| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
1.015 | 17.75 | 56.00 | — | — | 13.75 |
(-2.5) 1.85 |
(+2.5) 1.94 |
(5.0) 2.20 |
(5.0) 1.67 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(35)
|
მთავარი მარკეტები
(46)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(19)
|
ტოტალები
(41)
|
გოლების მარკეტები
(37)
|
|
|
ტაიმის მარკეტები
(61)
|
სტატისტიკის მარკეტები
(60)
|
კუთხურების მარკეტები
(44)
|
|
|
დარღვევები მარკეტები
(29)
|
ინტერვალის მარკეტები
(71)
|
სხვა მარკეტები
(2)
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მისაღწევი ქულა
Settlement is based on the score recorded at any point during the match. Disallowed goals are not taken into account.
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| 2 - 2 | 5.95 | 1.088 |
| 3 - 1 | 1.222 | 3.72 |
| 3 - 2 | 4.95 | 1.13 |
| 4 - 1 | 1.84 | 1.84 |
| 4 - 2 | 6.05 | 1.084 |
| 5 - 1 | 3.26 | 1.28 |
| 5 - 2 | 9.30 | 1.021 |
| 6 - 1 | 6.75 | 1.064 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Barcelona to Win
1.015
|
|
Draw
17.75
|
|
Rayo Vallecano to Win
56.00
|
|
Rayo Vallecano to Win or Draw
13.75
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Barcelona | Draw | Rayo Vallecano |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
7.50
|
(2 - 2)
22.00
|
(2 - 3)
93.00
|
|
(3 - 1)
4.20
|
(3 - 3)
56.00
|
|
|
(3 - 2)
11.50
|
||
|
(4 - 1)
4.10
|
||
|
(4 - 2)
11.75
|
||
|
(4 - 3)
56.00
|
||
|
(5 - 1)
5.90
|
||
|
(5 - 2)
16.75
|
||
|
(5 - 3)
76.00
|
||
|
(6 - 1)
11.25
|
||
|
(6 - 2)
31.00
|
||
|
(7 - 1)
26.00
|
||
|
(7 - 2)
64.00
|
||
|
(8 - 1)
64.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ანგარისში სხვაობა
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| To Win by 1 Goal - Barcelona | 4.80 | 1.138 |
| To Win by 2 Goals - Barcelona | 3.40 | 1.26 |
| To Win by 3 Goals - Barcelona | 3.64 | 1.23 |
| To Win by 1 Goal - Barcelona or Rayo Vallecano | 4.65 | 1.147 |
| To Win by 2 Goals - Barcelona or Rayo Vallecano | 3.40 | 1.26 |
| To Win by 3 Goals - Barcelona or Rayo Vallecano | 3.64 | 1.23 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გუნდი ანგარიში + შედეგი
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Both Teams to Score + Barcelona to Win | 1.015 | 13.75 |
| Both Teams to Score + Rayo Vallecano to Win or Draw | 13.75 | 1.015 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Half with Most Goals
|
| 1st Half | Equal Number | 2nd Half |
|---|---|---|
| 1.615 | 4.40 | 3.88 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Half with Most Goals (Barcelona)
|
| 1st Half | Equal Number | 2nd Half |
|---|---|---|
| 2.35 | 3.10 | 2.81 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Half with Most Goals (Rayo Vallecano)
|
| 1st Half | Equal Number | 2nd Half |
|---|---|---|
| 1.32 | 3.54 | 15.50 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
სრული დროის შედეგები + გოლების ტოტალი
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Barcelona to Win + Total Under 4.5 | 3.08 | 1.31 |
| Barcelona to Win + Total Under 5.5 | 1.72 | 1.98 |
| Barcelona to Win + Total Under 6.5 | 1.28 | 3.26 |
| Barcelona to Win + Total Under 7.5 | 1.099 | 5.65 |
| Barcelona to Win + Total Over 4.5 | 1.41 | 2.64 |
| Barcelona to Win + Total Over 5.5 | 2.22 | 1.57 |
| Barcelona to Win + Total Over 6.5 | 4.05 | 1.192 |
| Barcelona to Win + Total Over 7.5 | 8.20 | 1.036 |
| Barcelona to Win or Draw + Total Under 4.5 | 2.83 | 1.363 |
| Barcelona to Win or Draw + Total Under 5.5 | 1.62 | 2.13 |
| Barcelona to Win or Draw + Total Under 6.5 | 1.21 | 3.84 |
| Barcelona to Win or Draw + Total Under 7.5 | 1.046 | 7.60 |
| Barcelona to Win or Draw + Total Over 4.5 | 1.38 | 2.76 |
| Barcelona to Win or Draw + Total Over 5.5 | 2.16 | 1.60 |
| Barcelona to Win or Draw + Total Over 6.5 | 4.00 | 1.194 |
| Barcelona to Win or Draw + Total Over 7.5 | 8.10 | 1.037 |
| Barcelona to Win or Rayo Vallecano to Win + Total Under 4.5 | 3.08 | 1.31 |
| Barcelona to Win or Rayo Vallecano to Win + Total Under 5.5 | 1.70 | 2.01 |
| Barcelona to Win or Rayo Vallecano to Win + Total Under 6.5 | 1.27 | 3.34 |
| Barcelona to Win or Rayo Vallecano to Win + Total Under 7.5 | 1.09 | 5.90 |
| Barcelona to Win or Rayo Vallecano to Win + Total Over 4.5 | 1.39 | 2.72 |
| Barcelona to Win or Rayo Vallecano to Win + Total Over 5.5 | 2.22 | 1.571 |
| Barcelona to Win or Rayo Vallecano to Win + Total Over 6.5 | 4.00 | 1.194 |
| Barcelona to Win or Rayo Vallecano to Win + Total Over 7.5 | 8.20 | 1.036 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| Barcelona | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-4.5)
