|
| Назва події |
1
Перемога 1
|
X
Нічия
|
2
Перемога 2
|
1X
Перемога 1 або нічия
|
12
Перемога 1 або перемога 2
|
X2
Нічия або перемога 2
|
Фора1
Фора (голи)
|
Фора2
Фора (голи)
|
Менше
Тотал голів. Менше
|
Більше
Тотал голів. Більше
|
|---|
|
|
2.53 | 3.24 | 2.67 | 1.43 | 1.30 | 1.47 |
(0) 1.82 |
(0) 1.909 |
(2.5) 1.71 |
(2.5) 2.08 |
|
Усі маркети
|
Популярні
(45)
|
Основні маркети
(92)
|
Мої маркети
|
|
Ставки з урах. фори
(16)
|
Тотали
(48)
|
Голи
(74)
|
|
|
Тайми
(134)
|
Інтервали
(46)
|
Інші маркети
(2)
|
додати / видалити
мої маркети |
Основні маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Результат
|
|
Епіцентр Кам'янець-Подільський (перемога)
2.53
|
|
Нічия
3.24
|
|
Буковина (перемога)
2.67
|
|
Епіцентр Кам'янець-Подільський (перемога) або нічия
1.43
|
|
Епіцентр Кам'янець-Подільський (перемога) або Буковина (перемога)
1.30
|
|
Буковина (перемога) або нічия
1.47
|
додати / видалити
мої маркети |
Точний рахунок
|
| Епіцентр Кам'янець-Подільський | Нічия | Буковина |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
7.30
|
(0 - 0)
7.80
|
(0 - 1)
7.60
|
|
(2 - 0)
12.00
|
(1 - 1)
5.80
|
(0 - 2)
13.00
|
|
(2 - 1)
9.40
|
(2 - 2)
14.50
|
(1 - 2)
9.70
|
|
(3 - 0)
28.00
|
(3 - 3)
69.00
|
(0 - 3)
30.00
|
|
(3 - 1)
23.00
|
(1 - 3)
25.00
|
|
|
(3 - 2)
34.00
|
(2 - 3)
35.00
|
|
|
(4 - 0)
71.00
|
(0 - 4)
81.00
|
|
|
(4 - 1)
61.00
|
(1 - 4)
67.00
|
|
|
(4 - 2)
88.00
|
(2 - 4)
91.00
|
додати / видалити
мої маркети |
Ставки з урах. фори
|
додати / видалити
мої маркети |
Перемога в матчі з урахуванням фори
|
| Епіцентр Кам'янець-Подільський | Буковина |
|---|---|
|
(-1.5)
5.00
|
(+1.5)
1.105
|
|
(-1.0)
4.10
|
(+1.0)
1.161
|
|
(0)
1.82
|
(0)
1.909
|
|
(+1.0)
1.136
|
(-1.0)
4.45
|
|
(+1.5)
1.089
|
(-1.5)
5.35
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотали
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
7.80
|
(0.5)
1.023
|
|
(1.0)
6.60
|
(1.0)
1.048
|
|
(1.5)
2.92
|
(1.5)
1.31
|
|
(2.0)
2.26
|
(2.0)
1.533
|
|
(2.5)
1.71
|
(2.5)
2.08
|
|
(3.0)
1.33
|
(3.0)
2.91
|
|
(3.5)
1.22
|
(3.5)
3.50
|
|
(4.0)
1.062
|
(4.0)
6.10
|
|
(4.5)
1.044
|
(4.5)
6.75
|
| Непар. | Пар. |
| 1.86 | 1.84 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Епіцентр Кам'янець-Подільський)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
3.24
|
(0.5)
1.285
|
|
(1.0)
2.14
|
(1.0)
1.66
|
|
(1.5)
1.51
|
(1.5)
2.42
|
|
(2.0)
1.158
|
(2.0)
4.50
|
|
(2.5)
1.105
|
(2.5)
5.35
|
| Непар. | Пар. |
| 1.97 | 1.727 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Буковина)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
3.10
|
(0.5)
1.31
|
|
(1.0)
2.05
|
(1.0)
1.72
|
|
(1.5)
1.47
|
(1.5)
2.53
|
|
(2.0)
1.141
|
(2.0)
4.75
|
|
(2.5)
1.094
|
(2.5)
5.60
|
| Непар. | Пар. |
| 1.98 | 1.72 |
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
| Так | Ні | |
|---|---|---|
| Епіцентр Кам'янець-Подільський заб'є | 1.285 | 3.24 |
| Буковина заб'є | 1.31 | 3.10 |
| Обидві команди заб'ють | 1.80 | 1.88 |
| Обидві команди заб’ють по 2 або більше голів | 6.15 | 1.082 |
| Голи в обох таймах | 1.85 | 1.83 |
| Епіцентр Кам'янець-Подільський заб'є - обидва тайми | 3.84 | 1.21 |
