Buz Hokeyi. Kanada. WHL. Normal sezon

Regina Pats

Seattle Thunderbirds
Regina Pats
Seattle Thunderbirds
Sonuç
Sonuç
Maçı Kazanır
Handikapla Maçı Kazanır
Toplam Goller
Toplam Goller (Regina Pats)
Toplam Goller (Seattle Thunderbirds)
Doğru Skor
Zafer Yöntemi
To Win Match with Asian Handicap
Handikapla 1. Periyodu Kazanır
Handikapla 2. Periyodu Kazanır
Handikapla 3. Periyodu Kazanır
Asian Total Goals
Toplam Goller - 1. Periyot
Toplam Goller - 2. Periyot
Toplam Goller - 3. Periyot
Asian Total Goals - 1st Period
Asian Total Goals - 2nd Period
Asian Total Goals - 3rd Period
Goller
İlk Gol Skoru Yapar
Last to Score a Goal
Sonuç - 1. Periyot
Sonuç - 1. Periyot
Sonuç - 2. Periyot
Sonuç - 2. Periyot
Sonuç - 3. Periyot
Sonuç - 3. Periyot
Geriden Gelerek Oyunu Kazanır - Regina Pats
Geriden Gelerek Oyunu Kazanır - Seattle Thunderbirds
3 Gol Farkı İle Kazanır - Regina Pats
1 Gol Farkı İle Kazanır - Seattle Thunderbirds
Regina Pats Kazanır + Toplam Alt 6.5
Regina Pats Kazanır + Toplam Üst 6.5
Seattle Thunderbirds Kazanır + Toplam Alt 6.5
Seattle Thunderbirds Kazanır + Toplam Üst 6.5
Beraberlik + Toplam Alt 6.5
Beraberlik + Toplam Alt 7.5
Beraberlik + Toplam Üst 5.5
Beraberlik + Toplam Üst 6.5
Regina Pats Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 6.5
Regina Pats Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 6.5
Seattle Thunderbirds Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 6.5
Seattle Thunderbirds Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 6.5
Regina Pats Kazanır veya Seattle Thunderbirds Kazanır + Toplam Alt 6.5
Regina Pats Kazanır veya Seattle Thunderbirds Kazanır + Toplam Üst 6.5
4 Gol Farkı İle veya Daha Fazla Gol İle Kazanır - Regina Pats
Herhangi Takım 4 veya Daha Fazla Goller Farkı İle Kazanır
Herhangi Takım Geriden Gelerek Oyunu Kazanır
Herhangi Takım Sıfıra Karşı Kazanır
Herhangi Takım 1 Gol Farkı İle Kazanır