| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
6.30 | 3.22 | 1.59 | 2.14 | 1.28 | 1.066 |
(+1.0) 1.35 |
(-1.0) 2.89 |
(2.5) 1.43 |
(2.5) 2.58 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(18)
|
მთავარი მარკეტები
(50)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(11)
|
|
ტოტალები
(28)
|
გოლების მარკეტები
(31)
|
ტაიმის მარკეტები
(56)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Union La Calera to Win
6.30
|
|
Draw
3.22
|
|
La Serena to Win
1.59
|
|
Union La Calera to Win or Draw
2.14
|
|
Union La Calera to Win or La Serena to Win
1.28
|
|
La Serena to Win or Draw
1.066
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Union La Calera | Draw | La Serena |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
8.40
|
(1 - 1)
3.38
|
(0 - 1)
2.97
|
|
(3 - 1)
29.00
|
(2 - 2)
17.00
|
(0 - 2)
6.30
|
|
(3 - 2)
51.00
|
(1 - 2)
7.70
|
|
|
(0 - 3)
24.00
|
||
|
(1 - 3)
30.00
|
||
|
(2 - 3)
56.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| Union La Calera | La Serena |
|---|---|
|
(0)
4.45
|
(0)
1.137
|
|
(+1.0)
1.35
|
(-1.0)
2.89
|
|
(+1.5)
1.134
|
(-1.5)
4.50
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 1)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
2.97
|
(1.5)
1.30
|
|
(2.0)
1.98
|
(2.0)
1.666
|
|
(2.5)
1.43
|
(2.5)
2.58
|
|
(3.0)
1.107
|
(3.0)
4.95
|
|
(3.5)
1.062
|
(3.5)
6.10
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.71 | 1.97 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Union La Calera)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
2.03
|
(0.5)
1.666
|
|
(1.0)
1.33
|
(1.0)
2.99
|
|
(1.5)
1.152
|
(1.5)
4.45
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.23 | 1.55 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (La Serena)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
1.44
|
(1.5)
2.51
|
|
(2.0)
1.046
|
(2.0)
7.70
|
|
(2.5)
1.015
|
(2.5)
9.90
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.31 | 3.04 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Union La Calera to Score | 1.666 | 2.03 |
| Both Teams to Score | 1.666 | 2.03 |
| Each Team to Score 2 or More Goals | 10.00 | 1.006 |
| Union La Calera to Score - 2nd Half | 1.666 | 2.03 |
| La Serena to Score - 2nd Half | 2.51 | 1.44 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 4.333 | 1.16 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 4.333 | 1.16 |
| Both Teams to Score + Total Over 1.5 | 1.666 | 2.03 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 2.79 | 1.36 |
| Both Teams to Score + Total Over 3.5 | 6.45 | 1.066 |
| Both Teams to Score + Total Under 2.5 | 3.38 | 1.26 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 2.10 | 1.62 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 1.78 | 1.88 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 2.5 | 2.17 | 1.58 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 2.05 | 1.65 |
| Union La Calera to Score 2 or More Consecutive Goals | 4.90 | 1.126 |
| La Serena to Score 2 or More Consecutive Goals | 3.28 | 1.27 |
| Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals | 2.19 | 1.57 |
| Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals | 8.70 | 1.022 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.