| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
22.00 | 5.40 | 1.148 | 4.35 | 1.092 | — |
(+1.0) 2.36 |
(-1.0) 1.50 |
(1.5) 2.14 |
(1.5) 1.61 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(16)
|
მთავარი მარკეტები
(41)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(11)
|
|
ტოტალები
(21)
|
გოლების მარკეტები
(27)
|
ტაიმის მარკეტები
(49)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Bandirmaspor to Win
22.00
|
|
Draw
5.40
|
|
Antalyaspor to Win
1.148
|
|
Bandirmaspor to Win or Draw
4.35
|
|
Bandirmaspor to Win or Antalyaspor to Win
1.092
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Bandirmaspor | Draw | Antalyaspor |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
27.00
|
(1 - 1)
5.55
|
(0 - 1)
2.14
|
|
(2 - 2)
41.00
|
(0 - 2)
3.86
|
|
|
(1 - 2)
10.25
|
||
|
(0 - 3)
13.00
|
||
|
(1 - 3)
32.00
|
||
|
(0 - 4)
48.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| Bandirmaspor | Antalyaspor |
|---|---|
|
(+1.0)
2.36
|
(-1.0)
1.50
|
|
(+1.5)
1.33
|
(-1.5)
2.83
|
|
(+2.0)
1.027
|
(-2.0)
7.60
|
|
(+2.5)
1.002
|
(-2.5)
9.30
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 1)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
2.14
|
(1.5)
1.61
|
|
(2.0)
1.39
|
(2.0)
2.59
|
|
(2.5)
1.177
|
(2.5)
3.90
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.56 | 2.18 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Bandirmaspor)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
1.31
|
(0.5)
2.97
|
|
(1.0)
1.003
|
(1.0)
11.00
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 3.42 | 1.24 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Antalyaspor)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
1.54
|
(1.5)
2.22
|
|
(2.0)
1.092
|
(2.0)
5.80
|
|
(2.5)
1.041
|
(2.5)
7.90
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.36 | 2.75 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Bandirmaspor to Score | 2.97 | 1.31 |
| Both Teams to Score | 2.97 | 1.31 |
| Bandirmaspor to Score - 2nd Half | 2.97 | 1.31 |
| Antalyaspor to Score - 2nd Half | 2.22 | 1.54 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 6.55 | 1.056 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 6.55 | 1.056 |
| Both Teams to Score + Total Over 1.5 | 2.97 | 1.31 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 5.50 | 1.089 |
| Both Teams to Score + Total Under 2.5 | 5.55 | 1.089 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 3.42 | 1.24 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 3.08 | 1.29 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 2.5 | 1.45 | 2.44 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 1.33 | 2.875 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 4.5 | 1.32 | 2.92 |
| Antalyaspor to Score 2 or More Consecutive Goals | 2.47 | 1.44 |
| Antalyaspor to Score 3 or More Consecutive Goals | 9.00 | 1.012 |
| Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals | 2.29 | 1.51 |
| Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals | 8.70 | 1.016 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.