| Буковина заб'є - обидва тайми | 4.10 | 1.186 |
| Епіцентр Кам'янець-Подільський заб'є, 1-й тайм | 2.13 | 1.62 |
| Епіцентр Кам'янець-Подільський заб'є, 2-й тайм | 1.82 | 1.86 |
| Буковина заб'є, 1-й тайм | 2.18 | 1.59 |
| Буковина заб'є, 2-й тайм | 1.85 | 1.83 |
| Обидві команди заб'ють, 1-й тайм | 4.60 | 1.151 |
| Обидві команди заб'ють, 2-й тайм | 3.40 | 1.26 |
| Обидві команди заб’ють в одному з таймів | 2.33 | 1.52 |
| Будь-яка команда заб'є 2 або більше голів | 1.72 | 2.12 |
| Будь-яка команда заб'є 1 або більше голів | 1.023 | 7.80 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 1.5 | 1.80 | 1.88 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 2.5 | 2.375 | 1.50 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 3.5 | 3.94 | 1.20 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 4.5 | 7.40 | 1.051 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 2.5 | 5.80 | 1.094 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 3.5 | 2.93 | 1.34 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 4.5 | 2.18 | 1.59 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 5.5 | 1.93 | 1.76 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 1.5 | 2.98 | 1.33 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 2.5 | 2.16 | 1.60 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 3.5 | 1.95 | 1.74 |
| Епіцентр Кам'янець-Подільський заб'є 2 або більше голів поспіль | 3.08 | 1.31 |
| Епіцентр Кам'янець-Подільський заб'є 3 або більше голів поспіль | 8.30 | 1.034 |
| Буковина заб'є 2 або більше голів поспіль | 3.24 | 1.285 |
| Буковина заб'є 3 або більше голів поспіль | 8.90 | 1.026 |
| Будь-яка команда заб'є 2 або більше голів поспіль | 1.84 | 1.84 |
| Будь-яка команда заб'є 3 або більше голів поспіль | 5.10 | 1.123 |
додати / видалити
мої маркети |
Тайми
|
додати / видалити
мої маркети |
Результат 1-го тайму
|
|
Епіцентр Кам'янець-Подільський (перемога)
3.125
|
|
Нічия
2.03
|
|
Буковина (перемога)
3.34
|
|
Епіцентр Кам'янець-Подільський (перемога) або нічия
1.24
|
|
Епіцентр Кам'янець-Подільський (перемога) або Буковина (перемога)
1.62
|
|
Буковина (перемога) або нічия
1.27
|
додати / видалити
мої маркети |
Перемога в 1-му таймі з урахуванням фори
|
| Епіцентр Кам'янець-Подільський | Буковина |
|---|---|
|
(-1.5)
9.30
|
(+1.5)
1.002
|
|
(-1.0)
8.20
|
(+1.0)
1.029
|
|
(0)
1.82
|
(0)
1.88
|
|
(+1.0)
1.021
|
(-1.0)
8.80
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів, 1-й тайм
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
2.74
|
(0.5)
1.39
|
|
(1.0)
1.79
|
(1.0)
1.94
|
|
(1.5)
1.36
|
(1.5)
2.86
|
|
(2.0)
1.09
|
(2.0)
5.60
|
|
(2.5)
1.058
|
(2.5)
6.30
|
| Непар. | Пар. |
| 2.07 | 1.67 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Епіцентр Кам'янець-Подільський), 1-й тайм
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
1.62
|
(0.5)
2.13
|
|
(1.0)
1.119
|
(1.0)
5.35
|
|
(1.5)
1.06
|
(1.5)
7.30
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Буковина), 1-й тайм
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
1.59
|
(0.5)
2.18
|
|
(1.0)
1.107
|
(1.0)
5.60
|
|
(1.5)
1.053
|
(1.5)
7.60
|