| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
6.60 | 3.28 | 1.56 | 2.20 | 1.27 | 1.058 |
(+1.0) 1.38 |
(-1.0) 2.77 |
(2.5) 1.43 |
(2.5) 2.58 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(18)
|
Əsas marketlər
(50)
|
Handikap marketləri
(11)
|
|
Toplam marketləri
(28)
|
Qol marketləri
(32)
|
Hissə marketləri
(56)
|
Mənim marketlərim
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Nəticə
|
|
Union La Calera qələbə
6.60
|
|
Heç-heçə
3.28
|
|
La Serena qələbə
1.56
|
|
Union La Calera qələbə və ya heç-heçə
2.20
|
|
Union La Calera qələbə və ya La Serena qələbə
1.27
|
|
La Serena qələbə və ya heç-heçə
1.058
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Union La Calera | Heç-heçə | La Serena |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
8.60
|
(1 - 1)
3.44
|
(0 - 1)
2.97
|
|
(3 - 1)
30.00
|
(2 - 2)
17.00
|
(0 - 2)
6.10
|
|
(3 - 2)
51.00
|
(1 - 2)
7.60
|
|
|
(0 - 3)
23.00
|
||
|
(1 - 3)
29.00
|
||
|
(2 - 3)
53.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 1)
|
| Union La Calera | La Serena |
|---|---|
|
(0)
4.65
|
(0)
1.125
|
|
(+1.0)
1.38
|
(-1.0)
2.77
|
|
(+1.5)
1.145
|
(-1.5)
4.30
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 1)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
2.97
|
(1.5)
1.30
|
|
(2.0)
1.98
|
(2.0)
1.666
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.58
|
|
(3.0)
1.105
|
(3.0)
5.00
|
|
(3.5)
1.061
|
(3.5)
6.15
|
| Tək | Cüt |
| 1.70 | 1.98 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Union La Calera)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
2.00
|
(0.5)
1.69
|
|
(1.0)
1.32
|
(1.0)
3.04
|
|
(1.5)
1.144
|
(1.5)
4.60
|
| Tək | Cüt |
| 2.27 | 1.533 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (La Serena)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
1.45
|
(1.5)
2.48
|
|
(2.0)
1.053
|
(2.0)
7.30
|
|
(2.5)
1.019
|
(2.5)
9.50
|
| Tək | Cüt |
| 1.32 | 2.98 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Union La Calera qol vuracaq | 1.69 | 2.00 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 1.69 | 2.00 |
| Hər komandanın 2 və ya daha çox qol vurması | 10.00 | 1.006 |
| Union La Calera qol vuracaq - 2-ci hissə | 1.69 | 2.00 |
| La Serena qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.48 | 1.45 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 4.30 | 1.163 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 4.30 | 1.163 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox qol vuracaq | 2.09 | 1.74 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 1.5 | 1.69 | 2.00 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 2.5 | 2.84 | 1.35 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 3.5 | 6.50 | 1.064 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 2.5 | 3.44 | 1.25 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 3.5 | 2.12 | 1.61 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 4.5 | 1.80 | 1.86 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 2.5 | 2.15 | 1.59 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 3.5 | 2.02 | 1.67 |
| Union La Calera 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 5.00 | 1.119 |
| La Serena 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 3.20 | 1.28 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.17 | 1.58 |
| Hər hansı bir komanda 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 8.60 | 1.023 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.