|
|
| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
1.26 | 4.50 | 11.00 | — | 1.132 | 3.22 |
(-1.0) 1.58 |
(+1.0) 2.19 |
(6.5) 1.67 |
(6.5) 2.03 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(15)
|
მთავარი მარკეტები
(29)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(1)
|
|
ტოტალები
(27)
|
გოლების მარკეტები
(10)
|
ტაიმის მარკეტები
(16)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Stranraer to Win
1.26
|
|
Draw
4.50
|
|
Celtic B to Win
11.00
|
|
Stranraer to Win or Celtic B to Win
1.132
|
|
Celtic B to Win or Draw
3.22
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| Stranraer | Celtic B |
|---|---|
|
(-1.0)
1.58
|
(+1.0)
2.19
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 5)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(5.5)
3.84
|
(5.5)
1.184
|
|
(6.0)
2.66
|
(6.0)
1.37
|
|
(6.5)
1.67
|
(6.5)
2.03
|
|
(7.0)
1.25
|
(7.0)
3.28
|
|
(7.5)
1.149
|
(7.5)
4.25
|
|
(8.0)
1.007
|
(8.0)
8.90
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.74 | 1.909 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Stranraer)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.5)
2.13
|
(3.5)
1.615
|
|
(4.0)
1.39
|
(4.0)
2.67
|
|
(4.5)
1.173
|
(4.5)
3.95
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.55 | 2.20 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Celtic B)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.5)
1.79
|
(2.5)
1.89
|
|
(3.0)
1.188
|
(3.0)
3.96
|
|
(3.5)
1.079
|
(3.5)
5.60
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.41 | 1.46 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.