|
|
| ღონისძიების სახელწოდება |
1
მოგება 1
|
X
ფრე
|
2
მოგება 2
|
1X
მოგება 1 ან ფრე
|
12
მოგება 1 ან მოგება 2
|
X2
ფრე ან მოგება 2
|
ჰ-კაპი1
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ჰ-კაპი2
ჰანდიკაპი, გოლი
|
ნაკლები
გოლების ტოტალი. ნაკლები
|
მეტი
გოლების ტოტალი. მეტი
|
|---|
|
|
1.53 | 3.50 | 5.95 | 1.067 | 1.22 | 2.22 |
(-1.0) 2.29 |
(+1.0) 1.53 |
(2.5) 1.78 |
(2.5) 1.89 |
|
ყველა მარკეტი
|
პოპულარული
(29)
|
მთავარი მარკეტები
(65)
|
ჰანდიკაპის მარკეტები
(13)
|
|
ტოტალები
(34)
|
გოლების მარკეტები
(43)
|
ტაიმის მარკეტები
(69)
|
"ჩემი მარკეტები"
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მთავარი მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
შედეგი
|
|
Supra du Quebec to Win
1.53
|
|
Draw
3.50
|
|
Forge to Win
5.95
|
|
Supra du Quebec to Win or Draw
1.067
|
|
Supra du Quebec to Win or Forge to Win
1.22
|
|
Forge to Win or Draw
2.22
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
Correct Score
|
| Supra du Quebec | Draw | Forge |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
4.25
|
(1 - 1)
3.96
|
(1 - 2)
8.50
|
|
(2 - 0)
5.50
|
(2 - 2)
11.50
|
(1 - 3)
26.00
|
|
(2 - 1)
5.80
|
(3 - 3)
64.00
|
(2 - 3)
33.00
|
|
(3 - 0)
14.50
|
(1 - 4)
71.00
|
|
|
(3 - 1)
15.75
|
||
|
(3 - 2)
30.00
|
||
|
(4 - 0)
46.00
|
||
|
(4 - 1)
51.00
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ჰანდიკაპის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
მატჩის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| Supra du Quebec | Forge |
|---|---|
|
(-2.5)
9.10
|
(+2.5)
1.004
|
|
(-2.0)
7.90
|
(+2.0)
1.021
|
|
(-1.5)
3.34
|
(+1.5)
1.24
|
|
(-1.0)
2.29
|
(+1.0)
1.53
|
|
(0)
1.142
|
(0)
4.35
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტოტალები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 1)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
4.25
|
(1.5)
1.15
|
|
(2.0)
2.97
|
(2.0)
1.30
|
|
(2.5)
1.78
|
(2.5)
1.89
|
|
(3.0)
1.32
|
(3.0)
2.875
|
|
(3.5)
1.188
|
(3.5)
3.80
|
|
(4.0)
1.025
|
(4.0)
7.70
|
|
(4.5)
1.011
|
(4.5)
8.60
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.76 | 1.88 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Supra du Quebec)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
1.84
|
(1.5)
1.84
|
|
(2.0)
1.22
|
(2.0)
3.64
|
|
(2.5)
1.095
|
(2.5)
5.20
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.48 | 2.36 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Forge)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
2.29
|
(0.5)
1.51
|
|
(1.0)
1.50
|
(1.0)
2.375
|
|
(1.5)
1.222
|
(1.5)
3.62
|
|
(2.0)
1.008
|
(2.0)
8.80
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 2.13 | 1.59 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლები
|
| დიახ | არა | |
|---|---|---|
| Forge to Score | 1.51 | 2.29 |
| Both Teams to Score | 1.51 | 2.29 |
| Each Team to Score 2 or More Goals | 6.40 | 1.06 |
| Goals in Both Halves | 1.21 | 3.58 |
| Supra du Quebec გოლის გატანა - ორივე ტაიმი | 1.96 | 1.70 |
| Supra du Quebec to Score - 2nd Half | 1.96 | 1.70 |
| Forge to Score - 2nd Half | 1.61 | 2.09 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 3.28 | 1.26 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 2.67 | 1.38 |
| Any Team to Score 2 or More Goals | 1.60 | 2.35 |
| Both Teams to Score + Total Over 1.5 | 1.51 | 2.29 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 2.13 | 1.59 |
| Both Teams to Score + Total Over 3.5 | 4.05 | 1.173 |
| Both Teams to Score + Total Under 2.5 | 3.96 | 1.182 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 2.24 | 1.533 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 1.727 | 1.92 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 2.5 | 2.67 | 1.38 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 2.36 | 1.48 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 4.5 | 2.29 | 1.51 |
| Supra du Quebec to Score 2 or More Consecutive Goals | 2.39 | 1.47 |
| Supra du Quebec to Score 3 or More Consecutive Goals | 7.90 | 1.028 |
| Forge to Score 2 or More Consecutive Goals | 4.15 | 1.165 |
| Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals | 1.72 | 1.93 |
| Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals | 5.60 | 1.086 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
ტაიმის მარკეტები
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
1-ელი ტაიმის შედეგი
|
|
Supra du Quebec to Win
1.003
|
|
Draw
9.90
|
|
Forge to Win
51.00
|
|
Forge to Win or Draw
8.40
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
1-ელი ტაიმის მოგება ჰანდიკაპით
(მიმდინარე ქულების სხვაობა: 1)
|
| Supra du Quebec | Forge |
|---|---|
|
(-1.0)
2.04
|
(+1.0)
1.64
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი - 1-ელი ტაიმი
(ქულების მიმდინარე ჯამი: 1)
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
1.109
|
(1.5)
5.40
|
| კოეფიციენტი | ლუწი |
| 1.085 | 5.65 |
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Supra du Quebec), 1-ელი ტაიმი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(1.5)
1.004
|
(1.5)
9.70
|
"ჩემი მარკეტების"
დამატება/მოხსნა |
გოლების ტოტალი (Forge), 1-ელი ტაიმი
|
| ნაკლები | მეტი |
|---|---|
|
(0.5)
1.023
|
(0.5)
8.20
|
მიმდინარე ანგარიშები, დროები, სტატისტიკა და ანიმაცია ნაჩვენებია მხოლოდ ინფორმაციის მიწოდების მიზნით და რადგან ყოველ ღონეს ვხმარობთ მათი სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, პასუხისმგებლობას არ ვიღებთ რაიმე შეცდომასთან დაკავშირებით.