| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
6.50 | 3.44 | 1.52 | 2.26 | 1.24 | 1.056 |
(+1.0) 1.50 |
(-1.0) 2.36 |
(2.5) 1.60 |
(2.5) 2.16 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(19)
|
Əsas marketlər
(59)
|
Handikap marketləri
(12)
|
|
Toplam marketləri
(32)
|
Qol marketləri
(35)
|
Hissə marketləri
(64)
|
Mənim marketlərim
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Nəticə
|
|
Umraniyespor qələbə
6.50
|
|
Heç-heçə
3.44
|
|
Muglaspor qələbə
1.52
|
|
Umraniyespor qələbə və ya heç-heçə
2.26
|
|
Umraniyespor qələbə və ya Muglaspor qələbə
1.24
|
|
Muglaspor qələbə və ya heç-heçə
1.056
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Umraniyespor | Heç-heçə | Muglaspor |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
9.10
|
(1 - 1)
3.84
|
(0 - 1)
3.58
|
|
(3 - 1)
30.00
|
(2 - 2)
14.00
|
(0 - 2)
5.55
|
|
(3 - 2)
43.00
|
(1 - 2)
6.45
|
|
|
(0 - 3)
16.50
|
||
|
(1 - 3)
19.75
|
||
|
(2 - 3)
41.00
|
||
|
(0 - 4)
56.00
|
||
|
(1 - 4)
64.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 1)
|
| Umraniyespor | Muglaspor |
|---|---|
|
(0)
4.75
|
(0)
1.119
|
|
(+1.0)
1.50
|
(-1.0)
2.36
|
|
(+1.5)
1.22
|
(-1.5)
3.50
|
|
(+2.0)
1.005
|
(-2.0)
9.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 1)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
3.58
|
(1.5)
1.21
|
|
(2.0)
2.43
|
(2.0)
1.44
|
|
(2.5)
1.60
|
(2.5)
2.16
|
|
(3.0)
1.21
|
(3.0)
3.58
|
|
(3.5)
1.121
|
(3.5)
4.70
|
| Tək | Cüt |
| 1.74 | 1.909 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Umraniyespor)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
2.09
|
(0.5)
1.61
|
|
(1.0)
1.38
|
(1.0)
2.75
|
|
(1.5)
1.172
|
(1.5)
4.15
|
| Tək | Cüt |
| 2.18 | 1.56 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Muglaspor)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
1.666
|
(1.5)
2.01
|
|
(2.0)
1.145
|
(2.0)
4.65
|
|
(2.5)
1.065
|
(2.5)
6.45
|
| Tək | Cüt |
| 1.42 | 2.53 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Umraniyespor qol vuracaq | 1.61 | 2.09 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 1.61 | 2.09 |
| Hər komandanın 2 və ya daha çox qol vurması | 7.80 | 1.029 |
| Umraniyespor qol vuracaq - 2-ci hissə | 1.61 | 2.09 |
| Muglaspor qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.01 | 1.666 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 3.34 | 1.25 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 3.34 | 1.25 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox qol vuracaq | 1.76 | 2.06 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 1.5 | 1.61 | 2.09 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 2.5 | 2.41 | 1.46 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 3.5 | 5.00 | 1.113 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 2.5 | 3.84 | 1.193 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 3.5 | 2.20 | 1.55 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 4.5 | 1.78 | 1.86 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 5.5 | 1.65 | 2.03 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 2.5 | 2.36 | 1.48 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 3.5 | 2.15 | 1.58 |
| Umraniyespor 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 4.65 | 1.13 |
| Muglaspor 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.60 | 1.40 |
| Muglaspor 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 9.10 | 1.01 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 1.87 | 1.77 |
| Hər hansı bir komanda 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 6.60 | 1.055 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.