Buz Hokeyi. Kanada. OHL. Normal sezon

Ottawa 67's

Kingston Frontenacs
Ottawa 67's
Kingston Frontenacs
Sonuç
Sonuç
Maçı Kazanır
Handikapla Maçı Kazanır
Toplam Goller
Toplam Goller (Ottawa 67's)
Toplam Goller (Kingston Frontenacs)
Doğru Skor
Zafer Yöntemi
To Win Match with Asian Handicap
Handikapla 1. Periyodu Kazanır
Handikapla 2. Periyodu Kazanır
Handikapla 3. Periyodu Kazanır
Asian Total Goals
Toplam Goller - 1. Periyot
Toplam Goller - 2. Periyot
Toplam Goller - 3. Periyot
Asian Total Goals - 1st Period
Asian Total Goals - 2nd Period
Asian Total Goals - 3rd Period
Goller
İlk Gol Skoru Yapar
Last to Score a Goal
Sonuç - 1. Periyot
Sonuç - 1. Periyot
Sonuç - 2. Periyot
Sonuç - 2. Periyot
Sonuç - 3. Periyot
Sonuç - 3. Periyot
Geriden Gelerek Oyunu Kazanır - Ottawa 67's
Geriden Gelerek Oyunu Kazanır - Kingston Frontenacs
Sıfıra Karşı Kazanır - Ottawa 67's
3 Gol Farkı İle Kazanır - Ottawa 67's
1 Gol Farkı İle Kazanır - Kingston Frontenacs
Ottawa 67's Kazanır + Toplam Alt 6.5
Ottawa 67's Kazanır + Toplam Üst 6.5
Kingston Frontenacs Kazanır + Toplam Alt 6.5
Kingston Frontenacs Kazanır + Toplam Üst 6.5
Beraberlik + Toplam Alt 6.5
Beraberlik + Toplam Alt 7.5
Beraberlik + Toplam Üst 5.5
Beraberlik + Toplam Üst 6.5
Ottawa 67's Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 6.5
Ottawa 67's Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 6.5
Kingston Frontenacs Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 6.5
Kingston Frontenacs Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 6.5
Ottawa 67's Kazanır veya Kingston Frontenacs Kazanır + Toplam Alt 6.5
Ottawa 67's Kazanır veya Kingston Frontenacs Kazanır + Toplam Üst 6.5
4 Gol Farkı İle veya Daha Fazla Gol İle Kazanır - Ottawa 67's
Herhangi Takım 4 veya Daha Fazla Goller Farkı İle Kazanır
Herhangi Takım Geriden Gelerek Oyunu Kazanır
Herhangi Takım Sıfıra Karşı Kazanır
Herhangi Takım 1 Gol Farkı İle Kazanır