Buz Hokeyi. NHL. Normal sezon

Dallas Stars

Winnipeg Jets
Dallas Stars
Winnipeg Jets
Sonuç
Sonuç
Maçı Kazanır
Handikapla Maçı Kazanır
Toplam Goller
Toplam Goller (Dallas Stars)
Toplam Goller (Winnipeg Jets)
Doğru Skor
Zafer Yöntemi
To Win Match with Asian Handicap
Handikapla 1. Periyodu Kazanır
Handikapla 2. Periyodu Kazanır
Handikapla 3. Periyodu Kazanır
Asian Total Goals
Toplam Goller - 1. Periyot
Toplam Goller - 2. Periyot
Toplam Goller - 3. Periyot
Asian Total Goals - 1st Period
Asian Total Goals - 2nd Period
Asian Total Goals - 3rd Period
Goller
İlk Gol Skoru Yapar
Last to Score a Goal
1. Gol
Sonuç - 1. Periyot
Sonuç - 1. Periyot
Sonuç - 2. Periyot
Sonuç - 2. Periyot
Sonuç - 3. Periyot
Sonuç - 3. Periyot
Result - From 1 to 12 Min.
Result - From 1 to 48 Min.
Result - From 1 to 24 Min.
Result - From 1 to 36 Min.
Result - From 1 to 12 Min.
Result - From 1 to 24 Min.
Result - From 1 to 36 Min.
Result - From 1 to 48 Min.
Result with Handicap - From 1 to 12 Min.
Result with Handicap - From 1 to 24 Min.
Result with Handicap - From 1 to 36 Min.
Result with Handicap - From 1 to 48 Min.
Total Goals - From 1 to 12 Min.
Total Goals - From 1 to 24 Min.
Total Goals - From 1 to 36 Min.
Total Goals - From 1 to 48 Min.
Toplam Goller (Dallas Stars), 1'den 12 Dakika Kadar
Toplam Goller (Dallas Stars), 1'den 24 Dakika Kadar
Toplam Goller (Dallas Stars), 1'den 36 Dakika Kadar
Toplam Goller (Dallas Stars), 1'den 48 Dakika Kadar
Toplam Goller (Winnipeg Jets), 1'den 12 Dakika Kadar
Toplam Goller (Winnipeg Jets), 1'den 24 Dakika Kadar
Toplam Goller (Winnipeg Jets), 1'den 36 Dakika Kadar
Toplam Goller (Winnipeg Jets), 1'den 48 Dakika Kadar
Goal - 41-50 Min.
Goal - 11-20 Min.
Goal - 1-10 Min.
Goal - 31-40 Min.
Goal - 21-30 Min.
Geriden Gelerek Oyunu Kazanır - Dallas Stars
Geriden Gelerek Oyunu Kazanır - Winnipeg Jets
Sıfıra Karşı Kazanır - Dallas Stars
2 Gol Farkı İle Kazanır - Dallas Stars
1 Gol Farkı İle Kazanır - Dallas Stars
3 Gol Farkı İle Kazanır - Dallas Stars
3 Gol Farkı İle Kazanır - Winnipeg Jets
2 Gol Farkı İle Kazanır - Winnipeg Jets
1 Gol Farkı İle Kazanır - Winnipeg Jets
Dallas Stars Kazanır + Toplam Alt 4.5
Dallas Stars Kazanır + Toplam Alt 6.5
Dallas Stars Kazanır + Toplam Alt 5.5
Dallas Stars Kazanır + Toplam Üst 5.5
Dallas Stars Kazanır + Toplam Üst 4.5
Dallas Stars Kazanır + Toplam Üst 6.5
Winnipeg Jets Kazanır + Toplam Alt 6.5
Winnipeg Jets Kazanır + Toplam Alt 4.5
Winnipeg Jets Kazanır + Toplam Alt 5.5
Winnipeg Jets Kazanır + Toplam Üst 6.5
Winnipeg Jets Kazanır + Toplam Üst 4.5
Winnipeg Jets Kazanır + Toplam Üst 5.5
Beraberlik + Toplam Alt 5.5
Beraberlik + Toplam Alt 4.5
Beraberlik + Toplam Alt 6.5
Beraberlik + Toplam Üst 3.5
Beraberlik + Toplam Üst 4.5
Beraberlik + Toplam Üst 5.5
Dallas Stars Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 5.5
Dallas Stars Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 6.5
Dallas Stars Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 4.5
Dallas Stars Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 5.5
Dallas Stars Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 4.5
Dallas Stars Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 6.5
Winnipeg Jets Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 5.5
Winnipeg Jets Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 6.5
Winnipeg Jets Kazanır veya Beraberlik + Toplam Alt 4.5
Winnipeg Jets Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 5.5
Winnipeg Jets Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 4.5
Winnipeg Jets Kazanır veya Beraberlik + Toplam Üst 6.5
Dallas Stars Kazanır veya Winnipeg Jets Kazanır + Toplam Alt 6.5
Dallas Stars Kazanır veya Winnipeg Jets Kazanır + Toplam Alt 4.5
Dallas Stars Kazanır veya Winnipeg Jets Kazanır + Toplam Alt 5.5
Dallas Stars Kazanır veya Winnipeg Jets Kazanır + Toplam Üst 5.5
Dallas Stars Kazanır veya Winnipeg Jets Kazanır + Toplam Üst 6.5
Dallas Stars Kazanır veya Winnipeg Jets Kazanır + Toplam Üst 4.5
4 Gol Farkı İle veya Daha Fazla Gol İle Kazanır - Dallas Stars
Herhangi Takım 4 veya Daha Fazla Goller Farkı İle Kazanır
Herhangi Takım Geriden Gelerek Oyunu Kazanır
Herhangi Takım Sıfıra Karşı Kazanır
Herhangi Takım 1 Gol Farkı İle Kazanır
Herhangi Takım 3 Gol Farkı İle Kazanır
Herhangi Takım 2 Gol Farkı İle Kazanır
Both Teams to Score + Dallas Stars to Win
Both Teams to Score + Winnipeg Jets to Win
Both Teams to Score + Draw
Both Teams to Score + Dallas Stars to Win or Winnipeg Jets to Win
Both Teams to Score + Dallas Stars to Win or Draw
Both Teams to Score + Winnipeg Jets to Win or Draw