| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
21.00 | 5.45 | 1.149 | 4.333 | 1.09 | — |
(+1.0) 2.50 |
(-1.0) 1.45 |
(2.0) 1.56 |
(2.0) 2.24 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(18)
|
Əsas marketlər
(44)
|
Handikap marketləri
(11)
|
|
Toplam marketləri
(26)
|
Qol marketləri
(31)
|
Hissə marketləri
(54)
|
Mənim marketlərim
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Nəticə
|
|
Bandirmaspor qələbə
21.00
|
|
Heç-heçə
5.45
|
|
Antalyaspor qələbə
1.149
|
|
Bandirmaspor qələbə və ya heç-heçə
4.333
|
|
Bandirmaspor qələbə və ya Antalyaspor qələbə
1.09
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Bandirmaspor | Heç-heçə | Antalyaspor |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
26.00
|
(1 - 1)
5.65
|
(0 - 1)
2.33
|
|
(2 - 2)
38.00
|
(0 - 2)
3.70
|
|
|
(1 - 2)
9.20
|
||
|
(0 - 3)
11.25
|
||
|
(1 - 3)
27.00
|
||
|
(0 - 4)
41.00
|
||
|
(1 - 4)
73.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 1)
|
| Bandirmaspor | Antalyaspor |
|---|---|
|
(+1.0)
2.50
|
(-1.0)
1.45
|
|
(+1.5)
1.40
|
(-1.5)
2.56
|
|
(+2.0)
1.057
|
(-2.0)
6.25
|
|
(+2.5)
1.022
|
(-2.5)
7.90
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 1)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
2.33
|
(1.5)
1.48
|
|
(2.0)
1.56
|
(2.0)
2.24
|
|
(2.5)
1.24
|
(2.5)
3.34
|
|
(3.0)
1.023
|
(3.0)
7.80
|
|
(3.5)
1.005
|
(3.5)
9.00
|
| Tək | Cüt |
| 1.60 | 2.11 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Bandirmaspor)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.35
|
(0.5)
2.79
|
|
(1.0)
1.015
|
(1.0)
9.70
|
| Tək | Cüt |
| 3.28 | 1.26 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Antalyaspor)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
1.666
|
(1.5)
2.01
|
|
(2.0)
1.148
|
(2.0)
4.60
|
|
(2.5)
1.067
|
(2.5)
6.40
|
| Tək | Cüt |
| 1.42 | 2.53 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Bandirmaspor qol vuracaq | 2.79 | 1.35 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 2.79 | 1.35 |
| Bandirmaspor qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.79 | 1.35 |
| Antalyaspor qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.01 | 1.666 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 5.70 | 1.083 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 5.70 | 1.083 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox qol vuracaq | 2.08 | 1.75 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 1.5 | 2.79 | 1.35 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 2.5 | 4.85 | 1.12 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 2.5 | 5.65 | 1.085 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 3.5 | 3.34 | 1.25 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 4.5 | 2.92 | 1.32 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 5.5 | 2.83 | 1.34 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 2.5 | 1.53 | 2.24 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 3.5 | 1.38 | 2.67 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 4.5 | 1.35 | 2.79 |
| Antalyaspor 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.24 | 1.53 |
| Antalyaspor 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 7.60 | 1.034 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.08 | 1.62 |
| Hər hansı bir komanda 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 7.30 | 1.04 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.