Eski sürüme geçmek ister misiniz? Şimdilik kullanılabilir durumda tutuyoruz.Eski sürüme geç

Wizards DDM Praha vs Panthers Otrokovice: 1. Lig Bahisleri ve Oranları

Salon Hokeyi. Çekya. Erkekler. 1. Lig. Normal sezonSalon Hokeyi. Çekya. Erkekler. 1. Lig. Normal sezon

Wizards DDM Praha

Wizards DDM Praha

Panthers Otrokovice

Panthers Otrokovice

Wizards DDM Praha
Panthers Otrokovice
To Win Match with Asian Handicap 
  • Wizards DDM Praha
  • Panthers Otrokovice
Asian Total Goals 
  • Alt
  • Üst
8.0,8.5
8.5,9.0
9.0,9.5
9.5,10.0
10.0,10.5
10.5,11.0
Asian Total Goals - 1st Period 
  • Alt
  • Üst
2.0,2.5
2.5,3.0
Asian Total Goals - 2nd Period 
Asian Total Goals - 3rd Period 
Her Periyottaki Goller 
Wizards DDM Praha Her Periyotta Skor 
Panthers Otrokovice Her Periyotta Skor 
Wizards DDM Praha Skor - 1. Periyot 
Wizards DDM Praha Skor - 2. Periyot 
Wizards DDM Praha Skor - 3. Periyot 
Panthers Otrokovice Skor - 1. Periyot 
Panthers Otrokovice Skor - 2. Periyot 
Panthers Otrokovice Skor - 3. Periyot 
Her İki Takım da Skor Yapar - 1. Periyot 
Her İki Takım da Skor Yapar - 2. Periyot 
Her İki Takım da Skor Yapar - 3. Periyot 
Her Periyotta Her İki Takım da Skor Yapar 
Toplam Goller 
İlk Gol Skoru Yapar 
1. Gol 
Geriden Gelerek Oyunu Kazanır - Wizards DDM Praha 
Geriden Gelerek Oyunu Kazanır - Panthers Otrokovice 
1 Gol Farkı İle Kazanır - Wizards DDM Praha 
3 Gol Farkı İle Kazanır - Wizards DDM Praha 
2 Gol Farkı İle Kazanır - Wizards DDM Praha 
2 Gol Farkı İle Kazanır - Panthers Otrokovice 
3 Gol Farkı İle Kazanır - Panthers Otrokovice 
1 Gol Farkı İle Kazanır - Panthers Otrokovice 
Wizards DDM Praha Kazanır + Toplam Alt 8.5 
Wizards DDM Praha Kazanır + Toplam Alt 9.5 
Wizards DDM Praha Kazanır + Toplam Üst 8.5 
Wizards DDM Praha Kazanır + Toplam Üst 9.5 
Panthers Otrokovice Kazanır + Toplam Alt 9.5 
Panthers Otrokovice Kazanır + Toplam Alt 8.5 
Panthers Otrokovice Kazanır + Toplam Üst 8.5 
Panthers Otrokovice Kazanır + Toplam Üst 9.5 
Beraberlik + Toplam Alt 9.5 
Beraberlik + Toplam Alt 8.5 
Beraberlik + Toplam Üst 8.5 
Beraberlik + Toplam Üst 9.5 
Wizards DDM Praha Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 8.5 
Wizards DDM Praha Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 9.5 
Wizards DDM Praha Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 9.5 
Wizards DDM Praha Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 8.5 
Panthers Otrokovice Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 8.5 
Panthers Otrokovice Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 9.5 
Panthers Otrokovice Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 9.5 
Panthers Otrokovice Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 8.5 
Wizards DDM Praha Kazanır veya Panthers Otrokovice Kazanır + Toplam Alt 9.5 
Wizards DDM Praha Kazanır veya Panthers Otrokovice Kazanır + Toplam Alt 8.5 
Wizards DDM Praha Kazanır veya Panthers Otrokovice Kazanır + Toplam Üst 9.5 
Wizards DDM Praha Kazanır veya Panthers Otrokovice Kazanır + Toplam Üst 8.5 
4 Gol Farkı İle veya Daha Fazla Gol İle Kazanır - Wizards DDM Praha 
4 Gol Farkı İle Kazanır - Panthers Otrokovice 
Herhangi Takım 4 veya Daha Fazla Goller Farkı İle Kazanır 
Herhangi Takım Geriden Gelerek Oyunu Kazanır 
Herhangi Takım 3 Gol Farkı İle Kazanır 
Herhangi Takım 1 Gol Farkı İle Kazanır 
Herhangi Takım 2 Gol Farkı İle Kazanır