| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
7.10 | 3.26 | 1.53 | 2.24 | 1.26 | 1.042 |
(+1.0) 1.65 |
(-1.0) 2.07 |
(1.5) 2.07 |
(1.5) 1.65 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(25)
|
Əsas marketlər
(71)
|
Handikap marketləri
(15)
|
|
Toplam marketləri
(37)
|
Qol marketləri
(39)
|
Hissə marketləri
(63)
|
Mənim marketlərim
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Nəticə
|
|
Dalian Young Boy qələbə
7.10
|
|
Heç-heçə
3.26
|
|
Shanghai Shenhua qələbə
1.53
|
|
Dalian Young Boy qələbə və ya heç-heçə
2.24
|
|
Dalian Young Boy qələbə və ya Shanghai Shenhua qələbə
1.26
|
|
Shanghai Shenhua qələbə və ya heç-heçə
1.042
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Yarımfinala vəsiqə qazanmaq
|
|
Dalian Young Boy
4.25
|
|
Shanghai Shenhua
1.184
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Dalian Young Boy | Heç-heçə | Shanghai Shenhua |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
10.75
|
(0 - 0)
5.30
|
(0 - 1)
3.45
|
|
(2 - 0)
41.00
|
(1 - 1)
7.10
|
(0 - 2)
5.10
|
|
(2 - 1)
28.00
|
(2 - 2)
35.00
|
(1 - 2)
9.90
|
|
(0 - 3)
10.50
|
||
|
(1 - 3)
21.00
|
||
|
(2 - 3)
61.00
|
||
|
(0 - 4)
27.00
|
||
|
(1 - 4)
48.00
|
||
|
(0 - 5)
67.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 0)
|
| Dalian Young Boy | Shanghai Shenhua |
|---|---|
|
(0)
5.00
|
(0)
1.104
|
|
(+1.0)
1.65
|
(-1.0)
2.07
|
|
(+1.5)
1.33
|
(-1.5)
2.83
|
|
(+2.0)
1.088
|
(-2.0)
5.35
|
|
(+2.5)
1.055
|
(-2.5)
6.35
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 0)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
5.30
|
(0.5)
1.091
|
|
(1.0)
3.95
|
(1.0)
1.173
|
|
(1.5)
2.07
|
(1.5)
1.65
|
|
(2.0)
1.52
|
(2.0)
2.24
|
|
(2.5)
1.30
|
(2.5)
2.97
|
|
(3.0)
1.086
|
(3.0)
5.40
|
|
(3.5)
1.056
|
(3.5)
6.30
|
| Tək | Cüt |
| 1.85 | 1.79 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Dalian Young Boy)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.48
|
(0.5)
2.36
|
|
(1.0)
1.06
|
(1.0)
6.90
|
|
(1.5)
1.022
|
(1.5)
9.10
|
| Tək | Cüt |
| 2.86 | 1.333 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Shanghai Shenhua)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
3.58
|
(0.5)
1.22
|
|
(1.0)
2.42
|
(1.0)
1.47
|
|
(1.5)
1.57
|
(1.5)
2.22
|
|
(2.0)
1.195
|
(2.0)
3.88
|
|
(2.5)
1.111
|
(2.5)
4.90
|
| Tək | Cüt |
| 1.90 | 1.75 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Dalian Young Boy qol vuracaq | 2.36 | 1.48 |
| Shanghai Shenhua qol vuracaq | 1.22 | 3.58 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 2.97 | 1.31 |
| Dalian Young Boy qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.36 | 1.48 |
| Shanghai Shenhua qol vuracaq - 2-ci hissə | 1.22 | 3.58 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.97 | 1.31 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 2.97 | 1.31 |
| Hər hansı bir komanda 1 və ya daha çox qol vuracaq | 1.091 | 5.30 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 1.5 | 2.97 | 1.31 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 2.5 | 4.55 | 1.139 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 3.5 | 8.30 | 1.022 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 2.5 | 7.10 | 1.044 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 3.5 | 4.15 | 1.164 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 4.5 | 3.34 | 1.25 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 5.5 | 3.125 | 1.285 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 1.5 | 2.04 | 1.64 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 2.5 | 1.53 | 2.24 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 3.5 | 1.37 | 2.71 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 4.5 | 1.32 | 2.92 |
| Shanghai Shenhua 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.36 | 1.48 |
| Shanghai Shenhua 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 5.65 | 1.084 |
| Hər hansı bir komanda 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 5.45 | 1.092 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.13 | 1.59 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.