| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
2.27 | 2.24 | 4.75 | 1.129 | 1.54 | 1.53 |
(0) 1.38 |
(0) 2.77 |
(1.0) 1.99 |
(1.0) 1.71 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(24)
|
მთავარი მარკეტები
(52)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(11)
|
ტოტალები
(29)
|
გოლების მარკეტები
(33)
|
|
|
ტაიმის მარკეტები
(59)
|
კუთხურების მარკეტები
(45)
|
დარღვევები მარკეტები
(37)
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Sporting Braga to Win
2.27
|
|
Draw
2.24
|
|
Vitoria Guimaraes to Win
4.75
|
|
Sporting Braga to Win or Draw
1.129
|
|
Sporting Braga to Win or Vitoria Guimaraes to Win
1.54
|
|
Vitoria Guimaraes to Win or Draw
1.53
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Sporting Braga | Draw | Vitoria Guimaraes |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.48
|
(0 - 0)
2.97
|
(0 - 1)
6.05
|
|
(2 - 0)
8.90
|
(1 - 1)
7.20
|
(0 - 2)
24.00
|
|
(2 - 1)
17.25
|
(2 - 2)
51.00
|
(1 - 2)
28.00
|
|
(3 - 0)
29.00
|
||
|
(3 - 1)
51.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 0)
|
| Sporting Braga | Vitoria Guimaraes |
|---|---|
|
(-1.5)
6.15
|
(+1.5)
1.06
|
|
(-1.0)
4.75
|
(+1.0)
1.119
|
|
(0)
1.38
|
(0)
2.77
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 0)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
2.97
|
(0.5)
1.30
|
|
(1.0)
1.99
|
(1.0)
1.71
|
|
(1.5)
1.41
|
(1.5)
2.52
|
|
(2.0)
1.105
|
(2.0)
5.00
|
|
(2.5)
1.061
|
(2.5)
6.15
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.98 | 1.70 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Sporting Braga)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
2.00
|
(0.5)
1.69
|
|
(1.0)
1.31
|
(1.0)
3.10
|
|
(1.5)
1.14
|
(1.5)
4.65
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.25 | 1.54 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Vitoria Guimaraes)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
1.46
|
(0.5)
2.45
|
|
(1.0)
1.05
|
(1.0)
7.50
|
|
(1.5)
1.016
|
(1.5)
9.80
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.93 | 1.33 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Sporting Braga to Score | 1.69 | 2.00 |
| Vitoria Guimaraes to Score | 2.45 | 1.46 |
| Both Teams to Score | 4.20 | 1.169 |
| Sporting Braga to Score - 2nd Half | 1.69 | 2.00 |
| Vitoria Guimaraes to Score - 2nd Half | 2.45 | 1.46 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 4.20 | 1.169 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 4.20 | 1.169 |
| Any Team to Score 1 or More Goals | 1.30 | 2.97 |
| Both Teams to Score + Total Over 1.5 | 4.20 | 1.169 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 7.90 | 1.034 |
| Both Teams to Score + Total Under 2.5 | 7.20 | 1.049 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 4.85 | 1.127 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 4.35 | 1.158 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 1.5 | 1.42 | 2.57 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 2.5 | 1.22 | 3.65 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 1.177 | 4.10 |
| Sporting Braga to Score 2 or More Consecutive Goals | 5.05 | 1.118 |
| Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals | 3.90 | 1.195 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.5)
4.75
|
(3.5)
1.125
|
|
(4.5)
2.64
|
(4.5)
1.40
|
|
(5.5)
1.76
|
(5.5)
1.909
|
|
(6.5)
1.35
|
(6.5)
2.84
|
|
(7.5)
1.135
|
(7.5)
4.60
|
|
(8.5)
1.029
|
(8.5)
7.50
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.83 | 1.83 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.