| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
2.36 | 2.12 | 5.60 | 1.118 | 1.666 | 1.54 |
(0) 1.35 |
(0) 3.10 |
(1.0) 1.727 |
(1.0) 2.08 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(18)
|
მთავარი მარკეტები
(51)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(10)
|
|
ტოტალები
(28)
|
გოლების მარკეტები
(32)
|
ტაიმის მარკეტები
(57)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Instituto to Win
2.36
|
|
Draw
2.12
|
|
San Lorenzo to Win
5.60
|
|
Instituto to Win or Draw
1.118
|
|
Instituto to Win or San Lorenzo to Win
1.666
|
|
San Lorenzo to Win or Draw
1.54
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Instituto | Draw | San Lorenzo |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.25
|
(0 - 0)
2.57
|
(0 - 1)
6.35
|
|
(2 - 0)
9.20
|
(1 - 1)
8.30
|
(0 - 2)
29.00
|
|
(2 - 1)
21.00
|
(2 - 2)
64.00
|
(1 - 2)
35.00
|
|
(3 - 0)
31.00
|
||
|
(3 - 1)
58.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 0)
|
| Instituto | San Lorenzo |
|---|---|
|
(-1.5)
6.70
|
(+1.5)
1.046
|
|
(-1.0)
5.20
|
(+1.0)
1.103
|
|
(0)
1.35
|
(0)
3.10
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 0)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
2.57
|
(0.5)
1.43
|
|
(1.0)
1.727
|
(1.0)
2.08
|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
3.08
|
|
(2.0)
1.049
|
(2.0)
6.75
|
|
(2.5)
1.021
|
(2.5)
7.90
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.06 | 1.66 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Instituto)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
1.86
|
(0.5)
1.82
|
|
(1.0)
1.26
|
(1.0)
3.80
|
|
(1.5)
1.129
|
(1.5)
5.70
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.35 | 1.51 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (San Lorenzo)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
1.34
|
(0.5)
2.93
|
|
(1.0)
1.031
|
(1.0)
11.50
|
|
(1.5)
1.013
|
(1.5)
14.50
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 3.40 | 1.26 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Instituto to Score | 1.82 | 1.86 |
| San Lorenzo to Score | 2.93 | 1.34 |
| Both Teams to Score | 5.30 | 1.112 |
| Instituto to Score - 2nd Half | 1.82 | 1.86 |
| San Lorenzo to Score - 2nd Half | 2.93 | 1.34 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 5.30 | 1.112 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 5.30 | 1.112 |
| Any Team to Score 1 or More Goals | 1.43 | 2.57 |
| Both Teams to Score + Total Over 1.5 | 5.30 | 1.112 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 10.75 | 1.007 |
| Both Teams to Score + Total Under 2.5 | 8.30 | 1.035 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 5.90 | 1.089 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 5.45 | 1.107 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 1.5 | 1.31 | 3.08 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 2.5 | 1.146 | 4.65 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 1.118 | 5.20 |
| Instituto to Score 2 or More Consecutive Goals | 5.75 | 1.094 |
| Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals | 4.70 | 1.144 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.