| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
— | — | — | — | — | — |
(-2.5) 2.10 |
(+2.5) 1.64 |
(3.0) 1.73 |
(3.0) 1.97 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(31)
|
მთავარი მარკეტები
(46)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(20)
|
ტოტალები
(35)
|
გოლების მარკეტები
(40)
|
|
|
ტაიმის მარკეტები
(61)
|
კუთხურების მარკეტები
(44)
|
დარღვევები მარკეტები
(21)
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Benfica | Draw | Estoril |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
5.90
|
(1 - 1)
15.75
|
(1 - 2)
67.00
|
|
(2 - 0)
3.42
|
(2 - 2)
46.00
|
|
|
(2 - 1)
9.50
|
||
|
(3 - 0)
3.92
|
||
|
(3 - 1)
11.50
|
||
|
(3 - 2)
51.00
|
||
|
(4 - 0)
6.60
|
||
|
(4 - 1)
18.75
|
||
|
(4 - 2)
73.00
|
||
|
(5 - 0)
14.25
|
||
|
(5 - 1)
38.00
|
||
|
(6 - 0)
35.00
|
||
|
(6 - 1)
76.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| Benfica | Estoril |
|---|---|
|
(-4.5)
8.70
|
(+4.5)
1.009
|
|
(-4.0)
7.90
|
(+4.0)
1.022
|
|
(-3.5)
4.05
|
(+3.5)
1.164
|
|
(-3.0)
3.20
|
(+3.0)
1.26
|
|
(-2.5)
2.10
|
(+2.5)
1.64
|
|
(-2.0)
1.52
|
(+2.0)
2.24
|
|
(-1.5)
1.29
|
(+1.5)
3.04
|
|
(-1.0)
1.015
|
(+1.0)
8.30
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 1)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
5.90
|
(1.5)
1.068
|
|
(2.0)
4.60
|
(2.0)
1.126
|
|
(2.5)
2.28
|
(2.5)
1.50
|
|
(3.0)
1.73
|
(3.0)
1.97
|
|
(3.5)
1.40
|
(3.5)
2.56
|
|
(4.0)
1.143
|
(4.0)
4.333
|
|
(4.5)
1.097
|
(4.5)
5.15
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.79 | 1.87 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Benfica)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.0)
3.28
|
(2.0)
1.27
|
|
(2.5)
1.89
|
(2.5)
1.80
|
|
(3.0)
1.41
|
(3.0)
2.61
|
|
(3.5)
1.24
|
(3.5)
3.35
|
|
(4.0)
1.051
|
(4.0)
6.50
|
|
(4.5)
1.031
|
(4.5)
7.40
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.77 | 1.89 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Estoril)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
1.30
|
(0.5)
3.08
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 3.48 | 1.24 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Estoril to Score | 3.08 | 1.30 |
| Both Teams to Score | 3.08 | 1.30 |
| Benfica to Score - 2nd Half | 1.143 | 4.60 |
| Estoril to Score - 2nd Half | 3.08 | 1.30 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 3.65 | 1.22 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 3.65 | 1.22 |
| Any Team to Score 3 or More Goals | 1.93 | 1.87 |
| Any Team to Score 2 or More Goals | 1.179 | 4.90 |
| Both Teams to Score + Total Over 1.5 | 3.08 | 1.30 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 3.56 | 1.23 |
| Both Teams to Score + Total Over 3.5 | 5.20 | 1.11 |
| Both Teams to Score + Total Over 4.5 | 8.70 | 1.022 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 6.35 | 1.069 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 4.25 | 1.166 |
| Both Teams to Score + Total Under 5.5 | 3.48 | 1.24 |
| Both Teams to Score + Total Under 6.5 | 3.20 | 1.28 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 2.5 | 2.57 | 1.42 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 1.72 | 1.952 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 4.5 | 1.44 | 2.51 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 5.5 | 1.34 | 2.88 |
| Benfica to Score 3 or More Consecutive Goals | 2.02 | 1.67 |
| Benfica to Score 4 or More Consecutive Goals | 4.15 | 1.175 |
| Benfica to Score 2 or More Consecutive Goals | 1.21 | 3.74 |
| Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals | 2.01 | 1.68 |
| Any Team to Score 4 or More Consecutive Goals | 4.15 | 1.175 |
| Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals | 1.184 | 4.05 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
კუთხურების ტოტალი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(5.5)
7.40
|
(5.5)
1.03
|
|
(6.5)
3.96
|
(6.5)
1.18
|
|
(7.5)
2.42
|
(7.5)
1.47
|
|
(8.5)
1.71
|
(8.5)
1.97
|
|
(9.5)
1.35
|
(9.5)
2.84
|
|
(10.5)
1.145
|
(10.5)
4.45
|
|
(11.5)
1.04
|
(11.5)
6.95
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.83 | 1.83 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.