| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
1.125 | 6.90 | 15.75 | — | 1.051 | 4.85 |
(-1.5) 1.67 |
(+1.5) 2.05 |
(3.5) 1.60 |
(3.5) 2.16 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(20)
|
მთავარი მარკეტები
(49)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(13)
|
|
ტოტალები
(30)
|
გოლების მარკეტები
(28)
|
ტაიმის მარკეტები
(64)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Bukovyna to Win
1.125
|
|
Draw
6.90
|
|
Dynamo Kyiv to Win
15.75
|
|
Bukovyna to Win or Dynamo Kyiv to Win
1.051
|
|
Dynamo Kyiv to Win or Draw
4.85
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Bukovyna | Draw | Dynamo Kyiv |
|---|---|---|
|
(2 - 0)
3.50
|
(2 - 2)
7.10
|
(2 - 3)
20.50
|
|
(2 - 1)
3.54
|
(3 - 3)
36.00
|
(2 - 4)
64.00
|
|
(3 - 0)
6.30
|
||
|
(3 - 1)
6.95
|
||
|
(3 - 2)
14.00
|
||
|
(4 - 0)
22.00
|
||
|
(4 - 1)
24.00
|
||
|
(4 - 2)
46.00
|
||
|
(5 - 0)
76.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 2)
|
| Bukovyna | Dynamo Kyiv |
|---|---|
|
(-2.5)
4.333
|
(+2.5)
1.144
|
|
(-2.0)
2.875
|
(+2.0)
1.32
|
|
(-1.5)
1.67
|
(+1.5)
2.05
|
|
(-1.0)
1.21
|
(+1.0)
3.58
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 2)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.5)
3.50
|
(2.5)
1.22
|
|
(3.0)
2.42
|
(3.0)
1.444
|
|
(3.5)
1.60
|
(3.5)
2.16
|
|
(4.0)
1.20
|
(4.0)
3.68
|
|
(4.5)
1.12
|
(4.5)
4.70
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.94 | 1.73 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Bukovyna)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.5)
1.53
|
(2.5)
2.31
|
|
(3.0)
1.074
|
(3.0)
6.20
|
|
(3.5)
1.025
|
(3.5)
8.20
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.79 | 1.36 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Dynamo Kyiv)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
2.27
|
(0.5)
1.533
|
|
(1.0)
1.50
|
(1.0)
2.38
|
|
(1.5)
1.23
|
(1.5)
3.58
|
|
(2.0)
1.014
|
(2.0)
8.50
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.15 | 1.59 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Dynamo Kyiv to Score | 1.533 | 2.27 |
| Both Teams to Score | 1.533 | 2.27 |
| Each Team to Score 2 or More Goals | 3.58 | 1.23 |
| Dynamo Kyiv to Score - 2nd Half | 1.533 | 2.27 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 1.533 | 2.27 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 1.533 | 2.27 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 1.533 | 2.27 |
| Both Teams to Score + Total Over 3.5 | 2.34 | 1.50 |
| Both Teams to Score + Total Over 4.5 | 4.95 | 1.122 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 3.90 | 1.194 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 2.09 | 1.63 |
| Both Teams to Score + Total Under 5.5 | 1.69 | 2.00 |
| Both Teams to Score + Total Under 6.5 | 1.57 | 2.19 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 2.48 | 1.45 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 4.5 | 2.30 | 1.52 |
| Bukovyna to Score 3 or More Consecutive Goals | 3.28 | 1.27 |
| Dynamo Kyiv to Score 2 or More Consecutive Goals | 4.00 | 1.185 |
| Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals | 2.79 | 1.36 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.