| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
1.90 | 2.39 | 7.70 | 1.06 | 1.53 | 1.83 |
(-1.0) 3.40 |
(+1.0) 1.30 |
(1.0) 1.97 |
(1.0) 1.81 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(19)
|
მთავარი მარკეტები
(52)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(10)
|
|
ტოტალები
(30)
|
გოლების მარკეტები
(31)
|
ტაიმის მარკეტები
(57)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Estudiantes de La Plata to Win
1.90
|
|
Draw
2.39
|
|
Newells Old Boys to Win
7.70
|
|
Estudiantes de La Plata to Win or Draw
1.06
|
|
Estudiantes de La Plata to Win or Newells Old Boys to Win
1.53
|
|
Newells Old Boys to Win or Draw
1.83
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Estudiantes de La Plata | Draw | Newells Old Boys |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.83
|
(0 - 0)
2.92
|
(0 - 1)
8.70
|
|
(2 - 0)
6.40
|
(1 - 1)
9.00
|
(0 - 2)
43.00
|
|
(2 - 1)
18.25
|
(2 - 2)
67.00
|
(1 - 2)
46.00
|
|
(3 - 0)
18.75
|
||
|
(3 - 1)
46.00
|
||
|
(4 - 0)
56.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 0)
|
| Estudiantes de La Plata | Newells Old Boys |
|---|---|
|
(-1.5)
4.65
|
(+1.5)
1.138
|
|
(-1.0)
3.40
|
(+1.0)
1.30
|
|
(0)
1.138
|
(0)
4.55
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 0)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
2.92
|
(0.5)
1.34
|
|
(1.0)
1.97
|
(1.0)
1.81
|
|
(1.5)
1.40
|
(1.5)
2.67
|
|
(2.0)
1.095
|
(2.0)
5.35
|
|
(2.5)
1.052
|
(2.5)
6.45
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.01 | 1.70 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Estudiantes de La Plata)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
2.26
|
(0.5)
1.55
|
|
(1.0)
1.49
|
(1.0)
2.60
|
|
(1.5)
1.24
|
(1.5)
3.92
|
|
(2.0)
1.026
|
(2.0)
10.25
|
|
(2.5)
1.009
|
(2.5)
11.50
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.15 | 1.61 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Newells Old Boys)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
1.26
|
(0.5)
3.40
|
|
(1.0)
1.007
|
(1.0)
15.75
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 3.84 | 1.21 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Estudiantes de La Plata to Score | 1.55 | 2.26 |
| Newells Old Boys to Score | 3.40 | 1.26 |
| Both Teams to Score | 5.35 | 1.11 |
| Estudiantes de La Plata to Score - 2nd Half | 1.55 | 2.26 |
| Newells Old Boys to Score - 2nd Half | 3.40 | 1.26 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 5.35 | 1.11 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 5.35 | 1.11 |
| Any Team to Score 1 or More Goals | 1.34 | 2.92 |
| Both Teams to Score + Total Over 1.5 | 5.35 | 1.11 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 10.00 | 1.013 |
| Both Teams to Score + Total Under 2.5 | 9.00 | 1.025 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 6.15 | 1.082 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 5.55 | 1.103 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 1.5 | 1.40 | 2.68 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 2.5 | 1.174 | 4.25 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 1.123 | 5.10 |
| Estudiantes de La Plata to Score 2 or More Consecutive Goals | 4.05 | 1.19 |
| Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals | 3.64 | 1.23 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.