Köhnə versiyaya keçid etmək istəyirsiniz? Hələlik onu aktiv saxlayırıq.Köhnə versiyaya keçid edin

Kamloops Blazers vs Vancouver Giants: WHL mərc və əmsalları

Buzüstü hokkey. Kanada. WHL. Müntəzəm mövsümBuzüstü hokkey. Kanada. WHL. Müntəzəm mövsüm

Kamloops Blazers

Kamloops Blazers

Vancouver Giants

Vancouver Giants

Kamloops Blazers
Vancouver Giants
Nəticə 
Nəticə 
Matç qalibi 
Fora ilə matçda qələbə 
Toplam qollar 
Toplam qollar (Kamloops Blazers) 
Toplam qollar (Vancouver Giants) 
Dəqiq hesab 
Qələbə metodu 
Asiya Forası ilə qələbə 
Fora ilə qələbə - 1-ci period 
Fora ilə qələbə - 2-ci period 
Fora ilə qələbə - 3-cü period 
Asiya toplam qollar 
Toplam qollar - 1-ci period 
Toplam qollar - 2-ci period 
Toplam qollar - 3-cü period 
Asiya toplam qol sayı - 1-ci period 
Asiya toplam qol sayı - 2-ci period 
Asiya toplam qol sayı - 3-cü period 
Qollar 
1-ci qol 
Sonuncu qolun müəllifi 
Nəticə - 1-ci period 
Nəticə - 1-ci period 
Nəticə - 2-ci period 
Nəticə - 2-ci period 
Nəticə - 3-cü period 
Nəticə - 3-cü period 
Uduzaraq matçı qələbə ilə bitirmək - Kamloops Blazers 
Uduzaraq matçı qələbə ilə bitirmək - Vancouver Giants 
1 qol fərqi ilə qələbə - Kamloops Blazers 
1 qol fərqi ilə qələbə - Vancouver Giants 
Kamloops Blazers qələbə + Toplam alt 6.5 
Kamloops Blazers qələbə + Toplam üst 6.5 
Vancouver Giants qələbə + Toplam alt 6.5 
Vancouver Giants qələbə + Toplam üst 6.5 
Heç-heçə + Toplam alt 6.5 
Heç-heçə + Toplam alt 5.5 
Heç-heçə + Toplam üst 6.5 
Heç-heçə + Toplam üst 5.5 
Kamloops Blazers qələbə və ya heç-heçə + Toplam alt 6.5 
Kamloops Blazers qələbə və ya heç-heçə + Toplam üst 6.5 
Vancouver Giants qələbə və ya heç-heçə + Toplam alt 6.5 
Vancouver Giants qələbə və ya heç-heçə + Toplam üst 6.5 
Kamloops Blazers qələbə və ya Vancouver Giants qələbə + Toplam alt 6.5 
Kamloops Blazers qələbə və ya Vancouver Giants qələbə + Toplam üst 6.5 
4 və ya daha çox qol fərqi ilə qələbə - Kamloops Blazers 
4 və ya daha çox qol fərqi ilə qələbə - Vancouver Giants 
Hər hansı komanda 4 və ya daha çox qol fərqi ilə qələbə 
Hər hansı komanda uduzaraq matçı qələbə ilə bitirəcək 
Hər hansı komanda quru hesabla qələbə 
Hər hansı komanda 1 qol fərqi ilə qələbə