6.30
|
(+4.5)
1.056
|
|
(-4.0)
5.50
|
(+4.0)
1.083
|
|
(-3.5)
3.15
|
(+3.5)
1.28
|
|
(-3.0)
2.49
|
(+3.0)
1.46
|
|
(-2.5)
1.85
|
(+2.5)
1.94
|
|
(-2.0)
1.36
|
(+2.0)
2.85
|
|
(-1.5)
1.21
|
(+1.5)
3.68
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით (3 გზა)
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| Barcelona | Draw | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| (-4.0) | 6.30 | 5.40 | 1.28 |
| (-3.0) | 3.15 | 3.64 | 1.94 |
| (-2.0) | 1.85 | 3.40 | 3.68 |
| (-1.0) | 1.21 | 4.80 | 13.75 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება აზიური ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| Barcelona | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-4.5,-5.0)
8.20
|
(+4.5,+5.0)
1.017
|
|
(-4.0,-4.5)
5.90
|
(+4.0,+4.5)
1.068
|
|
(-3.5,-4.0)
3.90
|
(+3.5,+4.0)
1.179
|
|
(-3.0,-3.5)
2.80
|
(+3.0,+3.5)
1.36
|
|
(-2.5,-3.0)
2.05
|
(+2.5,+3.0)
1.69
|
|
(-2.0,-2.5)
1.59
|
(+2.0,+2.5)
2.22
|
|
(-1.5,-2.0)
1.27
|
(+1.5,+2.0)
3.28
|
|
(-1.0,-1.5)
1.097
|
(+1.0,+1.5)
5.20
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 3)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.5)
7.50
|
(3.5)
1.028
|
|
(4.0)
6.35
|
(4.0)
1.069
|
|
(4.5)
2.84
|
(4.5)
1.37
|
|
(5.0)
2.20
|
(5.0)
1.67
|
|
(5.5)
1.615
|
(5.5)
2.16
|
|
(6.0)
1.28
|
(6.0)
3.20
|
|
(6.5)
1.18
|
(6.5)
3.88
|
|
(7.0)
1.039
|
(7.0)
7.00
|
|
(7.5)
1.024
|
(7.5)
7.80
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.82 | 1.86 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (3 გზა)
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 3)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(4.0)
7.50
|
(4.0)
4.10
|
(4.0)
1.37
|
|
(5.0)
2.84
|
(5.0)
3.45
|
(5.0)
2.16
|
|
(6.0)
1.615
|
(6.0)
4.333
|
(6.0)
3.88
|
|
(7.0)
1.18
|
(7.0)
6.65
|
(7.0)
7.80
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
აზიის გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 3)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.5,4.0)
6.90
|
(3.5,4.0)
1.047
|
|
(4.0,4.5)
3.74
|
(4.0,4.5)
1.22
|
|
(4.5,5.0)
2.50
|
(4.5,5.0)
1.48
|
|
(5.0,5.5)
1.82
|
(5.0,5.5)
1.90
|
|
(5.5,6.0)
1.45
|
(5.5,6.0)
2.51
|
|
(6.0,6.5)
1.23
|
(6.0,6.5)
3.50
|
|
(6.5,7.0)
1.11
|
(6.5,7.0)
4.90
|
|
(7.0,7.5)
1.031
|
(7.0,7.5)
7.40
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Barcelona)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.0)
4.70
|
(3.0)
1.169
|
|
(3.5)
2.34
|
(3.5)
1.59
|
|
(4.0)
1.75
|
(4.0)
2.09
|
|
(4.5)
1.44
|
(4.5)
2.76
|
|
(5.0)
1.168
|
(5.0)
4.75
|
|
(5.5)
1.118
|
(5.5)
5.60
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.87 | 1.81 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Barcelona) (3 გზა)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(4.0)
2.34
|
(4.0)
3.38
|
(4.0)
2.76
|
|
(5.0)
1.44
|
(5.0)
4.75
|
(5.0)
5.60
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
აზიის გოლების ტოტალი (Barcelona)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.0,3.5)
2.96
|
(3.0,3.5)
1.38
|
|
(3.5,4.0)
2.05
|
(3.5,4.0)
1.78
|
|
(4.0,4.5)
1.56
|
(4.0,4.5)
2.44
|
|
(4.5,5.0)
1.30
|
(4.5,5.0)
3.42
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Rayo Vallecano)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
3.04
|
|
(2.0)
1.03
|
(2.0)
12.50
|
|
(2.5)
1.014
|
(2.5)
15.50
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.25 | 3.48 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Rayo Vallecano) (3 გზა)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(2.0)
1.32
|
(2.0)
3.62
|
(2.0)
15.50
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
აზიის გოლების ტოტალი (Rayo Vallecano)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5,2.0)
1.192
|
(1.5,2.0)
4.75
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Each Team to Score 2 or More Goals | 3.04 | 1.32 |
| Barcelona to Score - 2nd Half | 1.088 | 5.95 |
| Rayo Vallecano to Score - 2nd Half | 3.04 | 1.32 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 3.48 | 1.25 |
| Any Team to Score 4 or More Goals | 1.63 | 2.28 |
| Any Team to Score 3 or More Goals | 1.112 | 6.55 |
| Both Teams to Score + Total Over 3.5 | 1.042 | 7.80 |
| Both Teams to Score + Total Over 4.5 | 1.363 | 2.83 |
| Both Teams to Score + Total Over 5.5 | 2.15 | 1.61 |
| Both Teams to Score + Total Over 6.5 | 3.98 | 1.196 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 7.80 | 1.042 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 2.83 | 1.363 |
| Both Teams to Score + Total Under 5.5 | 1.61 | 2.15 |
| Both Teams to Score + Total Under 6.5 | 1.197 | 3.96 |
