|
|
|
Ingolstadt 04
— Alemannia Aachen
0:3 (0:3)
Pol.
|
Animacija
| ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||
|
Sve igre
|
Popularno
(24)
|
Glavne igre
(37)
|
Hendikep igre
(18)
|
|
Igre na ukupan rezultat
(36)
|
Igre na golove
(37)
|
Igre na poluvremena
(64)
|
Moje igre
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Glavne igre
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Correct Score
|
| Ingolstadt 04 | Draw | Alemannia Aachen |
|---|---|---|
|
(0 - 3)
5.30
|
||
|
(1 - 3)
9.60
|
||
|
(2 - 3)
33.00
|
||
|
(0 - 4)
3.56
|
||
|
(1 - 4)
7.00
|
||
|
(2 - 4)
26.00
|
||
|
(0 - 5)
5.05
|
||
|
(1 - 5)
9.90
|
||
|
(2 - 5)
34.00
|
||
|
(0 - 6)
10.50
|
||
|
(1 - 6)
19.75
|
||
|
(2 - 6)
61.00
|
||
|
(0 - 7)
27.00
|
||
|
(1 - 7)
46.00
|
||
|
(0 - 8)
69.00
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Hendikep igre
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Pobeda u meču sa hendikepom
(trenutna razlika u rezultatu: 3)
|
| Ingolstadt 04 | Alemannia Aachen |
|---|---|
|
(+2.5)
5.95
|
(-2.5)
1.067
|
|
(+3.0)
4.55
|
(-3.0)
1.13
|
|
(+3.5)
2.19
|
(-3.5)
1.54
|
|
(+4.0)
1.615
|
(-4.0)
2.14
|
|
(+4.5)
1.32
|
(-4.5)
2.875
|
|
(+5.0)
1.083
|
(-5.0)
5.50
|
|
(+5.5)
1.051
|
(-5.5)
6.50
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Igre na ukupan rezultat
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Ukupno golova
(trenutno ukupno: 3)
|
| Ispod | Iznad |
|---|---|
|
(3.5)
5.30
|
(3.5)
1.09
|
|
(4.0)
3.98
|
(4.0)
1.17
|
|
(4.5)
2.10
|
(4.5)
1.64
|
|
(5.0)
1.533
|
(5.0)
2.21
|
|
(5.5)
1.31
|
(5.5)
2.92
|
|
(6.0)
1.089
|
(6.0)
5.35
|
|
(6.5)
1.058
|
(6.5)
6.25
|
| Nepar | Par |
| 1.80 | 1.86 |
dodaj / ukloni
Moje igre |
Ukupno golova (Ingolstadt 04)
|
| Ispod | Iznad |
|---|---|
|
(0.5)
1.52
|
(0.5)
2.30
|
|
(1.0)
1.079
|
(1.0)
6.25
|
|
(1.5)
1.034
|
(1.5)
8.40
|
| Nepar | Par |
| 2.79 | 1.36 |
dodaj / ukloni
Moje igre |
Ukupno golova (Alemannia Aachen)
|
| Ispod | Iznad |
|---|---|
|
(3.5)
3.48
|
(3.5)
1.24
|
|
(4.0)
2.375
|
(4.0)
1.49
|
|
(4.5)
1.57
|
(4.5)
2.23
|
|
(5.0)
1.193
|
(5.0)
3.94
|
|
(5.5)
1.11
|
(5.5)
4.95
|
| Nepar | Par |
| 1.73 | 1.94 |
dodaj / ukloni
Moje igre |
Igre na golove
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Golovi
|
| Da | Ne | |
|---|---|---|
| Ingolstadt 04 to Score | 2.30 | 1.52 |
| Both Teams to Score | 2.30 | 1.52 |
| Each Team to Score 2 or More Goals | 8.40 | 1.034 |
| Ingolstadt 04 to Score - 2nd Half | 2.30 | 1.52 |
| Alemannia Aachen to Score - 2nd Half | 1.24 | 3.48 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 2.98 | 1.32 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 2.98 | 1.32 |
| Any Team to Score 4 or More Goals | 1.29 | 3.60 |
| Both Teams to Score + Total Over 3.5 | 2.30 | 1.52 |
| Both Teams to Score + Total Over 4.5 | 2.79 | 1.36 |
| Both Teams to Score + Total Over 5.5 | 4.40 | 1.157 |
| Both Teams to Score + Total Over 6.5 | 8.10 | 1.031 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 9.40 | 1.013 |
| Both Teams to Score + Total Under 5.5 | 4.30 | 1.164 |
| Both Teams to Score + Total Under 6.5 | 2.93 | 1.33 |
| Both Teams to Score + Total Under 7.5 | 2.51 | 1.44 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 4.5 | 2.48 | 1.45 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 5.5 | 1.81 | 1.85 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 6.5 | 1.61 | 2.12 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 7.5 | 1.54 | 2.25 |
| Alemannia Aachen to Score 4 or More Consecutive Goals | 1.47 | 2.42 |
| Alemannia Aachen to Score 5 or More Consecutive Goals | 2.88 | 1.34 |
| Any Team to Score 4 or More Consecutive Goals | 1.47 | 2.42 |
| Any Team to Score 5 or More Consecutive Goals | 2.88 | 1.34 |
Trenutni rezultati, vreme, statistika i animacija uživo su prikazani isključivo u informativne svrhe i mada preduzimamo sve napore da bismo osigurali njihovu tačnost, ne preuzimamo odgovornost za greške.