|
|
|
Feyenoord (ramzes)
— PSV Eindhoven (Shinobu)
0:0
18:00
|
|||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Sve igre
|
Popularno
(46)
|
Glavne igre
(72)
|
Hendikep igre
(19)
|
|
Igre na ukupan rezultat
(40)
|
Igre na golove
(66)
|
Igre na poluvremena
(144)
|
Moje igre
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Glavne igre
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Rezultat
|
|
Feyenoord (ramzes) to Win
1.68
|
|
Draw
3.86
|
|
PSV Eindhoven (Shinobu) to Win
3.78
|
|
Feyenoord (ramzes) to Win or Draw
1.173
|
|
Feyenoord (ramzes) to Win or PSV Eindhoven (Shinobu) to Win
1.165
|
|
PSV Eindhoven (Shinobu) to Win or Draw
1.92
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Correct Score
|
| Feyenoord (ramzes) | Draw | PSV Eindhoven (Shinobu) |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
19.00
|
(0 - 0)
30.00
|
(0 - 1)
29.00
|
|
(2 - 0)
16.50
|
(1 - 1)
9.40
|
(0 - 2)
36.00
|
|
(2 - 1)
9.20
|
(2 - 2)
8.90
|
(1 - 2)
14.25
|
|
(3 - 0)
18.75
|
(3 - 3)
17.00
|
(0 - 3)
56.00
|
|
(3 - 1)
11.00
|
(4 - 4)
48.00
|
(1 - 3)
25.00
|
|
(3 - 2)
12.00
|
(2 - 3)
18.00
|
|
|
(4 - 0)
27.00
|
(1 - 4)
48.00
|
|
|
(4 - 1)
15.75
|
(2 - 4)
38.00
|
|
|
(4 - 2)
17.75
|
(3 - 4)
41.00
|
|
|
(4 - 3)
28.00
|
(2 - 5)
78.00
|
|
|
(5 - 0)
43.00
|
||
|
(5 - 1)
27.00
|
||
|
(5 - 2)
30.00
|
||
|
(5 - 3)
48.00
|
||
|
(5 - 4)
81.00
|
||
|
(6 - 0)
76.00
|
||
|
(6 - 1)
51.00
|
||
|
(6 - 2)
56.00
|
||
|
(6 - 3)
78.00
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Hendikep igre
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Pobeda u meču sa hendikepom
(trenutna razlika u rezultatu: 0)
|
| Feyenoord (ramzes) | PSV Eindhoven (Shinobu) |
|---|---|
|
(-3.5)
6.25
|
(+3.5)
1.044
|
|
(-3.0)
5.80
|
(+3.0)
1.058
|
|
(-2.5)
3.78
|
(+2.5)
1.171
|
|
(-2.0)
3.34
|
(+2.0)
1.24
|
|
(-1.5)
2.45
|
(+1.5)
1.46
|
|
(-1.0)
2.00
|
(+1.0)
1.65
|
|
(0)
1.31
|
(0)
2.82
|
|
(+1.0)
1.064
|
(-1.0)
5.60
|
|
(+1.5)
1.048
|
(-1.5)
6.10
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Igre na ukupan rezultat
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Ukupno golova
(trenutno ukupno: 0)
|
| Ispod | Iznad |
|---|---|
|
(2.5)
3.84
|
(2.5)
1.166
|
|
(3.0)
3.28
|
(3.0)
1.23
|
|
(3.5)
2.34
|
(3.5)
1.45
|
|
(4.0)
1.96
|
(4.0)
1.68
|
|
(4.5)
1.66
|
(4.5)
2.04
|
|
(5.0)
1.40
|
(5.0)
2.56
|
|
(5.5)
1.285
|
(5.5)
2.95
|
|
(6.0)
1.136
|
(6.0)
4.20
|
|
(6.5)
1.108
|
(6.5)
4.65
|
| Nepar | Par |
| 1.87 | 1.74 |
dodaj / ukloni
Moje igre |
Ukupno golova (Feyenoord (ramzes))
|
| Ispod | Iznad |
|---|---|
|
(2.0)
2.39
|
(2.0)
1.43
|
|
(2.5)
1.75
|
(2.5)
1.85
|
|
(3.0)
1.40
|
(3.0)
2.48
|
|
(3.5)
1.27
|
(3.5)
3.02
|
| Nepar | Par |
| 1.80 | 1.80 |
dodaj / ukloni
Moje igre |
Ukupno golova (PSV Eindhoven (Shinobu))
|
| Ispod | Iznad |
|---|---|
|
(1.0)
3.22
|
(1.0)
1.24
|
|
(1.5)
1.85
|
(1.5)
1.75
|
|
(2.0)
1.39
|
(2.0)
2.51
|
|
(2.5)
1.24
|
(2.5)
3.22
|
| Nepar | Par |
| 1.84 | 1.76 |
dodaj / ukloni
Moje igre |
Igre na golove
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Golovi
|
| Da | Ne | |
|---|---|---|
| Feyenoord (ramzes) to Score | 1.015 | 7.90 |
| PSV Eindhoven (Shinobu) to Score | 1.131 | 4.40 |
| Both Teams to Score | 1.21 | 3.50 |
| Each Team to Score 2 or More Goals | 2.21 | 1.52 |
| Goals in Both Halves | 1.24 | 3.28 |
| Feyenoord (ramzes) Postiže gol – oba poluvremena | 1.75 | 1.85 |
