|
|
| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
1.126 | 5.90 | 25.00 | — | 1.079 | 4.80 |
(-1.0) 1.42 |
(+1.0) 2.62 |
(1.5) 2.16 |
(1.5) 1.60 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(15)
|
მთავარი მარკეტები
(39)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(11)
|
|
ტოტალები
(20)
|
გოლების მარკეტები
(28)
|
ტაიმის მარკეტები
(48)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Solomon Islands U-19 to Win
1.126
|
|
Draw
5.90
|
|
Papua New Guinea U-19 to Win
25.00
|
|
Solomon Islands U-19 to Win or Papua New Guinea U-19 to Win
1.079
|
|
Papua New Guinea U-19 to Win or Draw
4.80
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Solomon Islands U-19 | Draw | Papua New Guinea U-19 |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
2.16
|
(1 - 1)
5.90
|
(1 - 2)
29.00
|
|
(2 - 0)
3.62
|
(2 - 2)
41.00
|
|
|
(2 - 1)
10.25
|
||
|
(3 - 0)
11.50
|
||
|
(3 - 1)
30.00
|
||
|
(4 - 0)
41.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| Solomon Islands U-19 | Papua New Guinea U-19 |
|---|---|
|
(-2.5)
8.50
|
(+2.5)
1.013
|
|
(-2.0)
6.75
|
(+2.0)
1.044
|
|
(-1.5)
2.625
|
(+1.5)
1.38
|
|
(-1.0)
1.42
|
(+1.0)
2.62
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 1)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
2.16
|
(1.5)
1.60
|
|
(2.0)
1.40
|
(2.0)
2.56
|
|
(2.5)
1.182
|
(2.5)
3.85
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.57 | 2.19 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Solomon Islands U-19)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
1.60
|
(1.5)
2.14
|
|
(2.0)
1.116
|
(2.0)
5.25
|
|
(2.5)
1.051
|
(2.5)
7.10
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.39 | 2.67 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Papua New Guinea U-19)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
1.285
|
(0.5)
3.18
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 3.64 | 1.222 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Papua New Guinea U-19 to Score | 3.18 | 1.285 |
| Both Teams to Score | 3.18 | 1.285 |
| Solomon Islands U-19 to Score - 2nd Half | 2.14 | 1.60 |
| Papua New Guinea U-19 to Score - 2nd Half | 3.18 | 1.285 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 6.70 | 1.059 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 6.70 | 1.059 |
| Any Team to Score 2 or More Goals | 2.24 | 1.65 |
| Both Teams to Score + Total Over 1.5 | 3.18 | 1.285 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 5.80 | 1.086 |
| Both Teams to Score + Total Under 2.5 | 5.90 | 1.083 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 3.74 | 1.21 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 3.28 | 1.27 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 2.5 | 1.44 | 2.51 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 1.31 | 3.04 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 4.5 | 1.285 | 3.18 |
| Solomon Islands U-19 to Score 3 or More Consecutive Goals | 8.30 | 1.028 |
| Solomon Islands U-19 to Score 2 or More Consecutive Goals | 2.375 | 1.49 |
| Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals | 8.10 | 1.031 |
| Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals | 2.21 | 1.56 |
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.