qollar 
Toplam qollar (Providence Bruins) 
Toplam qollar (Utica Comets) 
Dəqiq hesab 
Qələbə metodu 
Asiya Forası ilə qələbə 
Fora ilə qələbə - 1-ci period 
Fora ilə qələbə - 2-ci period 
Fora ilə qələbə - 3-cü period 
Asiya toplam qollar 
Toplam qollar - 1-ci period 
Toplam qollar - 2-ci period 
Toplam qollar - 3-cü period 
Asiya toplam qol sayı - 1-ci period 
Asiya toplam qol sayı - 2-ci period 
Asiya toplam qol sayı - 3-cü period 
Qollar 
1-ci qol 
Sonuncu qolun müəllifi 
Nəticə - 1-ci period 
Nəticə - 1-ci period 
Nəticə - 2-ci period 
Nəticə - 2-ci period 
Nəticə - 3-cü period 
Nəticə - 3-cü period 
Nəticə - 1 - 12 dəq 
Nəticə - 1 - 48 dəq 
Nəticə - 1 - 24 dəq 
Nəticə - 1 - 36 dəq 
Nəticə - 1 - 12 dəq 
Nəticə - 1 - 24 dəq 
Nəticə - 1 - 36 dəq 
Nəticə - 1 - 48 dəq 
1 - 12 dəqiqə aralığında foralı nəticə 
1 - 24 dəqiqə aralığında foralı nəticə 
1 - 36 dəqiqə aralığında foralı nəticə 
1 - 48 dəqiqə aralığında foralı nəticə 
Toplam qollar - 1-12 dəq 
Toplam qollar - 1-24 dəq 
Toplam qollar - 1-36 dəq 
Toplam qollar - 1-48 dəq 
Toplam qollar (Providence Bruins), 1 və 12 dəq. ərzində 
Toplam qollar (Providence Bruins), 1 və 24 dəq. ərzində 
Toplam qollar (Providence Bruins), 1 və 36 dəq. ərzində 
Toplam qollar (Providence Bruins), 1 və 48 dəq. ərzində 
Toplam qollar (Utica Comets), 1 və 12 dəq. ərzində 
Toplam qollar (Utica Comets), 1 və 24 dəq. ərzində 
Toplam qollar (Utica Comets), 1 və 36 dəq. ərzində 
Toplam qollar (Utica Comets), 1 və 48 dəq. ərzində 
Qol - 41–50 dəq. 
Qol - 11–20 dəq. 
Qol - 1–10 dəq. 
Qol - 31–40 dəq. 
Qol - 21–30 dəq. 
Uduzaraq matçı qələbə ilə bitirmək - Providence Bruins 
Uduzaraq matçı qələbə ilə bitirmək - Utica Comets 
Quru hesabla qələbə - Providence Bruins 
Quru hesabla qələbə - Utica Comets 
3 qollar fərqi ilə qələbə - Providence Bruins 
1 qol fərqi ilə qələbə - Providence Bruins 
2 qollar fərqi ilə qələbə - Providence Bruins 
3 qollar fərqi ilə qələbə - Utica Comets 
2 qollar fərqi ilə qələbə - Utica Comets 
1 qol fərqi ilə qələbə - Utica Comets 
Providence Bruins qələbə + Toplam alt 4.5 
Providence Bruins qələbə + Toplam alt 5.5 
Providence Bruins qələbə + Toplam üst 4.5 
Providence Bruins qələbə + Toplam üst 5.5 
Utica Comets qələbə + Toplam alt 4.5 
Utica Comets qələbə + Toplam alt 5.5 
Utica Comets qələbə + Toplam üst 5.5 
Utica Comets qələbə + Toplam üst 4.5 
Heç-heçə + Toplam alt 4.5 
Heç-heçə + Toplam alt 5.5 
Heç-heçə + Toplam üst 4.5 
Heç-heçə + Toplam üst 5.5 
Providence Bruins qələbə və ya heç-heçə + Toplam alt 5.5 
Providence Bruins qələbə və ya heç-heçə + Toplam alt 4.5 
Providence Bruins qələbə və ya heç-heçə + Toplam üst 4.5 
Providence Bruins qələbə və ya heç-heçə + Toplam üst 5.5 
Utica Comets qələbə və ya heç-heçə + Toplam alt 5.5 
Utica Comets qələbə və ya heç-heçə + Toplam alt 4.5 
Utica Comets qələbə və ya heç-heçə + Toplam üst 4.5 
Utica Comets qələbə və ya heç-heçə + Toplam üst 5.5 
Providence Bruins qələbə və ya Utica Comets qələbə + Toplam alt 4.5 
Providence Bruins qələbə və ya Utica Comets qələbə + Toplam alt 5.5 
Providence Bruins qələbə və ya Utica Comets qələbə + Toplam üst 4.5 
Providence Bruins qələbə və ya Utica Comets qələbə + Toplam üst 5.5 
4 və ya daha çox qol fərqi ilə qələbə - Utica Comets 
Hər hansı komanda 4 və ya daha çox qol fərqi ilə qələbə 
Hər hansı komanda uduzaraq matçı qələbə ilə bitirəcək 
Hər hansı komanda quru hesabla qələbə 
Hər hansı komanda 1 qol fərqi ilə qələbə 
Hər hansı komanda 2 qollar fərqi ilə qələbə 
Hər hansı komanda 3 qollar fərqi ilə qələbə