| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
3.08 | 1.64 | 6.15 | 1.071 | 2.06 | 1.30 |
(0) 1.41 |
(0) 2.65 |
(0.5) 1.81 |
(0.5) 1.87 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(17)
|
Əsas marketlər
(40)
|
Mənim marketlərim
|
|
Handikap marketləri
(6)
|
Toplam marketləri
(18)
|
Qol marketləri
(24)
|
|
|
Hissə marketləri
(42)
|
Künc zərbəsi marketləri
(44)
|
Fol marketləri
(27)
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Nəticə
|
|
Sporting Braga qələbə
3.08
|
|
Heç-heçə
1.64
|
|
Vitoria Guimaraes qələbə
6.15
|
|
Sporting Braga qələbə və ya heç-heçə
1.071
|
|
Sporting Braga qələbə və ya Vitoria Guimaraes qələbə
2.06
|
|
Vitoria Guimaraes qələbə və ya heç-heçə
1.30
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Sporting Braga | Heç-heçə | Vitoria Guimaraes |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.68
|
(0 - 0)
1.81
|
(0 - 1)
6.40
|
|
(2 - 0)
15.25
|
(1 - 1)
12.75
|
(0 - 2)
35.00
|
|
(2 - 1)
41.00
|
(1 - 2)
56.00
|
|
|
(3 - 0)
56.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 0)
|
| Sporting Braga | Vitoria Guimaraes |
|---|---|
|
(0)
1.41
|
(0)
2.65
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 0)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.81
|
(0.5)
1.87
|
|
(1.0)
1.188
|
(1.0)
3.80
|
|
(1.5)
1.084
|
(1.5)
5.45
|
| Tək | Cüt |
| 2.42 | 1.47 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Sporting Braga)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.43
|
(0.5)
2.54
|
|
(1.0)
1.04
|
(1.0)
8.00
|
|
(1.5)
1.01
|
(1.5)
10.50
|
| Tək | Cüt |
| 2.98 | 1.32 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Vitoria Guimaraes)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.188
|
(0.5)
3.98
|
| Tək | Cüt |
| 4.40 | 1.156 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Sporting Braga qol vuracaq | 2.54 | 1.43 |
| Vitoria Guimaraes qol vuracaq | 3.98 | 1.188 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 9.20 | 1.016 |
| Sporting Braga qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.54 | 1.43 |
| Vitoria Guimaraes qol vuracaq - 2-ci hissə | 3.98 | 1.188 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 9.20 | 1.016 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 9.20 | 1.016 |
| Hər hansı bir komanda 1 və ya daha çox qol vuracaq | 1.87 | 1.81 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 1.5 | 9.20 | 1.016 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 3.5 | 9.60 | 1.011 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 1.5 | 1.094 | 5.60 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 2.5 | 1.025 | 8.50 |
| Sporting Braga 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 10.50 | 1.002 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 8.50 | 1.025 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Künc zərbəsi marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam künc zərbələri
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(2.5)
8.80
|
(2.5)
1.014
|
|
(3.5)
3.28
|
(3.5)
1.27
|
|
(4.5)
1.79
|
(4.5)
1.87
|
|
(5.5)
1.28
|
(5.5)
3.20
|
|
(6.5)
1.073
|
(6.5)
5.95
|
| Tək | Cüt |
| 1.83 | 1.83 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.