| Barcelona to Score 3 or More Consecutive Goals | 1.175 | 4.25 |
| Barcelona to Score 4 or More Consecutive Goals | 1.80 | 1.88 |
| Barcelona to Score 5 or More Consecutive Goals | 3.26 | 1.28 |
| Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals | 1.174 | 4.25 |
| Any Team to Score 4 or More Consecutive Goals | 1.80 | 1.88 |
| Any Team to Score 5 or More Consecutive Goals | 3.26 | 1.28 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩში გატანილი გოლების თამიმდევრობა
|
| Barcelona | არცერთი | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| 4 | 1.25 | 7.50 | 5.85 |
| 5 | 1.57 | 2.84 | 8.70 |
| 6 | 2.49 | 1.615 | 12.00 |
| 7 | 4.75 | 1.18 | 22.00 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Number of Goals (5-Way)
|
|
(3 or Less)
7.50
|
(4)
4.10
|
|
(5)
3.45
|
(6)
4.333
|
|
(7 or More)
3.88
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების რაოდენობა
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
|---|---|
| 1.82 | 1.86 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Number of Goals (Barcelona) (3-Way)
|
|
(3 or Less)
2.34
|
(4)
3.38
|
|
(5 or More)
2.76
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Number of Goals (Barcelona) (4-Way)
|
|
(2 or Less)
5.95
|
(3)
3.44
|
|
(4)
3.38
|
(5 or More)
2.76
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Number of Goals (Rayo Vallecano) (3-Way)
|
|
(1 or Less)
1.32
|
(2)
3.68
|
|
(3 or More)
15.50
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები და გატანის დროები
|
| გოლი მატჩში | დიახ | არა |
|---|---|---|
| 46-60 წთ. | 2.31 | 1.53 |
| 61-75 წთ. | 1.83 | 1.85 |
|
76-90 წთ. მე-2 ტაიმის კომპენსირებული დროის ჩათვლით
|
1.36 | 2.79 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების თანმიმდევრობა თითოეულ ტაიმში
|
| Barcelona | არცერთი | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| 1-ელი გოლი - მე-2 ტაიმი | 1.25 | 7.50 | 5.85 |
| ბოლო გოლი - მე-2 ტაიმი | 1.24 | 7.50 | 6.10 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
1-ელი გუნდი
|
| Barcelona | არცერთი | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| გაიტანს 3 გოლი | 1.085 | 6.55 | 32.00 |
| გაიტანს 4 გოლი | 1.55 | 2.28 | 51.00 |
| გაიტანს 5 გოლი | 2.75 | 1.39 | 51.00 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტაიმის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტაიმების შედეგი
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Barcelona to Win Both Halves | 1.22 | 3.74 |
| Draw at Least One Half | 4.80 | 1.139 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები + ტაიმის შედეგი
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Both Teams to Score in 2nd Half + Barcelona to Win 2nd Half | 5.30 | 1.114 |
| Both Teams to Score in 2nd Half + Draw 2nd Half | 9.30 | 1.021 |
| Both Teams to Score in 2nd Half + Barcelona to Win 2nd Half or Draw 2nd Half | 3.64 | 1.23 |
| Both Teams to Score in 2nd Half + Barcelona to Win 2nd Half or Rayo Vallecano to Win 2nd Half | 4.90 | 1.133 |
| Both Teams to Score in 2nd Half + Rayo Vallecano to Win 2nd Half or Draw 2nd Half | 8.20 | 1.036 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მე-2 ტაიმის მოგება ჰანდიკაპით (3 გზა)
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 0)
|
| Barcelona | Draw | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| (-3.0) | 6.60 | 5.40 | 1.30 |
| (-2.0) | 3.22 | 3.64 | 1.94 |
| (-1.0) | 1.85 | 3.40 | 3.68 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი, მე-2 ტაიმი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 0)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.0)
6.35
|
(1.0)
1.069
|
|
(1.5)
2.84
|
(1.5)
1.37
|
|
(2.0)
2.20
|
(2.0)
1.67
|
|
(2.5)
1.615
|
(2.5)
2.16
|
|
(3.0)
1.28
|
(3.0)
3.20
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.86 | 1.82 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი, მე-2 ტაიმი (3 გზა)
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 0)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(1.0)
7.50
|
(1.0)
4.10
|
(1.0)
1.37
|
|
(2.0)
2.84
|
(2.0)
3.45
|
(2.0)
2.16
|
|
(3.0)
1.615
|
(3.0)
4.333
|
(3.0)
3.88
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
აზიის გოლების ტოტალი - მე-2 ტაიმი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.0,1.5)
3.74
|
(1.0,1.5)
1.22
|
|
(1.5,2.0)
2.50
|
(1.5,2.0)
1.48
|
|
(2.0,2.5)
1.82
|
(2.0,2.5)
1.90
|
|
(2.5,3.0)
1.45
|
(2.5,3.0)
2.51
|
|
(3.0,3.5)
1.23
|
(3.0,3.5)
3.50
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Barcelona), მე-2 ტაიმი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
2.35
|
(1.5)
1.60
|
|
(2.0)
1.75
|
(2.0)
2.09
|
|
(2.5)
1.44
|
(2.5)
2.81
