Бажаєте перейти на стару версію? Ми поки що її збереглиПерейти на стару версію

Ставки на Солт Сент-Марі Грейхаундз - Віндзор Спітфайрс: OHL

Хокей із шайбою. Канада. OHL. Регулярний сезонХокей із шайбою. Канада. OHL. Регулярний сезон

Солт Сент-Марі Грейхаундз

Солт Сент-Марі Грейхаундз

Віндзор Спітфайрс

Віндзор Спітфайрс

Солт Сент-Марі Грейхаундз
Віндзор Спітфайрс
Результат 
Результат 
Переможець матчу 
Перемога з урахуванням фори 
Тотал голів 
Тотал голів (Солт Сент-Марі Грейхаундз) 
Тотал голів (Віндзор Спітфайрс) 
Точний рахунок 
Спосіб перемоги 
Перемога з урахуванням азіатської фори 
Перемога з урахуванням фори, 1-й період 
Перемога з урахуванням фори, 2-й період 
Перемога з урахуванням фори, 3-й період 
Азіатський тотал голів 
Тотал голів, 1-й період 
Тотал голів, 2-й період 
Тотал голів, 3-й період 
Азіатський тотал голів, 1-й період 
Азіатський тотал голів, 2-й період 
Азіатський тотал голів, 3-й період 
Голи 
1-й гол 
Останній гол 
Результат, 1-й період 
Результат, 1-й період 
Результат, 2-й період 
Результат, 2-й період 
Результат, 3-й період 
Результат, 3-й період 
Вольова перемога - Солт Сент-Марі Грейхаундз 
Вольова перемога - Віндзор Спітфайрс 
Перемога в 1 гол - Солт Сент-Марі Грейхаундз 
Перемога в 1 гол - Віндзор Спітфайрс 
Солт Сент-Марі Грейхаундз (перемога) + тотал менше 6.5 
Солт Сент-Марі Грейхаундз (перемога) + тотал більше 6.5 
Віндзор Спітфайрс (перемога) + тотал менше 6.5 
Віндзор Спітфайрс (перемога) + тотал більше 6.5 
Нічия + тотал менше 6.5 
Нічия + тотал менше 5.5 
Нічия + тотал більше 6.5 
Нічия + тотал більше 5.5 
Солт Сент-Марі Грейхаундз (перемога) або нічия + тотал менше 6.5 
Солт Сент-Марі Грейхаундз (перемога) або нічия + тотал більше 6.5 
Віндзор Спітфайрс (перемога) або нічия + тотал менше 6.5 
Віндзор Спітфайрс (перемога) або нічия + тотал більше 6.5 
Солт Сент-Марі Грейхаундз (перемога) або Віндзор Спітфайрс (перемога) + тотал менше 6.5 
Солт Сент-Марі Грейхаундз (перемога) або Віндзор Спітфайрс (перемога) + тотал більше 6.5 
Перемога в 4 або більше голів - Солт Сент-Марі Грейхаундз 
Перемога будь-якої команди в 4 і більше голів 
Вольова перемога будь-якої команди 
Перемога будь-якої команди із сухим рахунком 
Перемога будь-якої команди в 1 гол