| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
2.36 | 2.12 | 5.60 | 1.118 | 1.666 | 1.54 |
(0) 1.35 |
(0) 3.10 |
(1.0) 1.727 |
(1.0) 2.08 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(18)
|
Əsas marketlər
(51)
|
Handikap marketləri
(10)
|
|
Toplam marketləri
(28)
|
Qol marketləri
(32)
|
Hissə marketləri
(57)
|
Mənim marketlərim
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Nəticə
|
|
Instituto qələbə
2.36
|
|
Heç-heçə
2.12
|
|
San Lorenzo qələbə
5.60
|
|
Instituto qələbə və ya heç-heçə
1.118
|
|
Instituto qələbə və ya San Lorenzo qələbə
1.666
|
|
San Lorenzo qələbə və ya heç-heçə
1.54
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Instituto | Heç-heçə | San Lorenzo |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.25
|
(0 - 0)
2.57
|
(0 - 1)
6.35
|
|
(2 - 0)
9.20
|
(1 - 1)
8.30
|
(0 - 2)
29.00
|
|
(2 - 1)
21.00
|
(2 - 2)
64.00
|
(1 - 2)
35.00
|
|
(3 - 0)
31.00
|
||
|
(3 - 1)
58.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 0)
|
| Instituto | San Lorenzo |
|---|---|
|
(-1.5)
6.70
|
(+1.5)
1.046
|
|
(-1.0)
5.20
|
(+1.0)
1.103
|
|
(0)
1.35
|
(0)
3.10
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 0)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
2.57
|
(0.5)
1.43
|
|
(1.0)
1.727
|
(1.0)
2.08
|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
3.08
|
|
(2.0)
1.049
|
(2.0)
6.75
|
|
(2.5)
1.021
|
(2.5)
7.90
|
| Tək | Cüt |
| 2.06 | 1.66 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Instituto)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.86
|
(0.5)
1.82
|
|
(1.0)
1.26
|
(1.0)
3.80
|
|
(1.5)
1.129
|
(1.5)
5.70
|
| Tək | Cüt |
| 2.35 | 1.51 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (San Lorenzo)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.34
|
(0.5)
2.93
|
|
(1.0)
1.031
|
(1.0)
11.50
|
|
(1.5)
1.013
|
(1.5)
14.50
|
| Tək | Cüt |
| 3.40 | 1.26 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Instituto qol vuracaq | 1.82 | 1.86 |
| San Lorenzo qol vuracaq | 2.93 | 1.34 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 5.30 | 1.112 |
| Instituto qol vuracaq - 2-ci hissə | 1.82 | 1.86 |
| San Lorenzo qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.93 | 1.34 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 5.30 | 1.112 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 5.30 | 1.112 |
| Hər hansı bir komanda 1 və ya daha çox qol vuracaq | 1.43 | 2.57 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 1.5 | 5.30 | 1.112 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 2.5 | 10.75 | 1.007 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 2.5 | 8.30 | 1.035 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 3.5 | 5.90 | 1.089 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 4.5 | 5.45 | 1.107 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 1.5 | 1.31 | 3.08 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 2.5 | 1.146 | 4.65 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 3.5 | 1.118 | 5.20 |
| Instituto 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 5.75 | 1.094 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 4.70 | 1.144 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.