| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
10.75 | 3.82 | 1.33 | 2.83 | 1.185 | — |
(+1.0) 1.68 |
(-1.0) 2.02 |
(1.5) 2.59 |
(1.5) 1.42 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(18)
|
მთავარი მარკეტები
(45)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(9)
|
|
ტოტალები
(26)
|
გოლების მარკეტები
(31)
|
ტაიმის მარკეტები
(54)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Montevideo Wanderers to Win
10.75
|
|
Draw
3.82
|
|
Cerro to Win
1.33
|
|
Montevideo Wanderers to Win or Draw
2.83
|
|
Montevideo Wanderers to Win or Cerro to Win
1.185
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Montevideo Wanderers | Draw | Cerro |
|---|---|---|
|
(2 - 1)
13.00
|
(1 - 1)
3.90
|
(0 - 1)
2.59
|
|
(3 - 1)
48.00
|
(2 - 2)
22.00
|
(0 - 2)
4.65
|
|
(3 - 2)
67.00
|
(1 - 2)
7.70
|
|
|
(0 - 3)
16.00
|
||
|
(1 - 3)
26.00
|
||
|
(2 - 3)
58.00
|
||
|
(0 - 4)
56.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| Montevideo Wanderers | Cerro |
|---|---|
|
(0)
7.70
|
(0)
1.025
|
|
(+1.0)
1.68
|
(-1.0)
2.02
|
|
(+1.5)
1.23
|
(-1.5)
3.42
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 1)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
2.59
|
(1.5)
1.42
|
|
(2.0)
1.68
|
(2.0)
1.96
|
|
(2.5)
1.30
|
(2.5)
2.97
|
|
(3.0)
1.048
|
(3.0)
6.60
|
|
(3.5)
1.023
|
(3.5)
7.80
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.64 | 2.04 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Montevideo Wanderers)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
1.63
|
(0.5)
2.06
|
|
(1.0)
1.123
|
(1.0)
5.05
|
|
(1.5)
1.052
|
(1.5)
6.95
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.56 | 1.41 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Cerro)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
1.51
|
(1.5)
2.29
|
|
(2.0)
1.077
|
(2.0)
6.25
|
|
(2.5)
1.033
|
(2.5)
8.30
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.35 | 2.79 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Montevideo Wanderers to Score | 2.06 | 1.63 |
| Both Teams to Score | 2.06 | 1.63 |
| Montevideo Wanderers to Score - 2nd Half | 2.06 | 1.63 |
| Cerro to Score - 2nd Half | 2.29 | 1.51 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 4.85 | 1.121 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 4.85 | 1.121 |
| Any Team to Score 2 or More Goals | 2.19 | 1.68 |
| Both Teams to Score + Total Over 1.5 | 2.06 | 1.63 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 3.58 | 1.22 |
| Both Teams to Score + Total Over 3.5 | 8.50 | 1.018 |
| Both Teams to Score + Total Under 2.5 | 3.90 | 1.188 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 2.50 | 1.43 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 2.16 | 1.57 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 2.5 | 1.79 | 1.85 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 1.65 | 2.03 |
| Montevideo Wanderers to Score 2 or More Consecutive Goals | 7.60 | 1.034 |
| Cerro to Score 2 or More Consecutive Goals | 2.75 | 1.36 |
| Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals | 2.24 | 1.53 |
| Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals | 8.80 | 1.014 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.