Бажаєте перейти на стару версію? Ми поки що її збереглиПерейти на стару версію

Ставки на Едмонтон Ойлерз - Торонто Мейпл Ліфс: NHL

Хокей із шайбою. NHL. Регулярний сезонХокей із шайбою. NHL. Регулярний сезон

Едмонтон Ойлерз

Едмонтон Ойлерз

Торонто Мейпл Ліфс

Торонто Мейпл Ліфс

Едмонтон Ойлерз
Торонто Мейпл Ліфс
Результат 
Результат 
Переможець матчу 
Перемога з урахуванням фори 
Тотал голів 
Тотал голів (Едмонтон Ойлерз) 
Тотал голів (Торонто Мейпл Ліфс) 
Точний рахунок 
Спосіб перемоги 
Перемога з урахуванням азіатської фори 
Перемога з урахуванням фори, 1-й період 
Перемога з урахуванням фори, 2-й період 
Перемога з урахуванням фори, 3-й період 
Азіатський тотал голів 
Тотал голів, 1-й період 
Тотал голів, 2-й період 
Тотал голів, 3-й період 
Азіатський тотал голів, 1-й період 
Азіатський тотал голів, 2-й період 
Азіатський тотал голів, 3-й період 
Голи 
1-й гол 
Останній гол 
1-й гол 
Результат, 1-й період 
Результат, 1-й період 
Результат, 2-й період 
Результат, 2-й період 
Результат, 3-й період 
Результат, 3-й період 
Результат, з 1 по 12 хвилину 
Результат, з 1 по 48 хвилину 
Результат, з 1 по 24 хвилину 
Результат, з 1 по 36 хвилину 
Результат, з 1 по 12 хвилину 
Результат, з 1 по 24 хвилину 
Результат, з 1 по 36 хвилину 
Результат, з 1 по 48 хвилину 
Результат з урахуванням фори, з 1 по 12 хвилину 
Результат з урахуванням фори, з 1 по 24 хвилину 
Результат з урахуванням фори, з 1 по 36 хвилину 
Результат з урахуванням фори, з 1 по 48 хвилину 
Тотал голів, з 1 по 12 хвилину 
Тотал голів, з 1 по 24 хвилину 
Тотал голів, з 1 по 36 хвилину 
Тотал голів, з 1 по 48 хвилину 
Тотал голів (Едмонтон Ойлерз) - з 1 по 12 хв. 
Тотал голів (Едмонтон Ойлерз) - з 1 по 24 хв. 
Тотал голів (Едмонтон Ойлерз) - з 1 по 36 хв. 
Тотал голів (Едмонтон Ойлерз) - з 1 по 48 хв. 
Тотал голів (Торонто Мейпл Ліфс) - з 1 по 12 хв. 
Тотал голів (Торонто Мейпл Ліфс) - з 1 по 24 хв. 
Тотал голів (Торонто Мейпл Ліфс) - з 1 по 36 хв. 
Тотал голів (Торонто Мейпл Ліфс) - з 1 по 48 хв. 
Гол, 41-50 хв. 
Гол, 11-20 хв. 
Гол, 1-10 хв. 
Гол, 31-40 хв. 
Гол, 21-30 хв. 
Вольова перемога - Едмонтон Ойлерз 
Вольова перемога - Торонто Мейпл Ліфс 
Перемога із сухим рахунком - Едмонтон Ойлерз 
Перемога в 2 голи - Едмонтон Ойлерз 
Перемога в 1 гол - Едмонтон Ойлерз 
Перемога в 3 голи - Едмонтон Ойлерз 
Перемога в 3 голи - Торонто Мейпл Ліфс 
Перемога в 2 голи - Торонто Мейпл Ліфс 
Перемога в 1 гол - Торонто Мейпл Ліфс 
Едмонтон Ойлерз (перемога) + тотал менше 7.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) + тотал менше 5.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) + тотал менше 6.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) + тотал більше 6.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) + тотал більше 7.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) + тотал більше 5.5 
Торонто Мейпл Ліфс (перемога) + тотал менше 5.5 
Торонто Мейпл Ліфс (перемога) + тотал менше 7.5 
Торонто Мейпл Ліфс (перемога) + тотал менше 6.5 
Торонто Мейпл Ліфс (перемога) + тотал більше 5.5 
Торонто Мейпл Ліфс (перемога) + тотал більше 7.5 
Торонто Мейпл Ліфс (перемога) + тотал більше 6.5 
Нічия + тотал менше 6.5 
Нічия + тотал менше 7.5 
Нічия + тотал менше 5.5 
Нічия + тотал більше 7.5 
Нічия + тотал більше 5.5 
Нічия + тотал більше 6.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) або нічия + тотал менше 6.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) або нічия + тотал менше 5.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) або нічия + тотал менше 7.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) або нічия + тотал більше 6.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) або нічия + тотал більше 7.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) або нічия + тотал більше 5.5 
Торонто Мейпл Ліфс (перемога) або нічия + тотал менше 6.5 
Торонто Мейпл Ліфс (перемога) або нічия + тотал менше 5.5 
Торонто Мейпл Ліфс (перемога) або нічия + тотал менше 7.5 
Торонто Мейпл Ліфс (перемога) або нічия + тотал більше 6.5 
Торонто Мейпл Ліфс (перемога) або нічия + тотал більше 7.5 
Торонто Мейпл Ліфс (перемога) або нічия + тотал більше 5.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) або Торонто Мейпл Ліфс (перемога) + тотал менше 5.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) або Торонто Мейпл Ліфс (перемога) + тотал менше 7.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) або Торонто Мейпл Ліфс (перемога) + тотал менше 6.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) або Торонто Мейпл Ліфс (перемога) + тотал більше 6.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) або Торонто Мейпл Ліфс (перемога) + тотал більше 5.5 
Едмонтон Ойлерз (перемога) або Торонто Мейпл Ліфс (перемога) + тотал більше 7.5 
Перемога в 4 або більше голів - Едмонтон Ойлерз 
Перемога будь-якої команди в 4 і більше голів 
Вольова перемога будь-якої команди 
Перемога будь-якої команди із сухим рахунком 
Перемога будь-якої команди в 1 гол 
Перемога будь-якої команди в 3 голи 
Перемога будь-якої команди в 2 голи 
Обидві команди заб'ють + Едмонтон Ойлерз (перемога) 
Обидві команди заб'ють + Торонто Мейпл Ліфс (перемога) 
Обидві команди заб'ють + нічия 
Обидві команди заб'ють + Едмонтон Ойлерз (перемога) або Торонто Мейпл Ліфс (перемога) 
Обидві команди заб'ють + Едмонтон Ойлерз (перемога) або нічия 
Обидві команди заб'ють + Торонто Мейпл Ліфс (перемога) або нічия