Бажаєте перейти на стару версію? Ми поки що її збереглиПерейти на стару версію

Ставки на Уніон Магдалена - Атлетіко Калі: Прімера В

Футбол. Колумбія. Прімера ВФутбол. Колумбія. Прімера В

Уніон Магдалена

Уніон Магдалена

Атлетіко Калі

Атлетіко Калі

Уніон Магдалена
Атлетіко Калі
Результат матчу 
Результат 
Перемога з урахуванням фори 
  • Уніон Магдалена
  • Атлетіко Калі
Перемога з урахуванням фори (3 результати) 
Тотал голів 
Тотал голів (3 результати) 
Тотал голів (Уніон Магдалена) 
Тотал голів (Атлетіко Калі) 
Тотал голів (Уніон Магдалена) (3 результати) 
Тотал голів (Атлетіко Калі) (3 результати) 
Точний рахунок 
Чи буде рахунок 
Різниця в рахунку 
Стиль перемоги 
Команда, що заб'є гол + результат 
1-й тайм + 2-й тайм 
Тайм / Матч 
1-й тайм або матч 
Результативна нічия 
Результат матчу + тотал голів 
Перемога з урахуванням фори, 1-й тайм 
Перемога з урахуванням фори, 2-й тайм 
Перемога з урахуванням фори, 1-й тайм (3 результати) 
Перемога з урахуванням фори, 2-й тайм (3 результати) 
Перемога з урахуванням азіатської фори 
Перемога з урахуванням азіатської фори, 1-й тайм 
Перемога з урахуванням азіатської фори, 2-й тайм 
Тотал голів, 1-й тайм 
Тотал голів, 2-й тайм 
Тотал голів, 1-й тайм (3 результати) 
Тотал голів, 2-й тайм (3 результати) 
Тотал голів (Уніон Магдалена), 1-й тайм 
Тотал голів (Уніон Магдалена), 2-й тайм 
Тотал голів (Атлетіко Калі), 1-й тайм 
Тотал голів (Атлетіко Калі), 2-й тайм 
Азіатський тотал голів 
Азіатський тотал голів (Уніон Магдалена) 
Азіатський тотал голів (Атлетіко Калі) 
Азіатський тотал голів (Уніон Магдалена), 1-й тайм 
Азіатський тотал голів (Уніон Магдалена), 2-й тайм 
Азіатський тотал голів (Атлетіко Калі), 1-й тайм 
Азіатський тотал голів (Атлетіко Калі), 2-й тайм 
Обидва тайми більше (1.5) голів 
Обидва тайми менше (1.5) голів 
Голи 
Голи 
Команда заб'є першою 
Команда заб'є першою, 1-й тайм 
Команда заб'є першою, 2-й тайм 
Команда заб'є останньою 
Команда заб'є останньою, 1-й тайм 
Команда заб'є останньою, 2-й тайм 
Час останнього гола 
Час першого гола 
Перший заб'є 2 голи 
Перший заб'є 3 голи 
Перший заб'є 4 голи 
Кількість голів (5 результатів) 
Кількість голів (6 результатів) 
Кількість голів, 1-й тайм (3 результати) 
Кількість голів, 2-й тайм (3 результати) 
Кількість голів (Уніон Магдалена) (3 результати) 
Кількість голів (Атлетіко Калі) (3 результати) 
Кількість голів, 1-й тайм (4 результати) 
Кількість голів, 2-й тайм (4 результати) 
Кількість голів (Уніон Магдалена) (4 результати) 
Кількість голів (Атлетіко Калі) (4 результати) 
Кількість голів (Уніон Магдалена), 1-й тайм 
Кількість голів (Атлетіко Калі), 1-й тайм 
Кількість голів (Уніон Магдалена), 2-й тайм 
Кількість голів (Атлетіко Калі), 2-й тайм 
Тайм із більшою кількістю голів 
Тайм 1-го гола (Уніон Магдалена) 
Тайм 3-го гола (Уніон Магдалена) 
Тайм 2-го гола (Уніон Магдалена) 
Тайм 1-го гола (Атлетіко Калі) 
Тайм 2-го гола (Атлетіко Калі) 
Результат, 1-й тайм 
Результат, 1-й тайм 
Азіатський тотал голів, 1-й тайм 
Результат, 2-й тайм 
Результат, 2-й тайм 
Азіатський тотал голів, 2-й тайм 
Результат таймів