| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-2.5) 1.69 |
(+2.5) 2.02 |
(3.0) 1.727 |
(3.0) 1.97 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(21)
|
Əsas marketlər
(27)
|
Mənim marketlərim
|
|
Handikap marketləri
(12)
|
Toplam marketləri
(24)
|
Qol marketləri
(28)
|
|
|
Hissə marketləri
(39)
|
Künc zərbəsi marketləri
(39)
|
Fol marketləri
(17)
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Benfica | Heç-heçə | Estoril |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
2.59
|
||
|
(2 - 1)
13.75
|
||
|
(3 - 0)
2.66
|
||
|
(3 - 1)
15.25
|
||
|
(4 - 0)
5.60
|
||
|
(4 - 1)
29.00
|
||
|
(5 - 0)
16.50
|
||
|
(5 - 1)
64.00
|
||
|
(6 - 0)
51.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 2)
|
| Benfica | Estoril |
|---|---|
|
(-3.5)
3.98
|
(+3.5)
1.171
|
|
(-3.0)
2.74
|
(+3.0)
1.35
|
|
(-2.5)
1.69
|
(+2.5)
2.02
|
|
(-2.0)
1.035
|
(+2.0)
7.20
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 2)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(2.5)
2.59
|
(2.5)
1.39
|
|
(3.0)
1.727
|
(3.0)
1.97
|
|
(3.5)
1.31
|
(3.5)
2.92
|
|
(4.0)
1.053
|
(4.0)
6.40
|
|
(4.5)
1.026
|
(4.5)
7.70
|
| Tək | Cüt |
| 2.04 | 1.66 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Benfica)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(2.5)
2.27
|
(2.5)
1.55
|
|
(3.0)
1.48
|
(3.0)
2.40
|
|
(3.5)
1.21
|
(3.5)
3.60
|
|
(4.0)
1.01
|
(4.0)
8.70
|
| Tək | Cüt |
| 2.15 | 1.59 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Estoril)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.094
|
(0.5)
5.60
|
| Tək | Cüt |
| 5.95 | 1.08 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Estoril qol vuracaq | 5.60 | 1.094 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 5.60 | 1.094 |
| Estoril qol vuracaq - 2-ci hissə | 5.60 | 1.094 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 5.60 | 1.094 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 5.60 | 1.094 |
| Hər hansı bir komanda 3 və ya daha çox qol vuracaq | 1.63 | 2.28 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 2.5 | 5.60 | 1.094 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 3.5 | 8.20 | 1.03 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 4.5 | 7.20 | 1.048 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 5.5 | 6.00 | 1.079 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 3.5 | 1.42 | 2.57 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 4.5 | 1.17 | 4.20 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 5.5 | 1.11 | 5.20 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 6.5 | 1.097 | 5.50 |
| Benfica 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 1.63 | 2.09 |
| Benfica 4 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 3.98 | 1.188 |
| Hər hansı bir komanda 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 1.63 | 2.09 |
| Hər hansı bir komanda 4 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 3.98 | 1.188 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Künc zərbəsi marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam künc zərbələri
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(4.5)
8.20
|
(4.5)
1.023
|
|
(5.5)
3.04
|
(5.5)
1.31
|
|
(6.5)
1.70
|
(6.5)
1.98
|
|
(7.5)
1.24
|
(7.5)
3.48
|
|
(8.5)
1.054
|
(8.5)
6.65
|
| Tək | Cüt |
| 1.84 | 1.82 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.