|
|
| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
2.95 | 2.17 | 3.32 | 1.25 | 1.57 | 1.32 |
(0) 1.76 |
(0) 1.92 |
(3.0) 1.97 |
(3.0) 1.72 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(18)
|
Əsas marketlər
(50)
|
Handikap marketləri
(12)
|
|
Toplam marketləri
(28)
|
Qol marketləri
(26)
|
Hissə marketləri
(60)
|
Mənim marketlərim
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Nəticə
|
|
Torreense U-23 qələbə
2.95
|
|
Heç-heçə
2.17
|
|
Sporting Braga U-23 qələbə
3.32
|
|
Torreense U-23 qələbə və ya heç-heçə
1.25
|
|
Torreense U-23 qələbə və ya Sporting Braga U-23 qələbə
1.57
|
|
Sporting Braga U-23 qələbə və ya heç-heçə
1.32
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Torreense U-23 | Heç-heçə | Sporting Braga U-23 |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
4.15
|
(1 - 1)
2.92
|
(1 - 2)
4.50
|
|
(3 - 1)
13.00
|
(2 - 2)
6.65
|
(1 - 3)
14.75
|
|
(3 - 2)
19.50
|
(3 - 3)
48.00
|
(2 - 3)
21.00
|
|
(4 - 1)
46.00
|
(1 - 4)
53.00
|
|
|
(4 - 2)
64.00
|
(2 - 4)
67.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 0)
|
| Torreense U-23 | Sporting Braga U-23 |
|---|---|
|
(-1.5)
8.80
|
(+1.5)
1.008
|
|
(-1.0)
7.30
|
(+1.0)
1.033
|
|
(0)
1.76
|
(0)
1.92
|
|
(+1.0)
1.013
|
(-1.0)
8.50
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 2)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(2.5)
2.92
|
(2.5)
1.31
|
|
(3.0)
1.97
|
(3.0)
1.72
|
|
(3.5)
1.40
|
(3.5)
2.56
|
|
(4.0)
1.101
|
(4.0)
5.10
|
|
(4.5)
1.058
|
(4.5)
6.25
|
| Tək | Cüt |
| 1.99 | 1.68 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Torreense U-23)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
1.73
|
(1.5)
1.92
|
|
(2.0)
1.168
|
(2.0)
4.333
|
|
(2.5)
1.074
|
(2.5)
6.15
|
| Tək | Cüt |
| 1.45 | 2.44 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Sporting Braga U-23)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
1.67
|
(1.5)
2.05
|
|
(2.0)
1.127
|
(2.0)
4.85
|
|
(2.5)
1.048
|
(2.5)
6.60
|
| Tək | Cüt |
| 1.42 | 2.53 |
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.