Бажаєте перейти на стару версію? Ми поки що її збереглиПерейти на стару версію

Ставки на Клівленд Кавальєрс - Бруклін Нетс: NBA

Баскетбол. NBA. Регулярний сезонБаскетбол. NBA. Регулярний сезон

Клівленд Кавальєрс

Клівленд Кавальєрс

Бруклін Нетс

Бруклін Нетс

Клівленд Кавальєрс
Бруклін Нетс
Результат, основний час 
Результат, основний час 
Переможець матчу, включно з усіма ОТ 
Перемога з урахуванням фори 
Перемога з урахуванням фори (3 результати) 
Тотал очок 
Тотал очок (Клівленд Кавальєрс) 
Тотал очок (Бруклін Нетс) 
Результат матчу + тотал очок 
Різниця в рахунку 
Тотал очок, 1-ша чверть 
Тотал очок (Клівленд Кавальєрс), 1-ша чверть 
Тотал очок (Бруклін Нетс), 1-ша чверть 
Тотал очок, 2-га чверть 
Тотал очок (Клівленд Кавальєрс), 2-га чверть 
Тотал очок (Бруклін Нетс), 2-га чверть 
Тотал очок, 3-тя чверть 
Тотал очок (Клівленд Кавальєрс), 3-тя чверть 
Тотал очок (Бруклін Нетс), 3-тя чверть 
Тотал очок, 4-та чверть 
Тотал очок (Клівленд Кавальєрс), 4-та чверть 
Тотал очок (Бруклін Нетс), 4-та чверть 
Тотал очок, 1-ша половина 
Тотал очок (Клівленд Кавальєрс), 1-ша половина 
Тотал очок (Бруклін Нетс), 1-ша половина 
Тотал очок, 2-га половина 
Тотал очок (Клівленд Кавальєрс), 2-га половина 
Тотал очок (Бруклін Нетс), 2-га половина 
Тотал очок найрезультативнішої чверті 
Тотал очок найменш результативної чверті 
Тотал очок, чверті 
Тотал очок, половини матчу 
Хто перший, 1-ша чверть 
Хто перший, 2-га чверть 
Хто перший, 3-тя чверть 
Хто перший, 4-та чверть 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс) 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Бруклін Нетс) 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс) 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Бруклін Нетс) 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків з урахуванням фори 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків, 4-та чверть 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків, 3-тя чверть 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків, 2-га чверть 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків, 1-ша чверть 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків, 1-ша чверть 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків, 4-та чверть 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків, 3-тя чверть 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків, 2-га чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків, 1 чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків, 2-га чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків, 3-тя чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків, 4-та чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків, 1-ша чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 1 чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Бруклін Нетс), 1 чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 4-та чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 1-ша чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 2-га чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 3-тя чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Бруклін Нетс), 2-га чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Бруклін Нетс), 3-тя чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Бруклін Нетс), 4-та чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Бруклін Нетс), 1-ша чверть 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків з урахуванням фори, 1 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків, 2 чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 2 чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Бруклін Нетс), 2 чверть 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків з урахуванням фори, 2 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків, 3 чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 3 чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Бруклін Нетс), 3 чверть 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків з урахуванням фори, 3 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків, 4 чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 4 чверть 
Тотал реалізованих 3-очкових кидків (Бруклін Нетс), 4 чверть 
Хто реалізує більше 3-очкових кидків з урахуванням фори, 4 чверть 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс) 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Бруклін Нетс) 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс) 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Бруклін Нетс) 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків з урахуванням фори 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків, 4-та чверть 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків, 3-тя чверть 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків, 2-га чверть 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків, 1-ша чверть 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків, 4-та чверть 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків, 3-тя чверть 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків, 2-га чверть 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків, 1-ша чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків, 1 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків, 4-та чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків, 3-тя чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків, 2-га чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків, 1-ша чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 1 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Бруклін Нетс), 1 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 4-та чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 3-тя чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 2-га чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 1-ша чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Бруклін Нетс), 3-тя чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Бруклін Нетс), 1-ша чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Бруклін Нетс), 2-га чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Бруклін Нетс), 4-та чверть 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків з урахуванням фори, 1 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків, 2 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 2 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Бруклін Нетс), 2 чверть 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків з урахуванням фори, 2 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків, 3 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 3 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Бруклін Нетс), 3 чверть 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків з урахуванням фори, 3 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків, 4 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Клівленд Кавальєрс), 4 чверть 
Тотал реалізованих 2-очкових кидків (Бруклін Нетс), 4 чверть 
Хто реалізує більше 2-очкових кидків з урахуванням фори, 4 чверть 
Статистика гравця. Тотал очок Клівленд Кавальєрс 
Статистика гравця. Тотал очок Бруклін Нетс 
Статистика гравця. Тотал підборів Клівленд Кавальєрс 
Статистика гравця. Тотал підборів Бруклін Нетс 
Статистика гравця. Тотал передач Клівленд Кавальєрс 
Статистика гравця. Тотал передач Бруклін Нетс 
Статистичні показники - Клівленд Кавальєрс 
Статистичні показники - Бруклін Нетс