|
|
| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
30.00 | 4.60 | 1.174 | 4.00 | 1.131 | — |
(+1.5) 1.35 |
(-1.5) 2.94 |
(3.5) 2.12 |
(3.5) 1.64 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(10)
|
მთავარი მარკეტები
(24)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(5)
|
|
ტოტალები
(10)
|
პერიოდების მარკეტები
(1)
|
გოლების მარკეტები
(1)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Belgium U-19 to Win
30.00
|
|
Draw
4.60
|
|
Netherlands U-19 to Win
1.174
|
|
Belgium U-19 to Win or Draw
4.00
|
|
Belgium U-19 to Win or Netherlands U-19 to Win
1.131
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| Belgium U-19 | Netherlands U-19 |
|---|---|
|
(+1.5)
1.35
|
(-1.5)
2.94
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 3)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.5)
2.12
|
(3.5)
1.64
|
|
(4.0)
1.30
|
(4.0)
3.10
|
|
(4.5)
1.12
|
(4.5)
4.75
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.64 | 2.10 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Belgium U-19)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
1.32
|
(1.5)
3.04
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Netherlands U-19)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(2.5)
1.50
|
(2.5)
2.375
|
|
(3.0)
1.065
|
(3.0)
6.45
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
პერიოდების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი - მე-3 პერიოდი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 3)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(3.5)
2.12
|
(3.5)
1.64
|
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.