| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
9.30 | 5.25 | 1.26 | 3.38 | 1.112 | 1.018 |
(+1.5) 1.70 |
(-1.5) 2.01 |
(3.5) 1.81 |
(3.5) 1.89 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(24)
|
მთავარი მარკეტები
(58)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(13)
|
|
ტოტალები
(35)
|
გოლების მარკეტები
(34)
|
ტაიმის მარკეტები
(63)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Monterrey to Win
9.30
|
|
Draw
5.25
|
|
Atletico San Luis to Win
1.26
|
|
Monterrey to Win or Draw
3.38
|
|
Monterrey to Win or Atletico San Luis to Win
1.112
|
|
Atletico San Luis to Win or Draw
1.018
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Monterrey | Draw | Atletico San Luis |
|---|---|---|
|
(3 - 2)
12.75
|
(2 - 2)
5.35
|
(0 - 2)
4.25
|
|
(4 - 2)
38.00
|
(3 - 3)
26.00
|
(1 - 2)
3.36
|
|
(4 - 3)
61.00
|
(0 - 3)
8.30
|
|
|
(1 - 3)
7.40
|
||
|
(2 - 3)
12.00
|
||
|
(0 - 4)
31.00
|
||
|
(1 - 4)
28.00
|
||
|
(2 - 4)
43.00
|
||
|
(3 - 4)
73.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 2)
|
| Monterrey | Atletico San Luis |
|---|---|
|
(0)
7.20
|
(0)
1.034
|
|
(+1.0)
2.46
|
(-1.0)
1.43
|
|
(+1.5)
1.70
|
(-1.5)
2.01
|
|
(+2.0)
1.163
|
(-2.0)
4.10
|
|
(+2.5)
1.079
|
(-2.5)
5.60
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 2)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.5)
4.25
|
(2.5)
1.151
|
|
(3.0)
2.97
|
(3.0)
1.30
|
|
(3.5)
1.81
|
(3.5)
1.89
|
|
(4.0)
1.33
|
(4.0)
2.83
|
|
(4.5)
1.191
|
(4.5)
3.76
|
|
(5.0)
1.028
|
(5.0)
7.50
|
|
(5.5)
1.013
|
(5.5)
8.50
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.909 | 1.76 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Monterrey)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
2.84
|
(0.5)
1.35
|
|
(1.0)
1.93
|
(1.0)
1.78
|
|
(1.5)
1.41
|
(1.5)
2.64
|
|
(2.0)
1.097
|
(2.0)
5.35
|
|
(2.5)
1.053
|
(2.5)
6.40
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.03 | 1.666 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Atletico San Luis)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.5)
1.444
|
(2.5)
2.50
|
|
(3.0)
1.054
|
(3.0)
7.50
|
|
(3.5)
1.021
|
(3.5)
9.80
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.98 | 1.32 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Monterrey to Score | 1.35 | 2.84 |
| Both Teams to Score | 1.35 | 2.84 |
| Each Team to Score 2 or More Goals | 2.64 | 1.41 |
| Monterrey to Score - 2nd Half | 1.35 | 2.84 |
| Atletico San Luis to Score - 2nd Half | 2.50 | 1.444 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 3.48 | 1.24 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 3.48 | 1.24 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 1.35 | 2.84 |
| Both Teams to Score + Total Over 3.5 | 1.952 | 1.72 |
| Both Teams to Score + Total Over 4.5 | 3.88 | 1.197 |
| Both Teams to Score + Total Over 5.5 | 8.80 | 1.021 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 3.74 | 1.21 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 1.94 | 1.73 |
| Both Teams to Score + Total Under 5.5 | 1.52 | 2.30 |
| Both Teams to Score + Total Under 6.5 | 1.40 | 2.64 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 3.04 | 1.31 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 4.5 | 2.88 | 1.34 |
| Monterrey to Score 2 or More Consecutive Goals | 2.91 | 1.333 |
| Monterrey to Score 3 or More Consecutive Goals | 7.70 | 1.038 |
| Atletico San Luis to Score 3 or More Consecutive Goals | 3.88 | 1.197 |
| Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals | 2.84 | 1.35 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.