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Barcelona), მე-2 ტაიმი (3 გზა)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(2.0)
2.35
|
(2.0)
3.36
|
(2.0)
2.81
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
აზიის გოლების ტოტალი (Barcelona) - მე-2 ტაიმი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5,2.0)
2.05
|
(1.5,2.0)
1.78
|
|
(2.0,2.5)
1.56
|
(2.0,2.5)
2.44
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Rayo Vallecano), მე-2 ტაიმი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
1.32
|
(0.5)
3.04
|
|
(1.0)
1.03
|
(1.0)
12.50
|
|
(1.5)
1.014
|
(1.5)
15.50
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Rayo Vallecano), მე-2 ტაიმი (3 გზა)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(1.0)
1.32
|
(1.0)
3.62
|
(1.0)
15.50
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
აზიის გოლების ტოტალი (Rayo Vallecano) - მე-2 ტაიმი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5,1.0)
1.192
|
(0.5,1.0)
4.75
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მე-2 ტაიმის შედეგი + მე-2 ტაიმის გოლების ტოტალი
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Barcelona to Win 2nd Half + 2nd Half Total Goals Over 1.5 | 1.59 | 2.18 |
| Barcelona to Win 2nd Half + 2nd Half Total Goals Over 2.5 | 2.28 | 1.54 |
| Barcelona to Win 2nd Half + 2nd Half Total Goals Over 3.5 | 4.25 | 1.174 |
| Barcelona to Win 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 1.5 | 4.60 | 1.15 |
| Barcelona to Win 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 2.5 | 2.40 | 1.49 |
| Barcelona to Win 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 3.5 | 1.63 | 2.11 |
| Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Over 1.5 | 9.30 | 1.021 |
| Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 1.5 | 7.50 | 1.028 |
| Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 2.5 | 5.10 | 1.122 |
| Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 3.5 | 5.10 | 1.122 |
| Barcelona to Win 2nd Half or Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Over 1.5 | 1.41 | 2.64 |
| Barcelona to Win 2nd Half or Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Over 2.5 | 2.22 | 1.57 |
| Barcelona to Win 2nd Half or Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Over 3.5 | 4.05 | 1.192 |
| Barcelona to Win 2nd Half or Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 1.5 | 3.08 | 1.31 |
| Barcelona to Win 2nd Half or Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 2.5 | 1.72 | 1.98 |
| Barcelona to Win 2nd Half or Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 3.5 | 1.28 | 3.26 |
| Barcelona to Win 2nd Half or Rayo Vallecano to Win 2nd Half + 2nd Half Total Goals Over 1.5 | 1.533 | 2.30 |
| Barcelona to Win 2nd Half or Rayo Vallecano to Win 2nd Half + 2nd Half Total Goals Over 2.5 | 2.20 | 1.58 |
| Barcelona to Win 2nd Half or Rayo Vallecano to Win 2nd Half + 2nd Half Total Goals Over 3.5 | 4.20 | 1.178 |
| Barcelona to Win 2nd Half or Rayo Vallecano to Win 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 1.5 | 3.96 | 1.197 |
| Barcelona to Win 2nd Half or Rayo Vallecano to Win 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 2.5 | 2.20 | 1.58 |
| Barcelona to Win 2nd Half or Rayo Vallecano to Win 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 3.5 | 1.51 | 2.35 |
| Rayo Vallecano to Win 2nd Half or Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Over 1.5 | 7.80 | 1.043 |
| Rayo Vallecano to Win 2nd Half or Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 1.5 | 6.15 | 1.081 |
| Rayo Vallecano to Win 2nd Half or Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 2.5 | 4.25 | 1.174 |
| Rayo Vallecano to Win 2nd Half or Draw 2nd Half + 2nd Half Total Goals Under 3.5 | 4.05 | 1.192 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
სტატისტიკის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Most Attempts on Target With Handicap
|
| Barcelona | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-7.5)
2.25
|
(+7.5)
1.55
|
|
(-6.5)
1.65
|
(+6.5)
2.10
|
|
(-5.5)
1.32
|
(+5.5)
3.10
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Attempts on Target
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(12.5)
3.30
|
(12.5)
1.28
|
|
(13.5)
2.20
|
(13.5)
1.60
|
|
(14.5)
1.62
|
(14.5)
2.15
|
|
(15.5)
1.32
|
(15.5)
3.10
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Attempts on Target (Barcelona)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(9.5)
2.70
|
(9.5)
1.40
|
|
(10.5)
1.80
|
(10.5)
1.90
|
|
(11.5)
1.37
|
(11.5)
2.85
