Iron Born 2
South Mumbai
0:0 19:30
+335
Iron Born 2 to Win 3.38
Draw 3.75
South Mumbai to Win 1.77
Iron Born 2 (+1.0) 1.46
South Mumbai (-1.0) 2.39
Manje od 3.5 1.60
Više od 3.5 2.09
dodaj / ukloni
Moje igre
Glavne igre
dodaj / ukloni
Moje igre
Rezultat
Iron Born 2 to Win
3.38
Draw
3.75
South Mumbai to Win
1.77
Iron Born 2 to Win or Draw
1.79
Iron Born 2 to Win or South Mumbai to Win
1.164
South Mumbai to Win or Draw
1.21
dodaj / ukloni
Moje igre
Correct Score
Iron Born 2 Draw South Mumbai
 
 
 
 
 
   
   
   
   
dodaj / ukloni
Moje igre
Igre na hendikep
dodaj / ukloni
Moje igre
Na pobjedu s hendikepom (trenutačna razlika rezultata: 0)
Iron Born 2 South Mumbai
dodaj / ukloni
Moje igre
Sve igre
dodaj / ukloni
Moje igre
Ukupno zgoditaka (trenutačno ukupno: 0)
Manje od Više od
Neparni Parni
1.82 1.82
dodaj / ukloni
Moje igre
Ukupno zgoditaka (Iron Born 2)
Manje od Više od
Neparni Parni
1.92 1.727
dodaj / ukloni
Moje igre
Ukupno zgoditaka (South Mumbai)
Manje od Više od
Neparni Parni
1.84 1.80
dodaj / ukloni
Moje igre
Igre na zgoditak
dodaj / ukloni
Moje igre
Zgodici
Da Ne
Iron Born 2 to Score 1.22 3.58
South Mumbai to Score 1.052 6.75
Both Teams to Score 1.42 2.53
Each Team to Score 2 or More Goals 3.58 1.22
Goals in Both Halves 1.54 2.22
Iron Born 2 postiže zgoditak – oba poluvremena 3.85 1.19
South Mumbai postiže zgoditak – oba poluvremena 2.50 1.43
Iron Born 2 to Score - 1st Half 2.44 1.45
Iron Born 2 to Score - 2nd Half 1.52 2.27
South Mumbai to Score - 1st Half 1.88 1.76
South Mumbai to Score - 2nd Half 1.26 3.28
Both Teams to Score - 1st Half 4.65 1.132
Both Teams to Score - 2nd Half 2.01 1.66
Both Teams to Score in the Same Half 1.68 1.99
Oba tima postižu zgoditak – oba poluvremena 8.90 1.013
Any Team to Score 2 or More Goals 1.31 3.46
Both Teams to Score + Total Over 2.5 1.66 2.01
Both Teams to Score + Total Over 3.5 2.29 1.51
Both Teams to Score + Total Over 4.5 3.66 1.21
Both Teams to Score + Total Under 2.5 6.70 1.053
Both Teams to Score + Total Under 3.5 3.28 1.26
Both Teams to Score + Total Under 4.5 2.15 1.58
At Least One Team Not to Score + Total Under 2.5 3.42 1.24
At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 2.83 1.34
At Least One Team Not to Score + Total Under 4.5 2.63 1.39
Iron Born 2 to Score 2 or More Consecutive Goals 3.04 1.30
Iron Born 2 to Score 3 or More Consecutive Goals 8.80 1.014
South Mumbai to Score 2 or More Consecutive Goals 1.87 1.77
South Mumbai to Score 3 or More Consecutive Goals 4.10 1.168
South Mumbai to Score 4 or More Consecutive Goals 9.30 1.008
Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals 3.125 1.285
Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals 1.39 2.63
Any Team to Score 4 or More Consecutive Goals 7.80 1.029
dodaj / ukloni
Moje igre
Tržišta za klađenje na poluvremena
dodaj / ukloni
Moje igre
Rezultat u 1. poluvremenu
Iron Born 2 to Win
4.20
Draw
2.05
South Mumbai to Win
2.56
Iron Born 2 to Win or Draw
1.38
Iron Born 2 to Win or South Mumbai to Win
1.59
South Mumbai to Win or Draw
1.138
dodaj / ukloni
Moje igre
Na pobjedu u 1. poluvremenu s hendikepom (trenutačna razlika rezultata: 0)
Iron Born 2 South Mumbai
dodaj / ukloni
Moje igre
Ukupno zgoditaka – 1. poluvrijeme (trenutačno ukupno: 0)
Manje od Više od
Neparni Parni
2.03 1.65
dodaj / ukloni
Moje igre
Ukupno zgoditaka (Iron Born 2) – 1. poluvrijeme
Manje od Više od
dodaj / ukloni
Moje igre
Ukupno zgoditaka (South Mumbai) – 1. poluvrijeme
Manje od Više od

Trenutačni rezultati, vremena, statistika i animacija prikazuju se samo u informativne svrhe i, iako poduzimamo sve napore da osiguramo točne rezultate, ne prihvaćamo odgovornost ni za kakve pogreške.