| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
13.50 | 7.40 | 1.12 | 4.85 | 1.036 | — |
(+2.0) 1.73 |
(-2.0) 1.952 |
(4.0) 2.07 |
(4.0) 1.65 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(30)
|
Əsas marketlər
(65)
|
Handikap marketləri
(17)
|
|
Toplam marketləri
(45)
|
Qol marketləri
(40)
|
Hissə marketləri
(72)
|
Mənim marketlərim
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Nəticə
|
|
Shandong Taishan qələbə
13.50
|
|
Heç-heçə
7.40
|
|
Shanghai Port qələbə
1.12
|
|
Shandong Taishan qələbə və ya heç-heçə
4.85
|
|
Shandong Taishan qələbə və ya Shanghai Port qələbə
1.036
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Yarımfinala vəsiqə qazanmaq
|
|
Shandong Taishan
6.95
|
|
Shanghai Port
1.066
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Shandong Taishan | Heç-heçə | Shanghai Port |
|---|---|---|
|
(3 - 2)
21.00
|
(2 - 2)
9.00
|
(0 - 2)
7.60
|
|
(4 - 2)
58.00
|
(3 - 3)
18.50
|
(1 - 2)
5.85
|
|
(4 - 3)
51.00
|
(4 - 4)
73.00
|
(0 - 3)
6.20
|
|
(1 - 3)
5.30
|
||
|
(2 - 3)
8.40
|
||
|
(0 - 4)
10.75
|
||
|
(1 - 4)
9.10
|
||
|
(2 - 4)
14.75
|
||
|
(3 - 4)
32.00
|
||
|
(0 - 5)
26.00
|
||
|
(1 - 5)
23.00
|
||
|
(2 - 5)
35.00
|
||
|
(3 - 5)
69.00
|
||
|
(0 - 6)
69.00
|
||
|
(1 - 6)
61.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 2)
|
| Shandong Taishan | Shanghai Port |
|---|---|
|
(+1.0)
3.88
|
(-1.0)
1.179
|
|
(+1.5)
2.30
|
(-1.5)
1.49
|
|
(+2.0)
1.73
|
(-2.0)
1.952
|
|
(+2.5)
1.39
|
(-2.5)
2.59
|
|
(+3.0)
1.118
|
(-3.0)
4.75
|
|
(+3.5)
1.075
|
(-3.5)
5.70
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 2)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(2.5)
7.60
|
(2.5)
1.027
|
|
(3.0)
6.20
|
(3.0)
1.059
|
|
(3.5)
2.70
|
(3.5)
1.36
|
|
(4.0)
2.07
|
(4.0)
1.65
|
|
(4.5)
1.56
|
(4.5)
2.15
|
|
(5.0)
1.25
|
(5.0)
3.28
|
|
(5.5)
1.168
|
(5.5)
4.00
|
|
(6.0)
1.032
|
(6.0)
7.30
|
|
(6.5)
1.018
|
(6.5)
8.10
|
| Tək | Cüt |
| 1.83 | 1.81 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Shandong Taishan)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
2.92
|
(0.5)
1.32
|
|
(1.0)
1.98
|
(1.0)
1.72
|
|
(1.5)
1.42
|
(1.5)
2.57
|
|
(2.0)
1.105
|
(2.0)
5.00
|
|
(2.5)
1.061
|
(2.5)
6.15
|
| Tək | Cüt |
| 1.99 | 1.68 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Shanghai Port)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(2.5)
2.67
|
(2.5)
1.38
|
|
(3.0)
1.79
|
(3.0)
1.89
|
|
(3.5)
1.35
|
(3.5)
2.83
|
|
(4.0)
1.067
|
(4.0)
5.95
|
|
(4.5)
1.036
|
(4.5)
7.10
|
| Tək | Cüt |
| 2.01 | 1.66 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Shandong Taishan qol vuracaq | 1.32 | 2.92 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 1.32 | 2.92 |
| Hər komandanın 2 və ya daha çox qol vurması | 2.57 | 1.42 |
| Shandong Taishan qol vuracaq - 2-ci hissə | 1.32 | 2.92 |
| Shanghai Port qol vuracaq - 2-ci hissə | 1.38 | 2.67 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 1.92 | 1.727 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 1.92 | 1.727 |
| Hər hansı bir komanda 3 və ya daha çox qol vuracaq | 1.37 | 3.10 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 2.5 | 1.32 | 2.92 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 3.5 | 1.57 | 2.16 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 4.5 | 2.34 | 1.49 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 5.5 | 4.20 | 1.161 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 3.5 | 6.65 | 1.054 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 4.5 | 2.75 | 1.36 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 5.5 | 1.82 | 1.82 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 6.5 | 1.50 | 2.31 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 3.5 | 4.10 | 1.168 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 4.5 | 3.20 | 1.27 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 5.5 | 2.97 | 1.31 |
| Shandong Taishan 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 3.14 | 1.28 |
| Shandong Taishan 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 8.80 | 1.015 |
| Shanghai Port 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.01 | 1.66 |
| Shanghai Port 4 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 5.15 | 1.106 |
| Hər hansı bir komanda 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 1.79 | 1.85 |
| Hər hansı bir komanda 4 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 4.65 | 1.131 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.