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Attempts on Target (Rayo Vallecano)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.5)
1.78
|
(3.5)
1.92
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Most Fouls Committed With Handicap
|
| Barcelona | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(+6.5)
2.50
|
(-6.5)
1.47
|
|
(+7.5)
1.92
|
(-7.5)
1.78
|
|
(+8.5)
1.57
|
(-8.5)
2.25
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Fouls Committed
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(17.5)
2.35
|
(17.5)
1.53
|
|
(18.5)
1.85
|
(18.5)
1.85
|
|
(19.5)
1.52
|
(19.5)
2.35
|
|
(20.5)
1.32
|
(20.5)
3.10
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Fouls Committed (Barcelona)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(4.5)
2.55
|
(4.5)
1.45
|
|
(5.5)
1.72
|
(5.5)
2.00
|
|
(6.5)
1.33
|
(6.5)
3.05
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Fouls Committed (Rayo Vallecano)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(12.5)
2.15
|
(12.5)
1.62
|
|
(13.5)
1.63
|
(13.5)
2.13
|
|
(14.5)
1.35
|
(14.5)
3.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Most Goal Kicks With Handicap
|
| Barcelona | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(+7.5)
2.75
|
(-7.5)
1.40
|
|
(+8.5)
2.00
|
(-8.5)
1.73
|
|
(+9.5)
1.55
|
(-9.5)
2.30
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Goal Kicks
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(14.5)
2.80
|
(14.5)
1.38
|
|
(15.5)
2.02
|
(15.5)
1.70
|
|
(16.5)
1.57
|
(16.5)
2.25
|
|
(17.5)
1.30
|
(17.5)
3.10
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Goal Kicks (Barcelona)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.5)
3.20
|
(2.5)
1.30
|
|
(3.5)
1.77
|
(3.5)
1.93
|
|
(4.5)
1.28
|
(4.5)
3.35
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Goal Kicks (Rayo Vallecano)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(11.5)
2.85
|
(11.5)
1.37
|
|
(12.5)
1.90
|
(12.5)
1.80
|
|
(13.5)
1.48
|
(13.5)
2.50
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Most Throw-ins
|
|
Barcelona
1.60
|
|
Equal Number
8.50
|
|
Rayo Vallecano
2.75
|
|
Barcelona or Equal Number
1.37
|
|
Barcelona or Rayo Vallecano
1.05
|
|
Rayo Vallecano or Equal Number
2.07
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Most Throw-ins With Handicap
|
| Barcelona | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-2.5)
2.25
|
(+2.5)
1.58
|
|
(-1.5)
1.82
|
(+1.5)
1.88
|
|
(0)
1.47
|
(0)
2.50
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Throw-ins
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(31.5)
2.65
|
(31.5)
1.42
|
|
(32.5)
2.10
|
(32.5)
1.65
|
|
(33.5)
1.73
|
(33.5)
2.00
|
|
(34.5)
1.48
|
(34.5)
2.45
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Throw-ins (Barcelona)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(16.5)
2.30
|
(16.5)
1.55
|
|
(17.5)
1.75
|
(17.5)
1.95
|
|
(18.5)
1.43
|
(18.5)
2.60
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Throw-ins (Rayo Vallecano)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(14.5)
2.80
|
(14.5)
1.40
|
|
(15.5)
1.95
|
(15.5)
1.75
|
|
(16.5)
1.50
|
(16.5)
2.40
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Most Offsides
|
|
Barcelona
2.70
|
|
Equal Number
3.55
|
|
Rayo Vallecano
2.18
|
|
Barcelona or Equal Number
1.55
|
|
Barcelona or Rayo Vallecano
1.25
|
|
Rayo Vallecano or Equal Number
1.40
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Most Offsides With Handicap
|
| Barcelona | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(0)
2.02
|
(0)
1.70
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Offsides
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(6.5)
3.50
|
(6.5)
1.25
|
|
(7.5)
1.90
|
(7.5)
1.80
|
|
(8.5)
1.33
|
(8.5)
3.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Offsides (Barcelona)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.5)
1.93
|
(3.5)
1.77
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Total Offsides (Rayo Vallecano)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.5)
2.20
|
(3.5)
1.60
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ვინ მოაწოდებს უფრო მეტ კუთხურს ფორით
|
| Barcelona | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-10.5)
1.89
|
(+10.5)
1.79
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ვინ მოაწოდებს უფრო მეტ კუთხურს ფორით (3 გზა)
|
| Barcelona | Draw | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| (-10.0) | 1.89 | 5.05 | 2.56 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ვინ მოაწოდებს უფრო მეტ კუთხურს ფორით, მე-2 ტაიმი (3 გზა)
|