| PSV Eindhoven (Shinobu) Postiže gol – oba poluvremena | 2.58 | 1.38 |
| Feyenoord (ramzes) to Score - 1st Half | 1.39 | 2.55 |
| Feyenoord (ramzes) to Score - 2nd Half | 1.197 | 3.62 |
| PSV Eindhoven (Shinobu) to Score - 1st Half | 1.72 | 1.89 |
| PSV Eindhoven (Shinobu) to Score - 2nd Half | 1.47 | 2.32 |
| Both Teams to Score - 1st Half | 2.32 | 1.47 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 1.82 | 1.78 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 1.36 | 2.66 |
| Oba tima daju gol – oba poluvremena | 4.20 | 1.144 |
| Any Team to Score 3 or More Goals | 1.65 | 2.25 |
| Any Team to Score 2 or More Goals | 1.151 | 5.45 |
| Both Teams to Score + Total Over 3.5 | 1.58 | 2.09 |
| Both Teams to Score + Total Over 4.5 | 2.11 | 1.57 |
| Both Teams to Score + Total Over 5.5 | 3.04 | 1.28 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 4.05 | 1.156 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 2.43 | 1.43 |
| Both Teams to Score + Total Under 5.5 | 1.80 | 1.80 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 4.40 | 1.133 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 4.5 | 3.90 | 1.17 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 5.5 | 3.68 | 1.19 |
| Feyenoord (ramzes) to Score 2 or More Consecutive Goals | 1.50 | 2.31 |
| Feyenoord (ramzes) to Score 3 or More Consecutive Goals | 2.75 | 1.36 |
| Feyenoord (ramzes) to Score 4 or More Consecutive Goals | 5.45 | 1.092 |
| PSV Eindhoven (Shinobu) to Score 2 or More Consecutive Goals | 2.47 | 1.44 |
| PSV Eindhoven (Shinobu) to Score 3 or More Consecutive Goals | 6.25 | 1.064 |
| Any Team to Score 3 or More Consecutive Goals | 2.18 | 1.56 |
| Any Team to Score 4 or More Consecutive Goals | 4.70 | 1.129 |
| Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals | 1.183 | 3.94 |
dodaj / ukloni
Moje igre |
Igre na poluvremena
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Rezultat u 1. poluvremenu
|
|
Feyenoord (ramzes) to Win
2.15
|
|
Draw
2.48
|
|
PSV Eindhoven (Shinobu) to Win
3.72
|
|
Feyenoord (ramzes) to Win or Draw
1.153
|
|
Feyenoord (ramzes) to Win or PSV Eindhoven (Shinobu) to Win
1.37
|
|
PSV Eindhoven (Shinobu) to Win or Draw
1.50
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Pobeda u 1. poluvremenu sa hendikepom
(trenutna razlika u rezultatu: 0)
|
| Feyenoord (ramzes) | PSV Eindhoven (Shinobu) |
|---|---|
|
(-1.5)
4.333
|
(+1.5)
1.136
|
|
(-1.0)
3.42
|
(+1.0)
1.22
|
|
(0)
1.42
|
(0)
2.46
|
|
(+1.0)
1.023
|
(-1.0)
7.50
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Ukupno golova – 1. poluvreme
(trenutno ukupno: 0)
|
| Ispod | Iznad |
|---|---|
|
(1.0)
3.35
|
(1.0)
1.24
|
|
(1.5)
2.04
|
(1.5)
1.66
|
|
(2.0)
1.53
|
(2.0)
2.22
|
|
(2.5)
1.30
|
(2.5)
2.875
|
| Nepar | Par |
| 1.94 | 1.68 |
dodaj / ukloni
Moje igre |
Ukupno golova (Feyenoord (ramzes)) – 1. poluvreme
|
| Ispod | Iznad |
|---|---|
|
(1.0)
1.727
|
(1.0)
1.88
|
|
(1.5)
1.33
|
(1.5)
2.78
|
|
(2.0)
1.08
|
(2.0)
5.40
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Ukupno golova (PSV Eindhoven (Shinobu)) – 1. poluvreme
|
| Ispod | Iznad |
|---|---|
|
(0.5)
1.89
|
(0.5)
1.72
|
|
(1.0)
1.27
|
(1.0)
3.08
|
|
(1.5)
1.13
|
(1.5)
4.40
|
Trenutni rezultati, vreme, statistika i animacija uživo su prikazani isključivo u informativne svrhe i mada preduzimamo sve napore da bismo osigurali njihovu tačnost, ne preuzimamo odgovornost za greške.
