Eski sürüme geçmek ister misiniz? Şimdilik kullanılabilir durumda tutuyoruz.Eski sürüme geç

PSM Makassar vs Persebaya: Lig 1 Bahisleri ve Oranları

Futbol. Endonezya. Lig 1Futbol. Endonezya. Lig 1

PSM Makassar

PSM Makassar

Persebaya

Persebaya

PSM Makassar
Persebaya
Match Result 
Sonuç 
Handikapla Maçı Kazanır 
  • PSM Makassar
  • Persebaya
To Win Match with Handicap (3-Way) 
Toplam Goller 
Total Goals (3-Way) 
Toplam Goller (PSM Makassar) 
Toplam Goller (Persebaya) 
Total Goals (PSM Makassar) (3-Way) 
Total Goals (Persebaya) (3-Way) 
Doğru Skor 
Ulaşılacak Skor 
Hesap Farkı 
Kazanma Yöntemi 
Takım Skoru + Sonuç 
1. Yarı + 2. Yarı 
1. Yarı + Tam Zaman 
1. Yarı veya Tam Maç Süresi 
Gollü Beraberlik 
Tam Zaman Sonucu + Toplam Goller 
Handikapla 1. Yarıyı Kazanır 
Handikapla 2. Yarıyı Kazanır 
To Win 1st Half with Handicap (3-Way) 
To Win 2nd Half with Handicap (3-Way) 
Maçı Asya Handikapıyla Kazanır 
To Win 1st Half with Asian Handicap 
To Win 2nd Half with Asian Handicap 
Toplam Goller - 1. Yarı 
Toplam Goller - 2. Yarı 
Total Goals - 1st Half (3-Way) 
Total Goals - 2nd Half (3-Way) 
Toplam Goller (PSM Makassar) - 1. Yarı 
Total Goals (PSM Makassar) - 1st Half (3-way) 
Toplam Goller (PSM Makassar) - 2. Yari 
Total Goals (PSM Makassar) - 2nd Half (3-Way) 
Toplam Goller (Persebaya) - 1. Yarı 
Total Goals (Persebaya) - 1st Half (3-Way) 
Toplam Goller (Persebaya) - 2. Yari 
Total Goals (Persebaya) - 2nd Half (3-Way) 
Asya Toplam Golleri 
Asian Total Goals (PSM Makassar) 
Asian Total Goals (Persebaya) 
Asian Total Goals (PSM Makassar) - 1st Half 
Asian Total Goals (PSM Makassar) - 2nd Half 
Asian Total Goals (Persebaya) - 1st Half 
Asian Total Goals (Persebaya) - 2nd Half 
İki Yarıda'da Üst (1.5) Gol 
İki Yarıda'da Alt (1.5) Gol 
Goller 
Goller 
1. Gol + Tam Zaman Sonucu 
Gol Atılan Dakikalar Toplamı 
Gol Atılan Dakikalar Toplamı (Aralık) 
İlk Skor Yapan Takım 
İlk Skor Yapan Takım - 1. Yarı 
İlk Skor Yapan Takım - 2. Yarı 
Son Skor Yapan Takım 
Son Skor Yapan Takım - 1. Yarı 
Son Skor Yapan Takım - 2. Yarı 
En Son Golün Zamanı 
1. Golün Zamanı 
İlk 2 Gol Atar 
İlk 3 Gol Atar 
Goller Sayısı (5-Yönlü) 
Goller Sayısı (6-Yönlü) 
Goller Sayısı - 1. Yarı (3-Yönlü) 
Goller Sayısı - 2. Yarı (3-Yönlü) 
Goller Sayısı - (PSM Makassar) (3-Yönlü) 
Goller Sayısı - (Persebaya) (3-Yönlü) 
Goller Sayısı - 1. Yarı (4-Yönlü) 
Goller Sayısı - 2. Yarı (4-Yönlü) 
Goller Sayısı - (PSM Makassar) (4-Yönlü) 
Goller Sayısı - (Persebaya) (4-Yönlü) 
Goller Sayısı - (PSM Makassar) - 1. Yarı 
Goller Sayısı - (Persebaya) - 1. Yarı 
Goller Sayısı - (PSM Makassar) - 2. Yarı 
Goller Sayısı - (Persebaya) - 2. Yarı 
Daha Fazla Goller Atılan Yarı 
Daha Fazla Goller Atılan Yarı (PSM Makassar) 
Daha Fazla Goller Atılan Yarı (Persebaya) 
İlk Gol Yapılan Yarı 
Half with 2nd Goal for PSM Makassar 
Half with 3rd Goal for PSM Makassar 
Half with 1st Goal for PSM Makassar 
Half with 1st Goal for Persebaya 
Half with 2nd Goal for Persebaya 
Half with 3rd Goal for Persebaya 
Sonuç - 1. Yarı 
Sonuç - 1. Yarı 
Asian Total Goals - 1st Half 
Goller + Yarı Sonucu 
1. Yarı Sonucu + 1. Yarı Toplam Golleri 
Sonuç - 2. Yarı 
Sonuç - 2. Yarı 
Asian Total Goals - 2nd Half 
Goller + Yarı Sonucu 
2. Yarı Sonucu + 2. Yarı Toplam Golleri 
İki Yarının Sonucu