| Barcelona | Draw | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| (-2.0) | 1.89 | 5.05 | 2.61 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(12.5)
7.40
|
(12.5)
1.038
|
|
(13.5)
3.92
|
(13.5)
1.193
|
|
(14.5)
2.40
|
(14.5)
1.49
|
|
(15.5)
1.70
|
(15.5)
2.01
|
|
(16.5)
1.34
|
(16.5)
2.93
|
|
(17.5)
1.143
|
(17.5)
4.60
|
|
(18.5)
1.04
|
(18.5)
7.30
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.84 | 1.84 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი (3 გზა)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(14.0)
3.92
|
(14.0)
5.90
|
(14.0)
1.49
|
|
(15.0)
2.40
|
(15.0)
5.50
|
(15.0)
2.01
|
|
(16.0)
1.70
|
(16.0)
6.10
|
(16.0)
2.93
|
|
(17.0)
1.34
|
(17.0)
6.55
|
(17.0)
4.60
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი (Barcelona)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(12.0)
2.81
|
(12.0)
1.333
|
|
(12.5)
2.04
|
(12.5)
1.66
|
|
(13.0)
1.68
|
(13.0)
2.03
|
|
(13.5)
1.46
|
(13.5)
2.45
|
|
(14.0)
1.23
|
(14.0)
3.42
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი (Barcelona) (3 გზა)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(12.0)
3.34
|
(12.0)
4.333
|
(12.0)
1.66
|
|
(13.0)
2.04
|
(13.0)
4.40
|
(13.0)
2.45
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი (Rayo Vallecano)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.0)
2.50
|
(2.0)
1.444
|
|
(2.5)
1.615
|
(2.5)
2.14
|
|
(3.0)
1.23
|
(3.0)
3.56
|
|
(3.5)
1.134
|
(3.5)
4.50
|
|
(4.0)
1.005
|
(4.0)
9.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი (Rayo Vallecano) (3 გზა)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(2.0)
3.85
|
(2.0)
2.66
|
(2.0)
2.14
|
|
(3.0)
1.615
|
(3.0)
3.54
|
(3.0)
4.50
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი - მე-2 ტაიმი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(4.5)
2.375
|
(4.5)
1.49
|
|
(5.5)
1.70
|
(5.5)
2.01
|
|
(6.5)
1.33
|
(6.5)
2.93
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი - მე-2 ტაიმი (3 გზა)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(5.0)
2.40
|
(5.0)
5.50
|
(5.0)
2.01
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი (Barcelona) - მე-2 ტაიმი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.5)
2.04
|
(3.5)
1.66
|
|
(4.0)
1.68
|
(4.0)
2.03
|
|
(4.5)
1.46
|
(4.5)
2.45
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი (Barcelona) - მე-2 ტაიმი (3 გზა)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(3.0)
3.34
|
(3.0)
4.333
|
(3.0)
1.66
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი (Rayo Vallecano) - მე-2 ტაიმი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.0)
2.50
|
(1.0)
1.444
|
|
(1.5)
1.615
|
(1.5)
2.14
|
|
(2.0)
1.23
|
(2.0)
3.56
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი (Rayo Vallecano) - მე-2 ტაიმი (3 გზა)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(1.0)
3.85
|
(1.0)
2.66
|
(1.0)
2.14
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩში ჩაწოდებული კუთხურების თამიმდევრობა
|
| Barcelona | არცერთი | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| 11 | 1.28 | 51.00 | 3.30 |
| 12 | 1.32 | 18.50 | 3.40 |
| 13 | 1.42 | 7.40 | 3.78 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
დარღვევები მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ყველაზე მეტი ყვითელი ბარათი
|
|
Barcelona
7.70
|
|
Equal Number
2.625
|
|
Rayo Vallecano
1.68
|
|
Barcelona or Equal Number
1.97
|
|
Barcelona or Rayo Vallecano
1.39
|
|
Rayo Vallecano or Equal Number
1.026
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ყვითელი ბარათების ჰანდიკაპი (გუნდი ყველაზე მეტი ყვითელი ბარათით, ჰანდიკაპით)
|
| Barcelona | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(0)
5.10
|
(0)
1.122
|
|
(+1.5)
1.24
|
(-1.5)
3.56
|
|
(+2.5)
1.032
|
(-2.5)
8.40
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ყვითელი ბარათების ჰანდიკაპი (გუნდი ყველაზე მეტი ყვითელი ბარათით, ჰანდიკაპით) (3 გზა)
|
| Barcelona | Draw | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| (+1.0) | 1.97 | 2.95 | 3.56 |
| (+2.0) | 1.24 | 5.50 | 8.40 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ყვითელი ბარათების ტოტალი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
3.56
|
(0.5)
1.24
|
|
(1.5)
1.64
|
(1.5)
2.10
|
|
(2.5)
1.159
|
(2.5)
4.45
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.97 | 1.73 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ყვითელი ბარათების ტოტალი (3 გზა)
|
| ნაკლები | ზუსტად | მეტი |
|---|---|---|
|
(1.0)
3.56
|
(1.0)
2.92
|
(1.0)
2.10
|
|
(2.0)
1.64
|
(2.0)
3.88
|
(2.0)
4.45
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ყვითელი ბარათების ტოტალი (Rayo Vallecano)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
1.35
|
(1.5)
2.88
