| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-3.0) 1.615 |
(+3.0) 2.13 |
(3.5) 2.08 |
(3.5) 1.64 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(14)
|
Əsas marketlər
(22)
|
Handikap marketləri
(11)
|
|
Toplam marketləri
(20)
|
Qol marketləri
(20)
|
Hissə marketləri
(44)
|
Mənim marketlərim
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| The Town | Heç-heçə | Los Angeles FC II |
|---|---|---|
|
(3 - 0)
2.08
|
||
|
(3 - 1)
5.10
|
||
|
(3 - 2)
23.00
|
||
|
(4 - 0)
4.05
|
||
|
(4 - 1)
10.25
|
||
|
(4 - 2)
41.00
|
||
|
(5 - 0)
15.00
|
||
|
(5 - 1)
33.00
|
||
|
(6 - 0)
56.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 3)
|
| The Town | Los Angeles FC II |
|---|---|
|
(-4.0)
9.10
|
(+4.0)
1.004
|
|
(-3.5)
3.08
|
(+3.5)
1.28
|
|
(-3.0)
1.615
|
(+3.0)
2.13
|
|
(-2.5)
1.166
|
(+2.5)
4.05
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 3)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(3.5)
2.08
|
(3.5)
1.64
|
|
(4.0)
1.35
|
(4.0)
2.74
|
|
(4.5)
1.157
|
(4.5)
4.15
|
| Tək | Cüt |
| 1.55 | 2.20 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (The Town)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(3.5)
1.48
|
(3.5)
2.43
|
|
(4.0)
1.054
|
(4.0)
6.90
|
|
(4.5)
1.013
|
(4.5)
8.90
|
| Tək | Cüt |
| 1.33 | 2.875 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Los Angeles FC II)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.33
|
(0.5)
2.875
|
|
(1.0)
1.011
|
(1.0)
10.25
|
| Tək | Cüt |
| 3.34 | 1.25 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Los Angeles FC II qol vuracaq | 2.875 | 1.33 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 2.875 | 1.33 |
| Los Angeles FC II qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.875 | 1.33 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.875 | 1.33 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 2.875 | 1.33 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 3.5 | 2.875 | 1.33 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 4.5 | 5.50 | 1.09 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 4.5 | 5.15 | 1.106 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 5.5 | 3.28 | 1.26 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 6.5 | 2.92 | 1.32 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 4.5 | 1.44 | 2.47 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 5.5 | 1.35 | 2.79 |
| The Town 4 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.79 | 1.35 |
| Hər hansı bir komanda 4 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.79 | 1.35 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.