| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
13.50 | 7.40 | 1.12 | 4.85 | 1.036 | — |
(+2.0) 1.68 |
(-2.0) 2.02 |
(4.0) 1.90 |
(4.0) 1.78 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(30)
|
მთავარი მარკეტები
(62)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(17)
|
|
ტოტალები
(44)
|
გოლების მარკეტები
(40)
|
ტაიმის მარკეტები
(71)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Shandong Taishan to Win
13.50
|
|
Draw
7.40
|
|
Shanghai Port to Win
1.12
|
|
Shandong Taishan to Win or Draw
4.85
|
|
Shandong Taishan to Win or Shanghai Port to Win
1.036
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
To Qualify for Semi Final
|
|
Shandong Taishan
6.95
|
|
Shanghai Port
1.066
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Shandong Taishan | Draw | Shanghai Port |
|---|---|---|
|
(3 - 2)
20.50
|
(2 - 2)
8.60
|
(0 - 2)
6.85
|
|
(4 - 2)
58.00
|
(3 - 3)
19.50
|
(1 - 2)
5.35
|
|
(4 - 3)
53.00
|
(0 - 3)
5.95
|
|
|
(1 - 3)
5.25
|
||
|
(2 - 3)
8.60
|
||
|
(0 - 4)
11.00
|
||
|
(1 - 4)
9.70
|
||
|
(2 - 4)
16.25
|
||
|
(3 - 4)
36.00
|
||
|
(0 - 5)
29.00
|
||
|
(1 - 5)
26.00
|
||
|
(2 - 5)
41.00
|
||
|
(3 - 5)
76.00
|
||
|
(0 - 6)
76.00
|
||
|
(1 - 6)
69.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 2)
|
| Shandong Taishan | Shanghai Port |
|---|---|
|
(+1.0)
3.85
|
(-1.0)
1.182
|
|
(+1.5)
2.26
|
(-1.5)
1.51
|
|
(+2.0)
1.68
|
(-2.0)
2.02
|
|
(+2.5)
1.36
|
(-2.5)
2.70
|
|
(+3.0)
1.096
|
(-3.0)
5.20
|
|
(+3.5)
1.059
|
(-3.5)
6.20
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 2)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.5)
6.85
|
(2.5)
1.042
|
|
(3.0)
5.50
|
(3.0)
1.083
|
|
(3.5)
2.49
|
(3.5)
1.42
|
|
(4.0)
1.90
|
(4.0)
1.78
|
|
(4.5)
1.48
|
(4.5)
2.33
|
|
(5.0)
1.196
|
(5.0)
3.72
|
|
(5.5)
1.132
|
(5.5)
4.50
|
|
(6.0)
1.012
|
(6.0)
8.50
|
|
(6.5)
1.003
|
(6.5)
9.20
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.84 | 1.80 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Shandong Taishan)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
2.79
|
(0.5)
1.35
|
|
(1.0)
1.89
|
(1.0)
1.79
|
|
(1.5)
1.39
|
(1.5)
2.67
|
|
(2.0)
1.088
|
(2.0)
5.35
|
|
(2.5)
1.05
|
(2.5)
6.55
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.01 | 1.66 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Shanghai Port)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.5)
2.47
|
(2.5)
1.44
|
|
(3.0)
1.65
|
(3.0)
2.08
|
|
(3.5)
1.29
|
(3.5)
3.14
|
|
(4.0)
1.04
|
(4.0)
6.95
|
|
(4.5)
1.017
|
(4.5)
8.20
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.06 | 1.63 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Shandong Taishan to Score | 1.35 | 2.79 |
| Both Teams to Score | 1.35 | 2.79 |
| Each Team to Score 2 or More Goals | 2.67 | 1.39 |
| Shandong Taishan to Score - 2nd Half | 1.35 | 2.79 |
| Shanghai Port to Score - 2nd Half | 1.44 | 2.47 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 2.04 | 1.64 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 2.04 | 1.64 |
| Any Team to Score 3 or More Goals | 1.43 | 2.83 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 1.35 | 2.79 |
| Both Teams to Score + Total Over 3.5 | 1.64 | 2.04 |
| Both Teams to Score + Total Over 4.5 | 2.50 | 1.43 |
| Both Teams to Score + Total Over 5.5 | 4.70 | 1.128 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 6.15 | 1.067 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 2.63 | 1.39 |
| Both Teams to Score + Total Under 5.5 | 1.78 | 1.86 |
| Both Teams to Score + Total Under 6.5 | 1.50 | 2.31 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 3.80 | 1.195 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 4.5 | 3.04 | 1.30 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 5.5 | 2.875 | 1.33 |
| Shandong Taishan to Score 2 or More Consecutive Goals | 3.20 | 1.27 |
| Shandong Taishan to Score 3 or More Consecutive Goals | 9.10 | 1.011 |
| Shanghai Port to Score 3 or More Consecutive Goals | 2.09 | 1.61 |
| Shanghai Port to Score 4 or More Consecutive Goals | 5.55 | 1.088 |
| Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals | 1.85 | 1.79 |
| Any Team to Score 4 or More Consecutive Goals | 5.00 | 1.111 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.