|
|
|
Saint-Malo
— Stade Briochin
0:0 (0:0)
Pol.
|
Animacija
| ||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Sve igre
|
Popularno
(18)
|
Glavne igre
(48)
|
Hendikep igre
(10)
|
|
Igre na ukupan rezultat
(29)
|
Igre na golove
(35)
|
Igre na poluvremena
(58)
|
Moje igre
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Glavne igre
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Rezultat
|
|
Saint-Malo to Win
2.54
|
|
Draw
2.29
|
|
Stade Briochin to Win
3.70
|
|
Saint-Malo to Win or Draw
1.21
|
|
Saint-Malo to Win or Stade Briochin to Win
1.51
|
|
Stade Briochin to Win or Draw
1.42
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Correct Score
|
| Saint-Malo | Draw | Stade Briochin |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.90
|
(0 - 0)
3.20
|
(0 - 1)
5.15
|
|
(2 - 0)
10.50
|
(1 - 1)
6.40
|
(0 - 2)
17.00
|
|
(2 - 1)
16.25
|
(2 - 2)
43.00
|
(1 - 2)
20.50
|
|
(3 - 0)
34.00
|
(0 - 3)
61.00
|
|
|
(3 - 1)
51.00
|
(1 - 3)
71.00
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Hendikep igre
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Pobeda u meču sa hendikepom
(trenutna razlika u rezultatu: 0)
|
| Saint-Malo | Stade Briochin |
|---|---|
|
(-1.5)
7.00
|
(+1.5)
1.039
|
|
(-1.0)
5.55
|
(+1.0)
1.081
|
|
(0)
1.57
|
(0)
2.21
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Igre na ukupan rezultat
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Ukupno golova
(trenutno ukupno: 0)
|
| Ispod | Iznad |
|---|---|
|
(0.5)
3.20
|
(0.5)
1.26
|
|
(1.0)
2.17
|
(1.0)
1.55
|
|
(1.5)
1.51
|
(1.5)
2.35
|
|
(2.0)
1.149
|
(2.0)
4.25
|
|
(2.5)
1.089
|
(2.5)
5.35
|
| Nepar | Par |
| 1.95 | 1.71 |
dodaj / ukloni
Moje igre |
Ukupno golova (Saint-Malo)
|
| Ispod | Iznad |
|---|---|
|
(0.5)
1.97
|
(0.5)
1.69
|
|
(1.0)
1.31
|
(1.0)
3.08
|
|
(1.5)
1.152
|
(1.5)
4.45
|
| Nepar | Par |
| 2.27 | 1.52 |
dodaj / ukloni
Moje igre |
Ukupno golova (Stade Briochin)
|
| Ispod | Iznad |
|---|---|
|
(0.5)
1.68
|
(0.5)
1.99
|
|
(1.0)
1.15
|
(1.0)
4.60
|
|
(1.5)
1.076
|
(1.5)
6.10
|
| Nepar | Par |
| 2.56 | 1.41 |
dodaj / ukloni
Moje igre |
Igre na golove
|
dodaj / ukloni
Moje igre |
Golovi
|
| Da | Ne | |
|---|---|---|
| Saint-Malo to Score | 1.69 | 1.97 |
| Stade Briochin to Score | 1.99 | 1.68 |
| Both Teams to Score | 3.58 | 1.22 |
| Saint-Malo to Score - 2nd Half | 1.69 | 1.97 |
| Stade Briochin to Score - 2nd Half | 1.99 | 1.68 |
| Both Teams to Score - 2nd Half | 3.58 | 1.22 |
| Both Teams to Score in the Same Half | 3.58 | 1.22 |
| Any Team to Score 1 or More Goals | 1.26 | 3.20 |
| Both Teams to Score + Total Over 1.5 | 3.58 | 1.22 |
| Both Teams to Score + Total Over 2.5 | 6.55 | 1.056 |
| Both Teams to Score + Total Under 2.5 | 6.40 | 1.061 |
| Both Teams to Score + Total Under 3.5 | 4.25 | 1.158 |
| Both Teams to Score + Total Under 4.5 | 3.66 | 1.21 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 1.5 | 1.50 | 2.31 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 2.5 | 1.27 | 3.20 |
| At Least One Team Not to Score + Total Under 3.5 | 1.23 | 3.50 |
| Saint-Malo to Score 2 or More Consecutive Goals | 5.35 | 1.096 |
| Stade Briochin to Score 2 or More Consecutive Goals | 7.80 | 1.029 |
| Any Team to Score 2 or More Consecutive Goals | 3.58 | 1.22 |
Trenutni rezultati, vreme, statistika i animacija uživo su prikazani isključivo u informativne svrhe i mada preduzimamo sve napore da bismo osigurali njihovu tačnost, ne preuzimamo odgovornost za greške.