| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
10.75 | 3.82 | 1.33 | 2.83 | 1.185 | — |
(+1.0) 1.68 |
(-1.0) 2.02 |
(1.5) 2.62 |
(1.5) 1.41 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(18)
|
Əsas marketlər
(45)
|
Handikap marketləri
(9)
|
|
Toplam marketləri
(26)
|
Qol marketləri
(31)
|
Hissə marketləri
(54)
|
Mənim marketlərim
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Nəticə
|
|
Montevideo Wanderers qələbə
10.75
|
|
Heç-heçə
3.82
|
|
Cerro qələbə
1.33
|
|
Montevideo Wanderers qələbə və ya heç-heçə
2.83
|
|
Montevideo Wanderers qələbə və ya Cerro qələbə
1.185
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Montevideo Wanderers | Heç-heçə | Cerro |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
12.75
|
(1 - 1)
3.90
|
(0 - 1)
2.62
|
|
(3 - 1)
48.00
|
(2 - 2)
22.00
|
(0 - 2)
4.65
|
|
(3 - 2)
67.00
|
(1 - 2)
7.70
|
|
|
(0 - 3)
15.75
|
||
|
(1 - 3)
26.00
|
||
|
(2 - 3)
56.00
|
||
|
(0 - 4)
56.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 1)
|
| Montevideo Wanderers | Cerro |
|---|---|
|
(0)
7.70
|
(0)
1.026
|
|
(+1.0)
1.68
|
(-1.0)
2.02
|
|
(+1.5)
1.23
|
(-1.5)
3.42
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 1)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
2.62
|
(1.5)
1.41
|
|
(2.0)
1.69
|
(2.0)
1.95
|
|
(2.5)
1.30
|
(2.5)
2.97
|
|
(3.0)
1.051
|
(3.0)
6.50
|
|
(3.5)
1.025
|
(3.5)
7.70
|
| Tək | Cüt |
| 1.65 | 2.03 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Montevideo Wanderers)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.64
|
(0.5)
2.04
|
|
(1.0)
1.127
|
(1.0)
5.00
|
|
(1.5)
1.054
|
(1.5)
6.90
|
| Tək | Cüt |
| 2.56 | 1.41 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Cerro)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
1.52
|
(1.5)
2.27
|
|
(2.0)
1.08
|
(2.0)
6.15
|
|
(2.5)
1.034
|
(2.5)
8.30
|
| Tək | Cüt |
| 1.35 | 2.79 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Montevideo Wanderers qol vuracaq | 2.04 | 1.64 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 2.04 | 1.64 |
| Montevideo Wanderers qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.04 | 1.64 |
| Cerro qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.27 | 1.52 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 4.80 | 1.124 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 4.80 | 1.124 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox qol vuracaq | 2.17 | 1.69 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 1.5 | 2.04 | 1.64 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 2.5 | 3.58 | 1.22 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 3.5 | 8.40 | 1.02 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 2.5 | 3.90 | 1.188 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 3.5 | 2.50 | 1.43 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 4.5 | 2.15 | 1.58 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 2.5 | 1.80 | 1.84 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 3.5 | 1.66 | 2.01 |
| Montevideo Wanderers 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 7.50 | 1.035 |
| Cerro 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.75 | 1.36 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.22 | 1.54 |
| Hər hansı bir komanda 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 8.80 | 1.015 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.