Футбол. Вірменія. Кубок. 1/8 фіналу

Міка

Аракс Арарат
Міка
Аракс Арарат
Результат матчу
Результат
Вихід до 1/4 фіналу
Перемога з урахуванням фори
Перемога з урахуванням фори (3 результати)
Тотал голів
Тотал голів (3 результати)
Тотал голів (Міка)
Тотал голів (Аракс Арарат)
Тотал голів (Міка) (3 результати)
Тотал голів (Аракс Арарат) (3 результати)
Точний рахунок
Чи буде рахунок
Різниця в рахунку
Стиль перемоги
Команда, що заб'є гол + результат
1-й тайм + 2-й тайм
Тайм / Матч
1-й тайм або матч
Результативна нічия
Закінчення матчу і спосіб кваліфікації
Результат матчу + тотал голів
Перемога з урахуванням фори, 1-й тайм
Перемога з урахуванням фори, 2-й тайм
Перемога з урахуванням фори, 1-й тайм (3 результати)
Перемога з урахуванням фори, 2-й тайм (3 результати)
Перемога з урахуванням азіатської фори
Перемога з урахуванням азіатської фори, 1-й тайм
Перемога з урахуванням азіатської фори, 2-й тайм
Тотал голів, 1-й тайм
Тотал голів, 2-й тайм
Тотал голів, 1-й тайм (3 результати)
Тотал голів, 2-й тайм (3 результати)
Тотал голів (Міка), 1-й тайм
Тотал голів (Міка), 1-й тайм (3 результати)
Тотал голів (Міка), 2-й тайм
Тотал голів (Міка), 2-й тайм (3 результати)
Тотал голів (Аракс Арарат), 1-й тайм
Тотал голів (Аракс Арарат), 1-й тайм (3 результати)
Тотал голів (Аракс Арарат), 2-й тайм
Тотал голів (Аракс Арарат), 2-й тайм (3 результати)
Азіатський тотал голів
Азіатський тотал голів (Міка)
Азіатський тотал голів (Аракс Арарат)
Азіатський тотал голів (Міка), 1-й тайм
Азіатський тотал голів (Міка), 2-й тайм
Азіатський тотал голів (Аракс Арарат), 1-й тайм
Азіатський тотал голів (Аракс Арарат), 2-й тайм
Обидва тайми більше (1.5) голів
Обидва тайми менше (1.5) голів
Голи
Голи
1-й гол + результат матчу
Сума хвилин, на яких забиті голи
Сума хвилин, на яких забиті голи (інтервал)
Команда заб'є першою
Команда заб'є першою, 1-й тайм
Команда заб'є першою, 2-й тайм
Команда заб'є останньою
Команда заб'є останньою, 1-й тайм
Команда заб'є останньою, 2-й тайм
Час останнього гола
Час першого гола
Перший заб'є 2 голи
Перший заб'є 3 голи
Перший заб'є 4 голи
Кількість голів (5 результатів)
Кількість голів (6 результатів)
Кількість голів, 1-й тайм (3 результати)
Кількість голів, 2-й тайм (3 результати)
Кількість голів (Міка) (3 результати)
Кількість голів (Аракс Арарат) (3 результати)
Кількість голів, 1-й тайм (4 результати)
Кількість голів, 2-й тайм (4 результати)
Кількість голів (Міка) (4 результати)
Кількість голів (Аракс Арарат) (4 результати)
Кількість голів (Міка), 1-й тайм
Кількість голів (Аракс Арарат), 1-й тайм
Кількість голів (Міка), 2-й тайм
Кількість голів (Аракс Арарат), 2-й тайм
Тайм із більшою кількістю голів
Тайм із більшою кількістю голів (Міка)
Тайм із більшою кількістю голів (Аракс Арарат)
Тайм першого гола
Тайм 2-го гола (Міка)
Тайм 3-го гола (Міка)
Тайм 1-го гола (Міка)
Тайм 1-го гола (Аракс Арарат)
Тайм 2-го гола (Аракс Арарат)
Тайм 3-го гола (Аракс Арарат)
Результат, 1-й тайм
Результат, 1-й тайм
Азіатський тотал голів, 1-й тайм
Голи + результат тайму
Результат 1-го тайму + тотал голів у 1-му таймі
Результат, 2-й тайм
Результат, 2-й тайм
Азіатський тотал голів, 2-й тайм
Голи + результат тайму
Результат 2-го тайму + тотал голів у 2-му таймі
Результат таймів