Бажаєте перейти на стару версію? Ми поки що її збереглиПерейти на стару версію

Ставки на Ред Булл Мюнхен - Ізерлон Рустерз: DEL

Хокей із шайбою. Німеччина. DEL. Регулярний сезонХокей із шайбою. Німеччина. DEL. Регулярний сезон

Ред Булл Мюнхен

Ред Булл Мюнхен

Ізерлон Рустерз

Ізерлон Рустерз

Ред Булл Мюнхен
Ізерлон Рустерз
Результат 
Результат 
Переможець матчу 
Перемога з урахуванням фори 
Тотал голів 
Тотал голів (Ред Булл Мюнхен) 
Тотал голів (Ізерлон Рустерз) 
Точний рахунок 
Спосіб перемоги 
Перемога з урахуванням азіатської фори 
Перемога з урахуванням фори, 1-й період 
Перемога з урахуванням фори, 2-й період 
Перемога з урахуванням фори, 3-й період 
Азіатський тотал голів 
Тотал голів, 1-й період 
Тотал голів, 2-й період 
Тотал голів, 3-й період 
Азіатський тотал голів, 1-й період 
Азіатський тотал голів, 2-й період 
Азіатський тотал голів, 3-й період 
Голи 
1-й гол 
Останній гол 
Результат, 1-й період 
Результат, 1-й період 
Результат, 2-й період 
Результат, 2-й період 
Результат, 3-й період 
Результат, 3-й період 
Результат, з 1 по 48 хвилину 
Результат, з 1 по 24 хвилину 
Результат, з 1 по 36 хвилину 
Результат, з 1 по 12 хвилину 
Результат, з 1 по 12 хвилину 
Результат, з 1 по 24 хвилину 
Результат, з 1 по 36 хвилину 
Результат, з 1 по 48 хвилину 
Результат з урахуванням фори, з 1 по 12 хвилину 
Результат з урахуванням фори, з 1 по 24 хвилину 
Результат з урахуванням фори, з 1 по 36 хвилину 
Результат з урахуванням фори, з 1 по 48 хвилину 
Тотал голів, з 1 по 12 хвилину 
Тотал голів, з 1 по 24 хвилину 
Тотал голів, з 1 по 36 хвилину 
Тотал голів, з 1 по 48 хвилину 
Тотал голів (Ред Булл Мюнхен) - з 1 по 12 хв. 
Тотал голів (Ред Булл Мюнхен) - з 1 по 24 хв. 
Тотал голів (Ред Булл Мюнхен) - з 1 по 36 хв. 
Тотал голів (Ред Булл Мюнхен) - з 1 по 48 хв. 
Тотал голів (Ізерлон Рустерз) - з 1 по 12 хв. 
Тотал голів (Ізерлон Рустерз) - з 1 по 24 хв. 
Тотал голів (Ізерлон Рустерз) - з 1 по 36 хв. 
Тотал голів (Ізерлон Рустерз) - з 1 по 48 хв. 
Гол, 11-20 хв. 
Гол, 1-10 хв. 
Гол, 31-40 хв. 
Гол, 41-50 хв. 
Гол, 21-30 хв. 
Вольова перемога - Ред Булл Мюнхен 
Перемога із сухим рахунком - Ред Булл Мюнхен 
Перемога в 1 гол - Ред Булл Мюнхен 
Перемога в 2 голи - Ред Булл Мюнхен 
Перемога в 3 голи - Ред Булл Мюнхен 
Перемога в 1 гол - Ізерлон Рустерз 
Ред Булл Мюнхен (перемога) + тотал менше 5.5 
Ред Булл Мюнхен (перемога) + тотал менше 6.5 
Ред Булл Мюнхен (перемога) + тотал більше 6.5 
Ред Булл Мюнхен (перемога) + тотал більше 5.5 
Ізерлон Рустерз (перемога) + тотал менше 6.5 
Ізерлон Рустерз (перемога) + тотал менше 5.5 
Ізерлон Рустерз (перемога) + тотал більше 4.5 
Ізерлон Рустерз (перемога) + тотал більше 5.5 
Нічия + тотал менше 6.5 
Нічия + тотал менше 5.5 
Нічия + тотал більше 4.5 
Нічия + тотал більше 5.5 
Ред Булл Мюнхен (перемога) або нічия + тотал менше 5.5 
Ред Булл Мюнхен (перемога) або нічия + тотал менше 6.5 
Ред Булл Мюнхен (перемога) або нічия + тотал більше 5.5 
Ред Булл Мюнхен (перемога) або нічия + тотал більше 6.5 
Ізерлон Рустерз (перемога) або нічия + тотал менше 5.5 
Ізерлон Рустерз (перемога) або нічия + тотал менше 6.5 
Ізерлон Рустерз (перемога) або нічия + тотал більше 5.5 
Ізерлон Рустерз (перемога) або нічия + тотал більше 6.5 
Ред Булл Мюнхен (перемога) або Ізерлон Рустерз (перемога) + тотал менше 6.5 
Ред Булл Мюнхен (перемога) або Ізерлон Рустерз (перемога) + тотал менше 5.5 
Ред Булл Мюнхен (перемога) або Ізерлон Рустерз (перемога) + тотал більше 5.5 
Ред Булл Мюнхен (перемога) або Ізерлон Рустерз (перемога) + тотал більше 6.5 
Перемога в 4 або більше голів - Ред Булл Мюнхен 
Перемога будь-якої команди в 4 і більше голів 
Вольова перемога будь-якої команди 
Перемога будь-якої команди із сухим рахунком 
Перемога будь-якої команди в 2 голи 
Перемога будь-якої команди в 1 гол 
Перемога будь-якої команди в 3 голи