|
|
| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
1.122 | 6.00 | 25.00 | — | 1.075 | 4.90 |
(-1.0) 1.42 |
(+1.0) 2.62 |
(1.5) 2.10 |
(1.5) 1.64 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(15)
|
Əsas marketlər
(39)
|
Handikap marketləri
(11)
|
|
Toplam marketləri
(20)
|
Qol marketləri
(27)
|
Hissə marketləri
(48)
|
Mənim marketlərim
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Nəticə
|
|
Solomon Islands U-19 qələbə
1.122
|
|
Heç-heçə
6.00
|
|
Papua New Guinea U-19 qələbə
25.00
|
|
Solomon Islands U-19 qələbə və ya Papua New Guinea U-19 qələbə
1.075
|
|
Papua New Guinea U-19 qələbə və ya heç-heçə
4.90
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Solomon Islands U-19 | Heç-heçə | Papua New Guinea U-19 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.10
|
(1 - 1)
5.95
|
(1 - 2)
30.00
|
|
(2 - 0)
3.62
|
(2 - 2)
43.00
|
|
|
(2 - 1)
10.75
|
||
|
(3 - 0)
12.00
|
||
|
(3 - 1)
31.00
|
||
|
(4 - 0)
43.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 1)
|
| Solomon Islands U-19 | Papua New Guinea U-19 |
|---|---|
|
(-2.5)
8.70
|
(+2.5)
1.009
|
|
(-2.0)
7.10
|
(+2.0)
1.037
|
|
(-1.5)
2.70
|
(+1.5)
1.36
|
|
(-1.0)
1.42
|
(+1.0)
2.62
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 1)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
2.10
|
(1.5)
1.64
|
|
(2.0)
1.36
|
(2.0)
2.70
|
|
(2.5)
1.165
|
(2.5)
4.05
|
| Tək | Cüt |
| 1.56 | 2.21 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Solomon Islands U-19)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
1.57
|
(1.5)
2.19
|
|
(2.0)
1.102
|
(2.0)
5.60
|
|
(2.5)
1.048
|
(2.5)
7.60
|
| Tək | Cüt |
| 1.38 | 2.71 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Papua New Guinea U-19)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.27
|
(0.5)
3.28
|
| Tək | Cüt |
| 3.65 | 1.22 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Papua New Guinea U-19 qol vuracaq | 3.28 | 1.27 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 3.28 | 1.27 |
| Solomon Islands U-19 qol vuracaq - 2-ci hissə | 2.19 | 1.57 |
| Papua New Guinea U-19 qol vuracaq - 2-ci hissə | 3.28 | 1.27 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 7.10 | 1.051 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 7.10 | 1.051 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 1.5 | 3.28 | 1.27 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 2.5 | 6.10 | 1.076 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 2.5 | 5.95 | 1.082 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 3.5 | 3.74 | 1.21 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 4.5 | 3.34 | 1.26 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 2.5 | 1.41 | 2.60 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 3.5 | 1.29 | 3.14 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 4.5 | 1.27 | 3.28 |
| Solomon Islands U-19 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 8.70 | 1.022 |
| Solomon Islands U-19 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.42 | 1.47 |
| Hər hansı bir komanda 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 8.50 | 1.025 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.28 | 1.53 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.