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
თერთმეტმეტრიანები, მოედნიდან გაძევებები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Penalty Kick | 3.64 | 1.285 |
| Penalty Kicks (Barcelona) | 4.05 | 1.24 |
| Penalty Kicks (Rayo Vallecano) | 16.50 | 1.007 |
| Sending-Off | 5.95 | 1.13 |
| Sending-Off (Barcelona) | 15.50 | 1.011 |
| Sending-Off (Rayo Vallecano) | 7.60 | 1.086 |
| Penalty Kick Will Be Taken + Sending-Off Will Occur | 14.25 | 1.018 |
| Penalty Kick Will Be Taken + Sending-Off Will Not Occur | 4.40 | 1.21 |
| Penalty Kick Will Not Be Taken + Sending-Off Will Occur | 8.00 | 1.077 |
| Penalty Kick Will Not Be Taken + Sending-Off Will Not Occur | 1.47 | 2.68 |
| Penalty Kick or Sending-Off | 2.68 | 1.47 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
თერთმეტმეტრიანების თანმიმდევრობა
|
| Barcelona | არცერთი | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| 1-ელი თერთმეტმეტრიანი | 4.333 | 1.285 | 23.00 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ყვითელი ბარათების თამიმდევრობა მატჩში
|
| Barcelona | არცერთი | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|---|
| 1 | 5.40 | 3.56 | 1.615 |
| 2 | 8.20 | 1.64 | 2.82 |
| 3 | 16.75 | 1.159 | 6.10 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ინტერვალის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი ჰანდიკაპით - 1-დან 60 წთ-მდე
|
| Barcelona | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-2.0)
8.40
|
(+2.0)
1.032
|
|
(-1.5)
2.76
|
(+1.5)
1.38
|
|
(-1.0)
1.078
|
(+1.0)
6.25
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი - 1-დან 60 წუთამდე.
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.5)
1.53
|
(3.5)
2.31
|
|
(4.0)
1.075
|
(4.0)
6.15
|
|
(4.5)
1.026
|
(4.5)
8.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Barcelona) - 1-დან 60 წუთამდე
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.5)
1.42
|
(2.5)
2.61
|
|
(3.0)
1.04
|
(3.0)
7.90
|
|
(3.5)
1.012
|
(3.5)
10.25
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Rayo Vallecano) - 1-დან 60 წუთამდე
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
1.014
|
(1.5)
9.90
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი ჰანდიკაპით - 1-დან 75 წთ-მდე
|
| Barcelona | Rayo Vallecano |
|---|---|
|
(-2.5)
3.56
|
(+2.5)
1.24
|
|
(-2.0)
2.46
|
(+2.0)
1.47
|
|
(-1.5)
1.615
|
(+1.5)
2.14
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი - 1-დან 75 წუთამდე.
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.5)
2.88
|
(3.5)
1.34
|
|
(4.0)
1.94
|
(4.0)
1.75
|
|
(4.5)
1.41
|
(4.5)
2.60
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Barcelona) - 1-დან 75 წუთამდე
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.5)
2.49
|
(2.5)
1.46
|
|
(3.0)
1.64
|
(3.0)
2.10
|
|
(3.5)
1.30
|
(3.5)
3.14
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Rayo Vallecano) - 1-დან 75 წუთამდე
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
1.12
|
(1.5)
5.15
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი - 5 წუთების ინტერვალები
|
| 51-დან 55 წუთამდე | Barcelona (თამაშის მოგება) | 5.65 |
| Draw | 1.159 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 28.00 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 5.30 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.142 | |
| 52-დან 56 წუთამდე | Barcelona (თამაშის მოგება) | 5.65 |
| Draw | 1.161 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 27.00 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 5.25 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.143 | |
| 53-დან 57 წუთამდე | Barcelona (თამაშის მოგება) | 5.60 |
| Draw | 1.164 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 27.00 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 5.20 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.145 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი ჰანდიკაპით - 5 წუთების ინტერვალები
|
| Barcelona | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|
| 51-დან 55 წუთამდე |
(0)
1.122
|
(0)
6.20
|
| 52-დან 56 წუთამდე |
(0)
1.121
|
(0)
6.20
|
| 53-დან 57 წუთამდე |
(0)
1.12
|
(0)
6.25
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი - 5 წუთების ინტერვალი
|
| ნაკლები | მეტი | |
|---|---|---|
| 51-დან 55 წუთამდე |
(0.5)
1.183
|
(0.5)
4.80
|
| 52-დან 56 წუთამდე |
(0.5)
1.185
|
(0.5)
4.80
|
| 53-დან 57 წუთამდე |
(0.5)
1.188
|
(0.5)
4.75
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Barcelona) - 5 წუთების ინტერვალი
|
| ნაკლები | მეტი | |
|---|---|---|
| 51-დან 55 წუთამდე |
(0.5)
1.148
|
(0.5)
5.50
|
| 52-დან 56 წუთამდე |
(0.5)
1.15
|
(0.5)
5.45
|
| 53-დან 57 წუთამდე |
(0.5)
1.152
|
(0.5)
5.40
