| Назва події |
1
Перемога 1
|
X
Нічия
|
2
Перемога 2
|
1X
Перемога 1 або нічия
|
12
Перемога 1 або перемога 2
|
X2
Нічия або перемога 2
|
Фора1
Фора (голи)
|
Фора2
Фора (голи)
|
Менше
Тотал голів. Менше
|
Більше
Тотал голів. Більше
|
|---|
|
|
2.36 | 2.12 | 5.60 | 1.118 | 1.666 | 1.54 |
(0) 1.35 |
(0) 3.10 |
(1.0) 1.727 |
(1.0) 2.08 |
|
Усі маркети
|
Популярні
(18)
|
Основні маркети
(51)
|
Ставки з урах. фори
(10)
|
|
Тотали
(28)
|
Голи
(32)
|
Тайми
(57)
|
Мої маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Основні маркети
|
додати / видалити
мої маркети |
Результат
|
|
Інстітуто (перемога)
2.36
|
|
Нічия
2.12
|
|
Сан-Лоренсо (перемога)
5.60
|
|
Інстітуто (перемога) або нічия
1.118
|
|
Інстітуто (перемога) або Сан-Лоренсо (перемога)
1.666
|
|
Сан-Лоренсо (перемога) або нічия
1.54
|
додати / видалити
мої маркети |
Точний рахунок
|
| Інстітуто | Нічия | Сан-Лоренсо |
|---|---|---|
|
(1 - 0)
3.25
|
(0 - 0)
2.57
|
(0 - 1)
6.35
|
|
(2 - 0)
9.20
|
(1 - 1)
8.30
|
(0 - 2)
29.00
|
|
(2 - 1)
21.00
|
(2 - 2)
64.00
|
(1 - 2)
35.00
|
|
(3 - 0)
31.00
|
||
|
(3 - 1)
58.00
|
додати / видалити
мої маркети |
Ставки з урах. фори
|
додати / видалити
мої маркети |
Перемога в матчі з урахуванням фори
(поточна різниця в рахунку: 0)
|
| Інстітуто | Сан-Лоренсо |
|---|---|
|
(-1.5)
6.70
|
(+1.5)
1.046
|
|
(-1.0)
5.20
|
(+1.0)
1.103
|
|
(0)
1.35
|
(0)
3.10
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотали
|
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів
(поточний тотал: 0)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
2.57
|
(0.5)
1.43
|
|
(1.0)
1.727
|
(1.0)
2.08
|
|
(1.5)
1.31
|
(1.5)
3.08
|
|
(2.0)
1.049
|
(2.0)
6.75
|
|
(2.5)
1.021
|
(2.5)
7.90
|
| Непар. | Пар. |
| 2.06 | 1.66 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Інстітуто)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
1.86
|
(0.5)
1.82
|
|
(1.0)
1.26
|
(1.0)
3.80
|
|
(1.5)
1.129
|
(1.5)
5.70
|
| Непар. | Пар. |
| 2.35 | 1.51 |
додати / видалити
мої маркети |
Тотал голів (Сан-Лоренсо)
|
| Менше | Більше |
|---|---|
|
(0.5)
1.34
|
(0.5)
2.93
|
|
(1.0)
1.031
|
(1.0)
11.50
|
|
(1.5)
1.013
|
(1.5)
14.50
|
| Непар. | Пар. |
| 3.40 | 1.26 |
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
додати / видалити
мої маркети |
Голи
|
| Так | Ні | |
|---|---|---|
| Інстітуто заб'є | 1.82 | 1.86 |
| Сан-Лоренсо заб'є | 2.93 | 1.34 |
| Обидві команди заб'ють | 5.30 | 1.112 |
| Інстітуто заб'є, 2-й тайм | 1.82 | 1.86 |
| Сан-Лоренсо заб'є, 2-й тайм | 2.93 | 1.34 |
| Обидві команди заб'ють, 2-й тайм | 5.30 | 1.112 |
| Обидві команди заб’ють в одному з таймів | 5.30 | 1.112 |
| Будь-яка команда заб'є 1 або більше голів | 1.43 | 2.57 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 1.5 | 5.30 | 1.112 |
| Обидві команди заб'ють + тотал більше 2.5 | 10.75 | 1.007 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 2.5 | 8.30 | 1.035 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 3.5 | 5.90 | 1.089 |
| Обидві команди заб'ють + тотал менше 4.5 | 5.45 | 1.107 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 1.5 | 1.31 | 3.08 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 2.5 | 1.146 | 4.65 |
| Хоча б одна команда не заб'є + тотал менше 3.5 | 1.118 | 5.20 |
| Інстітуто заб'є 2 або більше голів поспіль | 5.75 | 1.094 |
| Будь-яка команда заб'є 2 або більше голів поспіль | 4.70 | 1.144 |
Поточний рахунок, час події, статистика та анімація мають виключно інформативний характер. Ми робимо все можливе, щоб забезпечити точність інформації, однак не несемо відповідальності за помилки.