|
|
| Tədbirin Adı |
1
Qələbə 1
|
X
Heç-heçə
|
2
Qələbə 2
|
1X
Qələbə 1 və ya heç-heçə
|
12
Qələbə 1 və ya qələbə 2
|
X2
Heç-heçə və ya qələbə 2
|
Qkap1
Handikap, Qollar
|
Qkap2
Handikap, Qollar
|
Alt
Toplam qollar, alt
|
Üst
Toplam qollar, üst
|
|---|
|
|
1.53 | 3.50 | 5.95 | 1.067 | 1.22 | 2.22 |
(-1.0) 2.29 |
(+1.0) 1.53 |
(2.5) 1.78 |
(2.5) 1.89 |
|
Bütün marketlər
|
Populyar
(29)
|
Əsas marketlər
(65)
|
Handikap marketləri
(13)
|
|
Toplam marketləri
(35)
|
Qol marketləri
(45)
|
Hissə marketləri
(73)
|
Mənim marketlərim
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Əsas marketlər
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Nəticə
|
|
Supra du Quebec qələbə
1.53
|
|
Heç-heçə
3.50
|
|
Forge qələbə
5.95
|
|
Supra du Quebec qələbə və ya heç-heçə
1.067
|
|
Supra du Quebec qələbə və ya Forge qələbə
1.22
|
|
Forge qələbə və ya heç-heçə
2.22
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Dəqiq hesab
|
| Supra du Quebec | Heç-heçə | Forge |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.25
|
(1 - 1)
3.96
|
(1 - 2)
8.50
|
|
(2 - 0)
5.50
|
(2 - 2)
11.50
|
(1 - 3)
26.00
|
|
(2 - 1)
5.80
|
(3 - 3)
64.00
|
(2 - 3)
33.00
|
|
(3 - 0)
14.50
|
(1 - 4)
71.00
|
|
|
(3 - 1)
15.75
|
||
|
(3 - 2)
30.00
|
||
|
(4 - 0)
46.00
|
||
|
(4 - 1)
51.00
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikap marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla matçda qələbə
(hazırkı xal fərqi: 1)
|
| Supra du Quebec | Forge |
|---|---|
|
(-2.5)
9.10
|
(+2.5)
1.004
|
|
(-2.0)
7.90
|
(+2.0)
1.022
|
|
(-1.5)
3.34
|
(+1.5)
1.24
|
|
(-1.0)
2.29
|
(+1.0)
1.53
|
|
(0)
1.142
|
(0)
4.35
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar
(hazırkı toplam: 1)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
4.25
|
(1.5)
1.15
|
|
(2.0)
2.97
|
(2.0)
1.30
|
|
(2.5)
1.78
|
(2.5)
1.89
|
|
(3.0)
1.32
|
(3.0)
2.875
|
|
(3.5)
1.188
|
(3.5)
3.80
|
|
(4.0)
1.025
|
(4.0)
7.70
|
|
(4.5)
1.011
|
(4.5)
8.60
|
| Tək | Cüt |
| 1.76 | 1.88 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Supra du Quebec)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
1.84
|
(1.5)
1.84
|
|
(2.0)
1.22
|
(2.0)
3.64
|
|
(2.5)
1.095
|
(2.5)
5.20
|
| Tək | Cüt |
| 1.48 | 2.36 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Forge)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
2.29
|
(0.5)
1.51
|
|
(1.0)
1.50
|
(1.0)
2.375
|
|
(1.5)
1.222
|
(1.5)
3.62
|
|
(2.0)
1.008
|
(2.0)
8.80
|
| Tək | Cüt |
| 2.13 | 1.59 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qol marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Qollar
|
| Bəli | Xeyr | |
|---|---|---|
| Forge qol vuracaq | 1.51 | 2.29 |
| Hər iki komanda qol vuracaq | 1.51 | 2.29 |
| Hər komandanın 2 və ya daha çox qol vurması | 6.40 | 1.06 |
| Hər iki hissədə qollar | 1.21 | 3.58 |
| Supra du Quebec qol vuracaq - hər iki hissə | 1.97 | 1.69 |
| Supra du Quebec qol vuracaq - 2-ci hissə | 1.97 | 1.69 |
| Forge qol vuracaq - 1-ci hissə | 7.70 | 1.031 |
| Forge qol vuracaq - 2-ci hissə | 1.62 | 2.08 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 1-ci hissə | 7.70 | 1.031 |
| Hər iki komanda qol vuracaq - 2-ci hissə | 3.28 | 1.26 |
| Hər iki komandanın eyni hissədə qol vurması | 2.67 | 1.38 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox qol vuracaq | 1.60 | 2.35 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 1.5 | 1.51 | 2.29 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 2.5 | 2.13 | 1.59 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam üst 3.5 | 4.05 | 1.173 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 2.5 | 3.96 | 1.182 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 3.5 | 2.24 | 1.53 |
| Hər iki komanda qol vuracaq + Toplam alt 4.5 | 1.727 | 1.92 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 2.5 | 2.67 | 1.38 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 3.5 | 2.36 | 1.48 |
| Ən azı bir komanda qol vurmayacaq + Toplam alt 4.5 | 2.29 | 1.51 |
| Supra du Quebec 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 2.39 | 1.47 |
| Supra du Quebec 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 7.90 | 1.028 |
| Forge 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 4.15 | 1.165 |
| Hər hansı bir komanda 2 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 1.72 | 1.93 |
| Hər hansı bir komanda 3 və ya daha çox ardıcıl qollar vurar | 5.60 | 1.086 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Hissə marketləri
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
1-ci hissənin nəticəsi
|
|
Supra du Quebec qələbə
1.01
|
|
Heç-heçə
9.40
|
|
Forge qələbə
46.00
|
|
Forge qələbə və ya heç-heçə
7.90
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Handikapla 1-ci hissədə qələbə
(hazırkı xal fərqi: 1)
|
| Supra du Quebec | Forge |
|---|---|
|
(-1.0)
2.04
|
(+1.0)
1.64
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar - 1-ci hissə
(hazırkı toplam: 1)
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
1.125
|
(1.5)
5.05
|
| Tək | Cüt |
| 1.098 | 5.30 |
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Supra du Quebec) - 1-ci hissə
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(1.5)
1.011
|
(1.5)
9.10
|
Mənim marketlərimi
əlavə et/sil |
Toplam qollar (Forge) - 1-ci hissə
|
| Alt | Üst |
|---|---|
|
(0.5)
1.031
|
(0.5)
7.70
|
Hazırki xallar, vaxtlar, statistikalar və animasiya yalnız məlumat məqsədi ilə təsvir edilmişdir və onların dəqiqliyinin təsdiq edilməsi üçün atıkan hər bir cəhd üçün öhdəliklər bizə aid deyil.