France (BATUYKA)
Netherlands (KILMIX)
0:0 0:00
+323
France (BATUYKA) Kazanır 2.30
Beraberlik 3.62
Netherlands (KILMIX) Kazanır 2.28
France (BATUYKA) (0) 1.82
Netherlands (KILMIX) (0) 1.81
Alt 4.5 1.86
Üst 4.5 1.77
ekle / kaldır
Pazarlarım
Ana Pazarlar
ekle / kaldır
Pazarlarım
Sonuç
France (BATUYKA) Kazanır
2.30
Beraberlik
3.62
Netherlands (KILMIX) Kazanır
2.28
France (BATUYKA) Kazanır veya beraberlik
1.41
France (BATUYKA) Kazanır veya Netherlands (KILMIX) Kazanır
1.146
Netherlands (KILMIX) Kazanır veya beraberlik
1.40
ekle / kaldır
Pazarlarım
Handikap Pazarları
ekle / kaldır
Pazarlarım
Handikapla Maçı Kazanır (mevcut puan farkı: 0)
France (BATUYKA) Netherlands (KILMIX)
ekle / kaldır
Pazarlarım
Toplam Pazarları
ekle / kaldır
Pazarlarım
Toplam Goller (mevcut toplam: 0)
Alt Üst
Tek Çift
1.87 1.74
ekle / kaldır
Pazarlarım
Toplam Goller (France (BATUYKA))
Alt Üst
Tek Çift
1.81 1.79
ekle / kaldır
Pazarlarım
Toplam Goller (Netherlands (KILMIX))
Alt Üst
Tek Çift
1.81 1.79
ekle / kaldır
Pazarlarım
Gol Pazarları
ekle / kaldır
Pazarlarım
Goller
Evet Hayır
France (BATUYKA) Skor 1.034 6.90
Netherlands (KILMIX) Skor 1.033 6.95
İki Takımında Skor Yapması 1.123 4.55
Each Team to Score 2 or More Goals 1.83 1.77
Her iki Yarıda Goller 1.164 3.95
France (BATUYKA) Skor - Her İki Yarıda 1.85 1.75
Netherlands (KILMIX) Skor - Her İki Yarıda 1.84 1.76
France (BATUYKA) Skor - 1. Yarı 1.333 2.77
France (BATUYKA) Skor - 2. Yarı 1.33 2.78
Netherlands (KILMIX) Skor - 1. Yarı 1.33 2.78
Netherlands (KILMIX) Skor - 2. Yarı 1.33 2.78
Her İki Takım da Skor Yapar - 1. Yarı 1.79 1.81
Her İki Takım da Skor Yapar - 2. Yarı 1.83 1.77
Both Teams to Score in the Same Half 1.25 3.22
Her İki Takım da Skor Yapar - Her Yarıda 3.28 1.24
Any Team to Score 3 or More Goals 1.533 2.50
Any Team to Score 2 or More Goals 1.118 6.35
Her İki Takım da Skor Yapar + Toplam Üst 3.5 1.40 2.52
Her İki Takım da Skor Yapar + Toplam Üst 4.5 1.80 1.80
Her İki Takım da Skor Yapar + Toplam Üst 5.5 2.49 1.41
Her İki Takım da Skor Yapar + Toplam Alt 3.5 4.45 1.129
Her İki Takım da Skor Yapar + Toplam Alt 4.5 2.55 1.39
Her İki Takım da Skor Yapar + Toplam Alt 5.5 1.83 1.77
En Azı Bir Takım Skor Yapmaz + Toplam Alt 3.5 5.45 1.078
En Azı Bir Takım Skor Yapmaz + Toplam Alt 4.5 4.90 1.103
En Azı Bir Takım Skor Yapmaz + Toplam Alt 5.5 4.65 1.115
France (BATUYKA) 2 veya Daha Fazla Ardışık Goller Atar 1.72 1.89
France (BATUYKA) 3 veya Daha Fazla Ardışık Goller Atar 3.60 1.20
Netherlands (KILMIX) 2 veya Daha Fazla Ardışık Goller Atar 1.71 1.90
Netherlands (KILMIX) 3 veya Daha Fazla Ardışık Goller Atar 3.50 1.21
Herhangi Takım 3 veya Daha Fazla Ardışık Goller Atar 2.07 1.59
Herhangi Takım 2 veya Daha Fazla Ardışık Goller Atar 1.133 4.40
Herhangi Takım 4 veya Daha Fazla Ardışık Goller Atar 4.60 1.12
ekle / kaldır
Pazarlarım
Yarı Pazarları
ekle / kaldır
Pazarlarım
1. Yarı Sonucu
France (BATUYKA) Kazanır
2.59
Beraberlik
2.67
Netherlands (KILMIX) Kazanır
2.57
France (BATUYKA) Kazanır veya beraberlik
1.32
France (BATUYKA) Kazanır veya Netherlands (KILMIX) Kazanır
1.30
Netherlands (KILMIX) Kazanır veya beraberlik
1.32
ekle / kaldır
Pazarlarım
Handikapla 1. Yarıyı Kazanır (mevcut puan farkı: 0)
France (BATUYKA) Netherlands (KILMIX)
ekle / kaldır
Pazarlarım
Toplam Goller - 1. Yarı (mevcut toplam: 0)
Alt Üst
Tek Çift
1.909 1.70
ekle / kaldır
Pazarlarım
Toplam Goller (France (BATUYKA)) - 1. Yarı
Alt Üst
ekle / kaldır
Pazarlarım
Toplam Goller (Netherlands (KILMIX)) - 1. Yarı
Alt Üst

Anlık skorlar, süre, istatistikler ve animasyon sadece bilgi amaçlı olarak görüntülenmektedir ve doğru olmalarını sağlamak için her türlü çaba gösterilmesine karşın, herhangi bir hata konusunda yükümlülük kabul edilmemektedir.