| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
17.25 | 6.05 | 1.132 | 4.50 | 1.063 | — |
(+1.5) 1.81 |
(-1.5) 1.86 |
(2.5) 1.81 |
(2.5) 1.86 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(23)
|
მთავარი მარკეტები
(49)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(14)
|
|
ტოტალები
(34)
|
გოლების მარკეტები
(39)
|
ტაიმის მარკეტები
(61)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
MLS to Win
17.25
|
|
Draw
6.05
|
|
Chanmari to Win
1.132
|
|
MLS to Win or Draw
4.50
|
|
MLS to Win or Chanmari to Win
1.063
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| MLS | Draw | Chanmari |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
24.00
|
(1 - 1)
6.85
|
(0 - 1)
4.30
|
|
(3 - 2)
71.00
|
(2 - 2)
20.50
|
(0 - 2)
3.60
|
|
(1 - 2)
6.30
|
||
|
(0 - 3)
6.25
|
||
|
(1 - 3)
11.25
|
||
|
(2 - 3)
34.00
|
||
|
(0 - 4)
15.25
|
||
|
(1 - 4)
27.00
|
||
|
(2 - 4)
67.00
|
||
|
(0 - 5)
43.00
|
||
|
(1 - 5)
64.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| MLS | Chanmari |
|---|---|
|
(+1.0)
3.14
|
(-1.0)
1.27
|
|
(+1.5)
1.81
|
(-1.5)
1.86
|
|
(+2.0)
1.31
|
(-2.0)
2.92
|
|
(+2.5)
1.174
|
(-2.5)
3.94
|
|
(+3.0)
1.011
|
(-3.0)
8.60
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 1)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
4.30
|
(1.5)
1.146
|
|
(2.0)
3.05
|
(2.0)
1.285
|
|
(2.5)
1.81
|
(2.5)
1.86
|
|
(3.0)
1.34
|
(3.0)
2.78
|
|
(3.5)
1.21
|
(3.5)
3.58
|
|
(4.0)
1.033
|
(4.0)
7.30
|
|
(4.5)
1.017
|
(4.5)
8.20
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.76 | 1.88 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (MLS)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
1.59
|
(0.5)
2.13
|
|
(1.0)
1.106
|
(1.0)
5.45
|
|
(1.5)
1.048
|
(1.5)
7.50
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.63 | 1.39 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Chanmari)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.0)
1.77
|
(2.0)
1.92
|
|
(2.5)
1.34
|
(2.5)
2.875
|
|
(3.0)
1.065
|
(3.0)
6.00
|
|
(3.5)
1.035
|
(3.5)
7.20
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.65 | 2.03 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| MLS to Score | 2.13 | 1.59 |
| Both Teams to Score | 2.13 | 1.59 |
| Each Team to Score 2 or More Goals | 9.80 | 1.003 |
| MLS to Score - 2nd Half | 2.13 | 1.59 |
| Chanmari to Score - 2nd Half | 1.39 | 2.63 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 3.08 | 1.29 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 3.08 | 1.29 |
| Any Team to Score 2 or More Goals | 1.40 | 2.96 |
| Both Teams to Score + Total Over 1.5 | 2.13 | 1.59 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 2.79 | 1.35 |
| Both Teams to Score + Total Over 3.5 | 4.85 | 1.121 |
| Both Teams to Score + Total Under 2.5 | 6.85 | 1.05 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 3.42 | 1.24 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 2.53 | 1.42 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 2.5 | 2.24 | 1.533 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 1.76 | 1.88 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 4.5 | 1.63 | 2.06 |
| MLS to Score 2 or More Consecutive Goals | 9.00 | 1.012 |
| Chanmari to Score 2 or More Consecutive Goals | 1.58 | 2.15 |
| Chanmari to Score 3 or More Consecutive Goals | 3.66 | 1.21 |
| Chanmari to Score 4 or More Consecutive Goals | 9.60 | 1.005 |
| Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals | 3.50 | 1.23 |
| Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals | 1.46 | 2.41 |
| Any Team to Score 4 or More Consecutive Goals | 9.40 | 1.007 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.