| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
20.50 | 7.40 | 1.089 | 5.50 | 1.036 | — |
(+1.5) 2.10 |
(-1.5) 1.63 |
(2.5) 2.06 |
(2.5) 1.66 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(33)
|
Əsas marketlər
(57)
|
|
Handikap marketləri
(17)
|
Toplam marketləri
(37)
|
Qol marketləri
(41)
|
|
Hissə marketləri
(64)
|
Künc zərbəsi marketləri
(36)
|
Mənim marketlərim
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Nəticə
|
|
Lanzhou Longyuan Athletic qələbə
20.50
|
|
Heç-heçə
7.40
|
|
Beijing Guoan qələbə
1.089
|
|
Lanzhou Longyuan Athletic qələbə və ya heç-heçə
5.50
|
|
Lanzhou Longyuan Athletic qələbə və ya Beijing Guoan qələbə
1.036
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Yarımfinala vəsiqə qazanmaq
|
|
Lanzhou Longyuan Athletic
10.50
|
|
Beijing Guoan
1.015
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Lanzhou Longyuan Athletic | Heç-heçə | Beijing Guoan |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
31.00
|
(1 - 1)
8.90
|
(0 - 1)
5.15
|
|
(2 - 2)
23.00
|
(0 - 2)
3.75
|
|
|
(1 - 2)
6.80
|
||
|
(0 - 3)
5.40
|
||
|
(1 - 3)
10.25
|
||
|
(2 - 3)
33.00
|
||
|
(0 - 4)
11.50
|
||
|
(1 - 4)
21.00
|
||
|
(2 - 4)
61.00
|
||
|
(0 - 5)
29.00
|
||
|
(1 - 5)
51.00
|
||
|
(0 - 6)
73.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 1)
|
| Lanzhou Longyuan Athletic | Beijing Guoan |
|---|---|
|
(+1.0)
4.10
|
(-1.0)
1.162
|
|
(+1.5)
2.10
|
(-1.5)
1.63
|
|
(+2.0)
1.52
|
(-2.0)
2.24
|
|
(+2.5)
1.29
|
(-2.5)
3.04
|
|
(+3.0)
1.069
|
(-3.0)
5.90
|
|
(+3.5)
1.042
|
(-3.5)
6.85
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 1)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
5.15
|
(1.5)
1.098
|
|
(2.0)
3.85
|
(2.0)
1.182
|
|
(2.5)
2.06
|
(2.5)
1.66
|
|
(3.0)
1.52
|
(3.0)
2.24
|
|
(3.5)
1.30
|
(3.5)
2.97
|
|
(4.0)
1.086
|
(4.0)
5.40
|
|
(4.5)
1.056
|
(4.5)
6.30
|
| Tək | Cüt |
| 1.77 | 1.87 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Lanzhou Longyuan Athletic)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.56
|
(0.5)
2.18
|
|
(1.0)
1.094
|
(1.0)
5.75
|
|
(1.5)
1.042
|
(1.5)
7.80
|
| Tək | Cüt |
| 2.71 | 1.37 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Beijing Guoan)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
3.28
|
(1.5)
1.26
|
|
(2.0)
2.24
|
(2.0)
1.56
|
|
(2.5)
1.52
|
(2.5)
2.29
|
|
(3.0)
1.161
|
(3.0)
4.10
|
|
(3.5)
1.098
|
(3.5)
5.15
|
| Tək | Cüt |
| 1.71 | 1.95 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Lanzhou Longyuan Athletic qol vuracaq | 2.18 | 1.56 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 2.18 | 1.56 |
| Hər komandanın 2 və ya daha çox qol vurması | 9.50 | 1.006 |
| Lanzhou Longyuan Athletic qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.18 | 1.56 |
| Beijing Guoan qol vuracaq - 2-ci hissə | 1.26 | 3.28 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.875 | 1.33 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 2.875 | 1.33 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox qol vuracaq | 1.28 | 3.68 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 1.5 | 2.18 | 1.56 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 2.5 | 2.71 | 1.37 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 3.5 | 4.30 | 1.155 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 4.5 | 8.00 | 1.027 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 2.5 | 8.90 | 1.014 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 3.5 | 4.00 | 1.178 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 4.5 | 2.75 | 1.36 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 5.5 | 2.39 | 1.47 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 2.5 | 2.47 | 1.44 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 3.5 | 1.82 | 1.82 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 4.5 | 1.64 | 2.04 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 5.5 | 1.58 | 2.15 |
| Lanzhou Longyuan Athletic 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 9.80 | 1.003 |
| Beijing Guoan 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.83 | 1.34 |
| Beijing Guoan 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 1.40 | 2.60 |
| Beijing Guoan 4 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 6.85 | 1.049 |
| Hər hansı bir komanda 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.79 | 1.35 |
| Hər hansı bir komanda 4 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 6.80 | 1.05 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 1.33 | 2.875 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Künc zərbəsi marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam künc zərbələri
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(8.5)
6.55
|
(8.5)
1.049
|
|
(9.5)
3.50
|
(9.5)
1.22
|
|
(10.5)
2.18
|
(10.5)
1.56
|
|
(11.5)
1.58
|
(11.5)
2.15
|
|
(12.5)
1.27
|
(12.5)
3.20
|
|
(13.5)
1.103
|
(13.5)
5.05
|
|
(14.5)
1.019
|
(14.5)
8.10
|
| Tək | Cüt |
| 1.82 | 1.82 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.