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი - 10 წუთების ინტერვალები
|
| 51-დან 60 წუთამდე | Barcelona (თამაშის მოგება) | 3.18 |
| Draw | 1.42 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 18.00 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.003 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 2.875 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.36 | |
| 52-დან 61 წუთამდე | Barcelona (თამაშის მოგება) | 3.18 |
| Draw | 1.42 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 18.00 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.003 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 2.875 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.36 | |
| 53-დან 62 წუთამდე | Barcelona (თამაშის მოგება) | 3.125 |
| Draw | 1.43 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 18.00 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.003 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 2.84 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.37 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი ჰანდიკაპით - 10 წუთების ინტერვალები
|
| Barcelona | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|
| 51-დან 60 წუთამდე |
(0)
1.109
|
(0)
6.60
|
| 52-დან 61 წუთამდე |
(0)
1.108
|
(0)
6.65
|
| 53-დან 62 წუთამდე |
(0)
1.108
|
(0)
6.65
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი - 10 წუთების ინტერვალი
|
| ნაკლები | მეტი | |
|---|---|---|
| 51-დან 60 წუთამდე |
(0.5)
1.47
|
(0.5)
2.68
|
| 52-დან 61 წუთამდე |
(0.5)
1.47
|
(0.5)
2.68
|
| 53-დან 62 წუთამდე |
(0.5)
1.48
|
(0.5)
2.65
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Barcelona) - 10 წუთების ინტერვალი
|
| ნაკლები | მეტი | |
|---|---|---|
| 51-დან 60 წუთამდე |
(0.5)
1.38
|
(0.5)
3.04
|
| 52-დან 61 წუთამდე |
(0.5)
1.38
|
(0.5)
3.04
|
| 53-დან 62 წუთამდე |
(0.5)
1.39
|
(0.5)
3.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Rayo Vallecano) - 10 წუთების ინტერვალი
|
| ნაკლები | მეტი | |
|---|---|---|
| 51-დან 60 წუთამდე |
(0.5)
1.028
|
(0.5)
12.50
|
| 52-დან 61 წუთამდე |
(0.5)
1.029
|
(0.5)
12.25
|
| 53-დან 62 წუთამდე |
(0.5)
1.029
|
(0.5)
12.25
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი - 15 წუთების ინტერვალები
|
| 51-დან 65 წუთამდე | Barcelona (თამაშის მოგება) | 2.36 |
| Draw | 1.71 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 15.00 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.015 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 2.14 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.60 | |
| 52-დან 66 წუთამდე | Barcelona (თამაშის მოგება) | 2.34 |
| Draw | 1.72 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 15.00 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.015 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 2.13 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.60 | |
| 53-დან 67 წუთამდე | Barcelona (თამაშის მოგება) | 2.33 |
| Draw | 1.727 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 15.00 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.015 | |
| Barcelona (თამაშის მოგება) ან Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) | 2.12 | |
| Rayo Vallecano (თამაშის მოგება) ან ფრე | 1.61 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი ჰანდიკაპით - 15 წუთების ინტერვალები
|
| Barcelona | Rayo Vallecano | |
|---|---|---|
| 51-დან 65 წუთამდე |
(-1.0)
6.10
|
(+1.0)
1.125
|
| 52-დან 66 წუთამდე |
(-1.0)
6.05
|
(+1.0)
1.127
|
| 53-დან 67 წუთამდე |
(-1.0)
5.95
|
(+1.0)
1.13
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი - 15 წუთების ინტერვალი
|
| ნაკლები | მეტი | |
|---|---|---|
| 51-დან 65 წუთამდე |
(0.5)
1.82
|
(0.5)
1.99
|
| 52-დან 66 წუთამდე |
(0.5)
1.83
|
(0.5)
1.98
|
| 53-დან 67 წუთამდე |
(0.5)
1.84
|
(0.5)
1.96
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Barcelona) - 15 წუთების ინტერვალი
|
| ნაკლები | მეტი | |
|---|---|---|
| 51-დან 65 წუთამდე |
(0.5)
1.66
|
(0.5)
2.22
|
| 52-დან 66 წუთამდე |
(0.5)
1.666
|
(0.5)
2.21
|
| 53-დან 67 წუთამდე |
(0.5)
1.68
|
(0.5)
2.19
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Rayo Vallecano) - 15 წუთების ინტერვალი
|
| ნაკლები | მეტი | |
|---|---|---|
| 51-დან 65 წუთამდე |
(0.5)
1.062
|
(0.5)
9.00
|
| 52-დან 66 წუთამდე |
(0.5)
1.063
|
(0.5)
8.90
|
| 53-დან 67 წუთამდე |
(0.5)
1.063
|
(0.5)
8.90
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
სხვა მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Players. Total Goals - Barcelona
|
|
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Players. Total Goals - Rayo Vallecano
|
|
|
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.